Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: результати матчів 15-ого туру та перших ігор 1/4 фіналу Кубку

0
7178

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Конфермат – Алмаз 11.02 ГУНП 12.10 3:1
15 Прикордонник – Ауді 11.02 ГУНП 12.45 2:3
15 ЗА-ЗУЛ – КАЗ 11.02 ГУНП 13.55 7:4
15 МФК URBAN – WOODMALL-Femida 11.02 ГУНП 15.05 6:2
15 Helpix – Конфермат 11.02 ГУНП 16.15 5:3
15 Beerloga – Динамо-ГУНП 11.02 ГУНП 17.25 1:3
15 ФГ КОСВО – ФК Бігуча Лань 11.02 ГУНП 18.35 9:7
15 Алмаз – Олімпік-AskoArt 11.02 ГУНП 19.45 7:4
15 Хмельницькі делікатеси – ЕВЕЛІНА Акпадон-Агро 11.02 ГУНП 20.55 7:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

15 ДБК – ФК Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 11.02 ХНУ 11.10 4:3
ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – Карат MEBLI REMTION 11.02 ХНУ 12.15 1:6
Епіцентр-К – Ротор 11.02 ХНУ 13.20 5:1
Тепловик – Інтерпродсервіс 11.02 ХНУ 15.45 4:3
15 Філтекс – Зооветпром 11.02 ХНУ 16.50 1:4
15 ЗАЛІВ 10 – Ракета 11.02 ХНУ 17.55 2:3
15 Інтерпродсервіс – Олімп 12.02 ХНУ 14.30 5:5
15 Ротор – Локомотив 12.02 ХНУ 15.35 3:1
15 Максимум – Епіцентр-К 12.02 ХНУ 16.40 0:5 (тех. результат)
15 Сокіл – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 12.02 ХНУ 17.45 0:5 (тех. результат)
15 Карат MEBLI REMTION – Тепловик 18.02 ХНУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

ЕкоАльт – М’ясний маркет 11.02 Конфермат 10.30 3:4
15 Компанія – Авіатор 11.02 Конфермат 13.30 3:7
15 УПП Хмельницький – Адвокат 11.02 Конфермат 14.30 13:1
15 Ветеран – ККФА-REDMION 11.02 Конфермат 18.30 6:18
15 Лунтік – Облавтодор 11.02 Конфермат 12.30 2:5
15 Ковчег – ФК ЮАН 11.02 Конфермат 19.30 1:5
15 FC Diamant – Атлетик-Ceresit PRO 11.02 Конфермат 20.30 4:5
15 М’ясний маркет – Фахівець 12.02 Конфермат 15.00 4:5
15 МобіФренд – ЕкоАльт 12.02 Конфермат 16.00 6:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

Vavilon – Товтри 11.02 ХНУ 08.30 1:2
Думка – Нева 11.02 ХНУ 09.10 0:10
ХФК Давид – Менс 11.02 ХНУ 10.10 3:7
15 Нева – ФК Гвардія 12.02 Конфермат 09.00 2:0
15 Товтри – Інкогніто 12.02 Конфермат 10.00 3:5
15 Тайфун – Думка 12.02 Конфермат 11.00 11:0
15 ФК ITA TOOLS – Vavilon 12.02 Конфермат 12.00 9:1
15 Brilliant – ФК Подільський Кремінь 12.02 Конфермат 13.00 3:10
15 ХФК Давид – Royal Palace 12.02 Конфермат 14.00 2:11
15 Сокіл-Ветерани – Менс 12.02 ХНУ 12.30 2:2
15 Патріоти-NETiP – GC BARBERSHOP 12.02 ХНУ 13.30 5:0 (тех. результат)

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\8 1 матч ФК Житниця Поділля – МФК Буг (1 матч) 11.02 ХНУ 14.25 2:2 пен. 4:2
1\8 1 матч Lifecell – МФК Лідер-Амор 11.02 ХНУ 15.05 2:2 пен. 3:4
1\8 2 матч FC ASTRUM – Електротранс 11.02 Конфермат 08.30 3:4
1\8 1 матч Dark Horse – FC ADRENALINE 11.02 Конфермат 09.30 3:4
1\8 2 матч МФК Сервіс-Буд – Олімп (Солобківці) 11.02 Конфермат 11.30 7:6
1\8 2 матч Черепаха – ФК Жищинці 11.02 Конфермат 15.30 0:3
1\8 1 матч Карат MEBLI REMTION-2 – Гладіатор 11.02 Конфермат 16.30 7:2
1\8 2 матч Vitagro – TAD 11.02 Конфермат 17.30 3:5
1\8 2 матч ФК Житниця Поділля – МФК Буг 12.02 ХНУ 08.30 3:3 пен. 3:1
1\8 2 матч Dark Horse – FC ADRENALINE 12.02 ХНУ 09.30 0:2
1\8 2 матч Карат MEBLI REMTION-2 – Гладіатор 12.02 ХНУ 10.30 1:1 пен. 4:3 
1\8 2 матч МФК Лідер-Амор – Lifecell 12.02 ХНУ 11.30 3:1
1\8 3 матч Електротранс – FC ASTRUM 12.02 Конфермат 17.00 1:2
1\8 3 матч Олімп (Солобківці) – МФК Сервіс-Буд 12.02 Конфермат 18.00 4:3
Кубок ТМ HELPIX АІЩДІШ – ФК Міць 12.02 Конфермат 19.00 5:3
Кубок ТМ HELPIX ДЮФК Случ – СуперСіп 12.02 Конфермат 20.00 0:3
Кубок ТМ PRISMA ON Поділля АТО – ХОП 12.02 ДЮСШ 09.00 1:3
Кубок ТМ Мобіфренд Сокіл-2 – STV 12.02 ДЮСШ 10.00 1:3
Кубок ТМ PRISMA ON Скорпіон – Melix 12.02 ДЮСШ 11.00 5:3
Кубок ТМ Мобіфренд Прикордонник-2 – Агро-Ком 12.02 ДЮСШ 12.00 11:2
Кубок ТМ FOREX CLUB Ліон-ВСП – ФК Лісоводи 12.02 ДЮСШ 16.30 9:9
Кубок ТМ FOREX CLUB Кристал – Фортуна 12.02 ДЮСШ 17.30 2:2
Кубок Єдності ФК Сутківці – Прогрес-В 18.02

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ 1\4 ФІНАЛУ

1\4 КАЗ – Динамо-ГУНП 12.02 ГУНП 12.10 0:5 (тех. результат)
1\4 Прикордонник – Конфермат 12.02 ГУНП 13.20 2:4
1\4 МФК URBAN – Карат MEBLI REMTION 12.02 ГУНП 14.30 7:2
1\4 Helpix – ФК Бігуча Лань 12.02 ГУНП 15.40 7:2

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here