Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: результати матчів 2-ого туру

0
5287

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Догравання ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – Алмаз 05.11 ГУНП 14.30 3:4
2 Прикордонник – Олімпік-AskoArt 05.11 ГУНП 15.00 1:0
2 МФК URBAN – СФГ КОСВО 05.11 ГУНП 16.15 5:1
2 Динамо-ГУНП – Ауді 06.11 ГУНП 09.30 8:3
2 Beerloga – Конфермат 06.11 ГУНП 10.45 5:5 
2 ФК Бігуча Лань – ЗА-ЗУЛ 06.11 ГУНП 12.00 9:6
2 Хмельницькі делікатеси – КАЗ 06.11 ГУНП 13.15 5:1
2 Helpix – ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 06.11 ГУНП 14.30 4:1 
2 Алмаз – WOODMALL-Femida 06.11 ГУНП 15.45 2:6
Нагородження Дивізіон 1 06.11 ГУНП ХОЛ 13.30  

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

Догравання Зооветпром – ДБК 05.11 ГУНП 13.30 1:10
2 Городок Юрія-Фарм-Кардіфф – Олімп 05.11 ГУНП 17.30 6:0
2 Ротор – Карат MEBLI REMTION 05.11 ГУНП 18.35 1:4
2 Максимум – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 05.11 ГУНП 19.40 0:2
2 Філтекс – Епіцентр К 06.11 ХНУ 14.00 7:4 
2 ДБК – Ракета 06.11 ХНУ 15.05 5:0 
2 Сокіл – Тепловик 06.11 ХНУ 16.10 3:5
2 Інтерпродсервіс – Зооветпром 06.11 ХНУ 17.15 5:2
2 ЗАЛІВ 10  – Локомотив 06.11 ХНУ 18.20 0:4
Нагородження Дивізіон 2 06.11 ГУНП ХОЛ 13.40  

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

Догравання МобіФренд – УПП Хмельницький 05.11 Конфермат 09.30 3:5
2 Ветеран – ФК ЮАН 05.11 Конфермат 13.00 0:3
2 M’ясний маркет – Облавтодор 05.11 Конфермат 14.00 5:3
2 FC Diamant – ККФА-REDMION 05.11 Конфермат 15.00 3:4
2 Компанія – Адвокат 05.11 Конфермат 16.00 3:3
2 Лунтік – Авіатор 05.11 Конфермат 17.00 5:6
2 ЕкоАльт – УПП Хмельницький 06.11 Конфермат 11.00 3:6
2 Фахівець – Атлетик-Ceresit PRO 06.11 Конфермат 12.00 3:3
2 Ковчег – МобіФренд 06.11 Конфермат 15.00 4:9
Нагородження Дивізіон 3 06.11 ГУНП ХОЛ 13.50

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

2 Тайфун – Vavilon 06.11 ХНУ 10.00 3:3
2 ХФК Давид – Сокіл-Ветерани 06.11 ХНУ 11.00 1:3
2 Royal Palace – Патріоти-NETIP 06.11 ХНУ 12.00 2:2
2 GC BARBERSHOP – Думка 06.11 ХНУ 13.00 12:1
2 Інкогніто – ФК ITA-TOOLS 06.11 Конфермат 10.00 3:2
2 Нева – Товтри 06.11 Конфермат 13.00 1:3
2 Brilliant – ФК Гвардія 06.11 Конфермат 14.00 9:0
2 Менс – ФК Подіоьський Кремінь 06.11 Конфермат 16.00 8:3
Нагородження Дивізіон 4 06.11 ГУНП ХОЛ 14.00
Нагородження Дивізіон 5 06.11 ГУНП ХОЛ 14.10

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here