Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: результати матчів 3-ого туру

0
5763

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

3 Конфермат – Динамо-ГУНП 12.11 ГУНП 15.15 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
3 КАЗ – Алмаз 12.11 ГУНП 16.30 3:4
3 ЗА-ЗУЛ – МФК URBAN 13.11 ГУНП 09.30 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
3 ФГ КОСВО – Хмельницькі делікатеси 13.11 ГУНП 10.45 3:3
3 WOODMALL-Femida – Helpix 13.11 ГУНП 12.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
3 Ауді – ФК Бігуча Лань 13.11 ГУНП 13.15 3:8
3 ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро – Прикордонник 13.11 ГУНП 14.30 2:11
3 Олімпік-AskoArt – Beerloga 13.11 ГУНП 15.45 1:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

3 Ракета – Інтерпродсервіс 12.11 ГУНП 17.45 6:12
3 Сокіл – Ротор 12.11 ГУНП 18.50 2:6
3 Локомотив – Філтекс 12.11 ГУНП 19.55 1:1
3 ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – ЗАЛІВ 10 12.11 ХНУ 12.00 2:1
3 Зооветпром – Олімп 12.11 ХНУ 13.05 1:7
3 Карат MEBLI REMTION – Максимум 12.11 ХНУ 16.10 6:0
3 Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф – Тепловик 12.11 ХНУ 17.15 2:1
3 Епіцентр-К – ДБК 13.11 ХНУ 18.00 1:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

3 МобіФренд – Компанія 12.11 Конфермат 14.00 5:1
3 ФК ЮАН – Лунтік 12.11 Конфермат 15.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
3 Адвокат – Ветеран 12.11 Конфермат 16.00 4:5
3 Авіатор – FC Diamant 12.11 Конфермат 17.00 3:5
3 УПП Хмельницький – Ковчег 12.11 Конфермат 18.00 4:6
3 ККФА-REDMION – M’ясний маркет 12.11 Конфермат 19.00 7:4
3 Облавтодор – Фахівець 13.11 Конфермат 17.00 3:3
3 ЕкоАльт – Атлетик-Ceresit PRO 13.11 Конфермат 18.00 3:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

3 ФК Гвардія – GC BARBERSHOP 12.11 Конфермат 13.00 4:3
3 Товтри – Тайфун 13.11 Конфермат 15.00 10:2
3 Думка – Менс 13.11 Конфермат 16.00 1:4
3 ФК ITA-TOOLS – Нева 13.11 ХНУ 13.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
3 Сокіл-Ветерани – Інкогніто 13.11 ХНУ 14.00 3:3
3 Патріоти-NETіP – ХФК Давид 13.11 ХНУ 16.00 6:3
3 ФК Подільський Кремінь – Royal Palace 13.11 ХНУ 17.00 1:7
3 Vavilon – Brilliant 12.11 ХНУ 18.20 3:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1 ДЮФК Случ – МФК Буг 12.11 ХНУ 14.10 0:0
1 Сокіл-2 – Кристал 12.11 ХНУ 15.10 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
1 Dark Horse – МФК Сервіс-Буд 12.11 Конфермат 09.00 0:5
1 Ліон-ВСП – Фортуна 12.11 Конфермат 10.00 5:4
1 Гладіатор – ФК Житниця Поділля 12.11 Конфермат 11.00 5:10
1 Фенікс – Скорпіон 12.11 Конфермат 12.00 8:3
1 Електротранс – Супер Сіп 13.11 Конфермат 09.00 3:3
1 ФК Міць – МФК Лідер-Амор 13.11 Конфермат 10.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
1 Astrum – Агро-Ком 13.11 Конфермат 11.00 6:1
1 АЩДІШ – FC Adrenaline 13.11 Конфермат 12.00 1:0 (перервано на 6-ій хв. у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”)
1 ФК Жищинці – Поділля-АТО 13.11 Конфермат 13.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
1 ФК Лісоводи – Vitagro 13.11 Конфермат 14.00 1:3
1 Прогрес В – Lifecell 13.11 ХНУ 09.00 2:0 (перервано після першого тайму у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”)
1 Черепаха – ХОП 13.11 ХНУ 10.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
1 Прикордонник-2 – Melix 13.11 ХНУ 11.00 4:1
1 FC Friends-Old Boys – Олімп 13.11 ХНУ 12.00 перенесено через оголошення “Повітряної тривоги”
1 TAD – STV 13.11 ХНУ 15.00 3:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here