Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: результати матчів 4-ого туру

0
6207

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

4 Beerloga – Евеліна-Акпадон-Агро 19.11 ГУНП 11.00 2:2
4 ФК Бігуча Лань – МФК URBAN 19.11 ГУНП 12.15 2:6
4 Динамо-ГУНП – Олімпік-AskoArt 19.11 ГУНП 13.30 3:2
4 Прикордонник – WOODMALL-Femida 19.11 ГУНП 14.45 0:3
4 Helpix – КАЗ 19.11 ГУНП 16.00 9:2
4 Алмаз – ФГ КОСВО 19.11 ГУНП 17.15 2:2
4 Хмельницькі делікатеси – ЗА-ЗУЛ 19.11 ГУНП 18.30 4:2
4 Ауді – Конфермат 19.11 ГУНП 19.45 3:6
3 ЗА-ЗУЛ – МФК URBAN 20.11 ГУНП 13.15 3:10
3 WOODMALL-Femida – Helpix 20.11 ГУНП 14.30 1:0
3 Конфермат – Динамо-ГУНП 20.11 ГУНП 15.45 2:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

4 Тепловик – Ротор 20.11 ГУНП 12.00 1:2
4 Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф – Зооветпром 19.11 ХНУ 17.00 6:3
4 Максимум – Сокіл 19.11 ХНУ 19.05 2:3
4 ДБК – Локомотив 19.11 ХНУ 20.10 1:1
4 ЗАЛІВ10 – Карат MEBLI REMTION 20.11 ХНУ 15.00 3:7
4 Олімп – Ракета 20.11 ХНУ 16.05 9:7
4 Інтерпродсервіс – Епіцентр-К 20.11 ХНУ 17.10 4:2
4 Філтекс – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 20.11 ХНУ 19.15 2:5

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

4 Ветеран – МобіФренд 19.11 Конфермат 19.00 4:5
4 FC Diamant – ФК ЮАН 19.11 Конфермат 14.00 3:5
4 Лунтік – Адвокат 19.11 Конфермат 15.00 5:5
4 M’ясний маркет – Авіатор 19.11 Конфермат 16.00 1:4
4 Компанія – УПП Хмельницький 20.11 Конфермат 15.00 1:3
4 Фахівець – ККФА REDMION 20.11 Конфермат 16.00 6:10
4 ЕкоАльт – Ковчег 19.11 Конфермат 18.00 6:1
4 Атлетик-Ceresit PRO – Облавтодор 20.11 Конфермат 18.00 5:8
3 ФК ЮАН – Лунтік 19.11 Конфермат 12.00 1:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

4 Менс – ФК Гвардія 19.11 Конфермат 17.00 3:2
4 GC BARBERSHOP – Vavilon 20.11 Конфермат 17.00 9:8
4 Brilliant – Товтри 19.11 Конфермат 13.00 3:4
4 Сокіл-Ветерани – Патріоти-NETIP 19.11 ХНУ 16.00 2:1
4 Тайфун – ФК ITA-TOOLS 20.11 ХНУ 18.15 5:0
4 Інкогніто – Нева 20.11 ХНУ 20.15 1:3
4 Royal Palace – Думка 19.11 Конфермат 09.00 16:2
4 ХФК Давид – ФК Подільський Кремінь 19.11 Конфермат 10.00 4:7
3 ФК  ITA-TOOLS – Нева 19.11 Конфермат 11.00 3:5

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1 АІЩДІШ – FC ADRENALINE 19.11 Конфермат 20.00 2:3
2 Lifecell – ХОП 20.11 Конфермат 09.00 5:2
2 Astrum – ФК Жищинці 20.11 Конфермат 10.00 перенесено у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”
2 ФК Житниця Поділля – Фенікс 20.11 Конфермат 11.00 4:4
2 МФК Буг – Черепаха 20.11 Конфермат 12.00 2:4
2 STV – ФК Міць 20.11 Конфермат 13.00 1:3
2 Vitagro – Електротранс 20.11 Конфермат 14.00 5:2
2 МФК Сервіс Буд – Ліон-ВСП 20.11 Конфермат 19.00 5:1
2 Карат MEBLI REMTION-2 – МФК Лідер Амор 20.11 Конфермат 20.00 6:4
2 Олімп – Гладіатор 20.11 ДЮСШ 17.00 4:4
1 Кристал – Сокіл-2 19.11 ХНУ 18.05 3:3
2 Поділля-АТО – FC Friends-Old Boys 20.11 ДЮСШ 09.00 1:1 (матч перервано після першого тайму у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”)
2 Фортуна – Прикордонник-2 20.11 ДЮСШ 10.00 перенесено у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”
2 Сокіл-2 – Прогрес В 20.11 ДЮСШ 11.00 2:2
2 Кристал – ФК Лісоводи 20.11 ДЮСШ 12.00 0:2
2 Скорпіон – АІЩДІШ 20.11 ДЮСШ 13.00 2:5
2 Агро-Ком – FC ADRENALINE 20.11 ДЮСШ 14.00 2:14
2 Melix – TAD 20.11 ДЮСШ 15.00 1:5
2 СуперСіп – ДЮФК Случ 20.11 ДЮСШ 16.00 0:1
1 ФК Міць – МФК Лідер-Амор 19.11 ДЮСШ 14.00 5:3
1 FC Friends-Old Boys – Олімп 19.11 ДЮСШ 15.00 0:4
1 Черепаха – ХОП 19.11 ДЮСШ 16.00 9:1
1 ФК Жищинці – Поділля АТО 19.11 ДЮСШ 17.00 4:3
1 Прогрес В – Lifecell 19.11 ДЮСШ 18.00 3:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here