Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: результати матчів 6-ого туру

0
5505

Надаємо вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

6 Алмаз – МФК URBAN 03.12 ГУНП? 11.15 2:4
6 Прикордонник – ФГ КОСВО 03.12 ГУНП? 12.30 1:5
6 Helpix – ЗА-ЗУЛ 03.12 ГУНП? 13.45 13:3
6 Динамо-ГУНП – WOODMALL-Femida 03.12 ГУНП? 15.00 3:3
6 Beerloga – КАЗ 03.12 ГУНП? 16.15 6:3
6 ФК Бігуча Лань – Хмельницькі делікатеси 03.12 ГУНП? 17.30 2:3
6 Конфермат – Олімпік-AskoArt 04.12 ГУНП? 11.35 5:0
6 Ауді – ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 04.12 ГУНП? 12.50 3:16

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Локомотив – Інтерпродсервіс 03.12 ХНУ 16.50 3:3
5 ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – ДБК 03.12 ХНУ 17.55 2:2
5 Карат MEBLI REMTION – Філтекс 03.12 ХНУ 19.00 перенесено
5 Зооветпром – Тепловик 03.12 ХНУ 20.00 перенесено
6 Олімп – Локомотив 03.12 ГУНП? 18.45 3:6
6 ЗАЛІВ 10 – Ротор 03.12 ГУНП? 19.50 3:2
6 Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф – Епіцентр К 04.12 ГУНП? 10.30 5:4
6 ДБК – Карат MEBLI REMTION 04.12 ГУНП? 14.00 2:3
6 Тепловик – Максимум 04.12 ГУНП? 15.05 2:5
6 Зооветпром – Ракета 04.12 ГУНП? 16.10 4:6
6 Філтекс – Сокіл 04.12 ХНУ 17.30 6:3
6 Інтерпродсервіс – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 04.12 ХНУ 18.35 1:0 (матч зупинено на 18-ій хв. через вимкнення електроенергії)

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

6 ЕкоАльт – Компанія 03.12 Конфермат 15.00 1:2
6 Атлетик-Ceresit PRO – Авіатор 03.12 Конфермат 16.00 3:3
6 Фахівець – ФК ЮАН 03.12 Конфермат 17.00 8:3
6 Лунтік – УПП Хмельницький 03.12 Конфермат 18.00 6:5
6 Ветеран – Ковчег 04.12 Конфермат 17.00 5:9
6 FC Diamant – МобіФренд 04.12 Конфермат 18.00 9:5
6 М’ясний маркет – Адвокат 04.12 Конфермат 19.00 7:1
6 Облавтодор – ККФА REDMION 04.12 Конфермат 20.00 4:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

6 Сокіл-Ветерани – Думка 03.12 ХНУ 16.00 3:1
6 Royal Palace – Vavilon 03.12 Конфермат 14.00 6:2
6 Інкогніто – Тайфун 03.12 Конфермат 19.00 3:1
6 Brilliant – Нева 03.12 Конфермат 20.00 4:4
6 ХФК Давид – ФК Гвардія 04.12 Конфермат 13.00 2:6
6 GC BARBERSHOP – ФК ITA-TOOLS 04.12 Конфермат 14.00 5:8
6 Менс – Товтри 04.12 Конфермат 15.00 7:2
6 Патріоти-NETIP – ФК Подільський Кремінь 04.12 ХНУ 15.00 8:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

4 Карат MEBLI REMTION-2 – STV 03.12 Конфермат 09.00 4:0
4 Фортуна – ФК Міць 03.12 Конфермат 10.00 9:6
4 Поділля-АТО – Фенікс 03.12 Конфермат 11.00 0:6
4 ФК Сутківці – Прикордонник-2 03.12 Конфермат 12.00 1:10
4 Astrum – Гладіатор 04.12 Конфермат 09.00 6:4
4 Melix – МФК Лідер-Амор 04.12 Конфермат 10.00 6:7
4 Сокіл-2 – ФК Лісоводи 04.12 Конфермат 11.00 4:4
4 ФК Жищинці – FC Friends Old Boys 04.12 Конфермат 12.00 2:0
4 СуперСіп – ХОП 04.12 ДЮСШ 09.00 3:1
4 Lifecell – МФК Буг 04.12 ДЮСШ 10.00 2:6
4 ФК Житниця Поділля – FC ADRENALINE 04.12 ДЮСШ 11.00 6:3
4 Олімп – АЩДІШ 04.12 ДЮСШ 12.00 3:2
4 Агро-Ком – Скорпіон 04.12 ДЮСШ 13.00 3:3
4 МФК Сервіс-Буд – TAD 04.12 ДЮСШ 14.00 3:3
4 Кристал – ДЮФК Случ 04.12 ДЮСШ 15.00 4:3
4 Черепаха – Vitagro 04.12 ДЮСШ 16.00 4:4
4 Прогрес В – Електротранс 04.12 ДЮСШ 17.00 5:7
4 Dark Horse – Ліон-ВСП 04.12 ДЮСШ 18.00 5:2
2 Astrum – ФК Жищинці 03.12 Конфермат 13.00 1:4
2 Фортуна – Прикордонник-2 04.12 Конфермат 16.00 3:3
2 Поділля-АТО – FC Friends Old Boys 04.12 ХНУ 15.55 1:1
1 ФК Сутківці – Карат MEBLI REMTION-2 04.12 ХНУ 16.30 1:12

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here