Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: статистика після матчів 1/2 фіналу Кубку Ліги

0
67

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками матчів 1/2 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Ліги Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 11
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 7
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 6
Богдан Олександр Ракета 4
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 4
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 4
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 3
Лахмай Геннадій М’ясний маркет 3
Лис Віталій ЕкоАльт 3
Бойко Денис М’ясний маркет 2
Венгер Микола ХФК “Давид” 2
Власюк Ярослав Нева 2
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 2
Голов Сергій Товтри 2
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 2
Гранатович Назарій ФК “Гвардія” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Доценко Олександр М’ясний маркет 2
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 2
Ковальчук Сергій. ЕкоАльт 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 2
Столяр Дмитро Дмит. ФК “ЮАН” 2
Федик Вадим ФК “Гвардія” 2
Федорко Микола Ветеран 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 1
Берлов Максим Тайфун 1
Вакух Олег ФК “ЮАН” 1
Ващенко Олександр Лунтік 1
Власенко Андрій ХФК “Давид” 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 1
Годований Павло Прикордонник-2 1
Голдасевич Дмитро М’ясний маркет 1
Гула Вадим Нева 1
Дикий Олександр Ракета 1
Дорошенко Олексій Ветеран 1
Загуровський Олександр Ракета 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 1
Козаренко Євгеній М’ясний маркет 1
Колісник Іван Зооветпром 1
Крищук Кирило МФК “Лідер-Амор” 1
Крохан Вадим Ветеран 1
Кузь Родіон Ракета 1
Лазарчук Дмитро Ветеран 1
Левандовський Микола Лунтік 1
Лисак Давид ФК “Гвардія” 1
Люлькун Руслан Тайфун 1
Матусов Дмитро Ракета 1
Муляр Юрій ХФК “Давид” 1
Остафійчук Дмитро Лунтік 1
Островський Денис Ракета 1
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 1
Петричук Андрій М’ясний маркет 1
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 1
Понятовський Микола М’ясний маркет 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Святий Дмитро Ракета 1
Сергєєв Лев Ветеран 1
Сиворог Сергій Ракета 1
Слободян Андрій Ракета 1
Сторожук Дмитро. Лунтік 1
Черних Олександр Прикордонник-2 1
Шуляк Денис Лунтік 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Годований Павло Прикордонник-2 1 0 5
Ковальчук Сергій. ЕкоАльт 1 0 5
Стешенков Максим Прикордонник-2 1 0 5
Васильчишин Олександр М’ясний маркет 0 2 2
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 2 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Бевз Денис ФК “ЮАН” 0 1 1
Богдан Олександр Ракета 0 1 1
Бойко Денис М’ясний маркет 0 1 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Венгер Микола ХФК “Давид” 0 1 1
Волянський Артем ХФК “Давид” 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Дзерве Ілля М’ясний маркет 0 1 1
Дикий Олександр Ракета 0 1 1
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 0 1 1
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 0 1 1
Заболотний Сергій Лунтік 0 1 1
Загуровський Олександр Ракета 0 1 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Козаренко Євгеній М’ясний маркет 0 1 1
Косецький Микола Товтри 0 1 1
Левандовський Микола Лунтік 0 1 1
Муляр Артем ХФК “Давид” 0 1 1
Нетеча Володимир ФК “ЮАН” 0 1 1
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Попроцький Іван ФК “Гвардія” 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Сиворог Сергій Ракета 0 1 1
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Столяр Віталій ФК “ЮАН” 0 1 1
Столяр Дмитро Дмит. ФК “ЮАН” 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Сурник Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Чорний Олег ФК “ЮАН” 0 1 1
Шлапак Віталій Ракета 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Гончар Владислав (“Інтерпродсервіс”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here