Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: статистика після стартових матчів 1/16 фіналу Кубку

0
134

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані за підсумками стартових матчів 1/16 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 10
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 8
Успенський Юрій Епіцентр-К 8
Пасічник Максим Карат MEBLI REMTION 7
Івановський Віталій Олімп (Деражня) 6
Берлов Максим Тайфун 6
Васильчишин Олександр М’ясний маркет 5
Глас Артем Сокіл-Ветерани 5 (1)
Вибодовський Денис Олімп (Солобківці) 4
Гаман Денис Vitagro 4
Глушко Владислав Сокіл-2 4
Давискиба Владислав Карат MEBLI REMTION 4
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 4
Дячок Віталій FC “Diamant” 4
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 4
Кононенко Георгій Лунтік 4
Коротач Едуард Авіатор 4
Костишен Олександр ФК “Подільський Кремінь” 4
Мацеплюк Олег TAD 4
Морочківський Олександр Карат MEBLI REMTION 4
Наконечний Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 4
Овчинніков Олег Епіцентр-К 4
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Панасюк Олександр Максимум 4
Пилипюк Богдан КАЗ 4
Попов Максим ЕкоАльт 4
Романов Дмитро Олімп (Деражня) 4
Таєнчук Владислав Авіатор 4
Шперчук Дмитро Менс 4
Штанько Денис ФК “Гвардія” 4
Яржемський Іван TAD 4
Ігнатов Вадим СуперСіп 3
Ільчишин Владислав Тайфун 3
Бойчук Василь Інкогніто 3
Вигоняйло Ігор М’ясний маркет 3
Гамолов Назар GC BARBERSHOP 3
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 3
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 3
Гула Вадим Нева 3
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 3
Демкович Олександр ФК “Подільський Кремінь” 3
Донець Андрій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 3
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Лагно Артем ФК “Лісоводи” 3
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Мандрик Сергій Тайфун 3
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 3
Першин Назар Сокіл-2 3
Подлюк Артур МФК “URBAN” 3
Познанський Дмитро TAD 3
Савера Олег Облавтодор 3
Самолюк Павло СуперСіп 3
Семенюк Анатолій Товтри 3
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 3
Терлецький Павло TAD 3
Ціпко Костянтин Карат MEBLI REMTION 3
Шевчук Роман МФК “Лідер-Амор” 3
Шеремета Андрій ФК “Подільський Кремінь” 3
Сичов Захар Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 3 (1)
Бєгаль Олександр Менс 2
Бабій Ігор Динамо-ГУНП 2
Барчук Денис Олімп (Солобківці) 2
Бесіда Ігор Електротранс 2
Блажко Микола Олімп (Деражня) 2
Бойко Олег Ковчег 2
Болотюк Олександр МобіФренд 2
Вакух Олег ФК “ЮАН” 2
Васильчук Олександр Філтекс 2
Ващенко Олександр Лунтік 2
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 2
Голець Олександр FC “Diamant” 2
Демиденко Тарас Dark Horse 2
Деспот Артем ФК “Гвардія” 2
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 2
Драчевський Денис ДБК 2
Загоранський Максим FC “Diamant” 2
Йолтухівський Антон Інтерпродсервіс 2
Кисляк Роман Vitagro 2
Котик Едуард Авіатор 2
Кравчук Андрій Beerloga 2
Лазарчук Дмитро Ветеран 2
Лисий Михайло Карат MEBLI REMTION 2
Лоза Ярослав Прогрес-В 2
Лозицький Віталій ФК “Міць” 2
Локазюк Віктор Скорпіон 2
Марчук Назар Гладіатор 2
Мегик Владислав Облавтодор 2
Мойдал Павло АІЩДІШ 2
Музичук Олександр WOODMALL-Femida 2
Нікольчук Володимир СуперСіп 2
Небесний Дмитро ФК “ЮАН” 2
Оверчук Роман Епіцентр-К 2
Огородник Ілля Лунтік 2
Олещук Олександр ФК “Подільський Кремінь” 2
Остафійчук Дмитро Лунтік 2
Оцалюк Владислав Інтерпродсервіс 2
Підгородецький Сергій Lifecell 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Пищаль Вадим Інтерпродсервіс 2
Подколзін Валерій МФК “Буг” 2
Рибчинський Юрій ДБК 2
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 2
Сінькевич Руслан Карат MEBLI REMTION 2
Самолига Олег Електротранс 2
Самсонов Андрій GC BARBERSHOP 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 2
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 2
Соболєв Артем МобіФренд 2
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 2
Умаров Ісмаїл Ветеран 2
Чернятинський Тарас ФК “Житниця Поділля” 2
Шаравара Ігор Нева 2
Швець Сергій ККФА-REDMION 2
Янковський Владислав Скорпіон 2
Розуман Андрій Тепловик 2 (1)
Агджоян Юрій ДБК 1
Алєксєєв Сергій Кристал 1
Алаа Хадж Халаф Brilliant 1
Алексейчук Сергій Сокіл-Ветерани 1
Ахметов Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Біляк Павло Олімп (Деражня) 1
Бабик Ярослав ФК “Лісоводи” 1
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 1
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 1
Барабаш Денис TAD 1
Баценко Іван СуперСіп 1
Бачинський Микола TAD 1
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 1
Бевз Денис ФК “ЮАН” 1
Безкоровайний Олександр Прикордонник-2 1
Бельський Анатолій Сокіл-Ветерани 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Бись Богдан ХФК “Давид” 1
Боднар Нікіта Фенікс 1
Бородій Михайло М’ясний маркет 1
Босак Вадим ЕкоАльт 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 1
Буртовий Сергій ХФК “Давид” 1
Бушко Ілля Прикордонник-2 1
Велигодський Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Вельський Володимир МобіФренд 1
Венгер Микола ХФК “Давид” 1
Власов Дмитро Епіцентр-К 1
Войтов Сергій ХОП 1
Воловик Олександр Beerloga 1
Воробей Віталій М’ясний маркет 1
Гілюк Олександр Менс 1
Габатель Сергій ДБК 1
Гавенко Назар Авіатор 1
Галайко Олег ХОП 1
Гвоздецький Давид Прикордонник-2 1
Глега Микола ДБК 1
Голов Сергій Товтри 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 1
Гранчак Валерій ФК “Лісоводи” 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Грохольський Михайло Melix 1
Гуліватий Руслан Олімп (Деражня) 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Дідичук Максим FC “Diamant” 1
Дідора Павло ФК “Жищинці” 1
Діянчук Дмитро Melix 1
Даньків Тарас ФГ “КОСВО” 1
Дзюбак Микола Товтри 1
Дикий Назар Агро-Ком 1
Диняк Тимофій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 1
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 1
Доліба Ярослав Карат MEBLI REMTION 1
Жилкін Нікіта Brilliant 1
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1
Залевський Олександр ДЮФК Случ 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 1
Земок Олександр Astrum 1
Золотар Ігор Олімп (Деражня) 1
Капелюх Богдан Авіатор 1
Каплун Сергій ФК “Подільський Кремінь” 1
Карачун Максим Кристал 1
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 1
Кирилюк Владислав Зооветпром 1
Клімішен Дмитро Максимум 1
Кліщ Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 1
Коваль Вадим Фортуна 1
Ковальчук Олександр. Менс 1
Ковтун Вадим TAD 1
Когут Павло КАЗ 1
Кожелюк Віталій Vitagro 1
Козар Олександр СуперСіп 1
Колісник Іван Зооветпром 1
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Коренков Роман Локомотив 1
Кравець Володимир Агро-Ком 1
Кравчук Вадим ФК “Жищинці” 1
Краснобокий Юрій Beerloga 1
Кривак Михайло Astrum 1
Крутилко Андрій FC “ADRENALINE” 1
Круторогий Андрій Авіатор 1
Куцак Максим Фортуна 1
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 1
Лазарчук Володимир Ветеран 1
Левандовський Микола Лунтік 1
Левченко Максим Максимум 1
Левченко Ростислав GC BARBERSHOP 1
Лис Віталій ЕкоАльт 1
Лисий Іван Менс 1
Литвинюк Павло ДЮФК Случ 1
Лучко Віталій Vavilon 1
Люлько Микола Поділля-АТО 1
Лянскорунський Сергій ФК “Міць” 1
Мірошник Руслан Тепловик 1
Майдачевський Володимир Фахівець 1
Майструк Назар GC BARBERSHOP 1
Макаров Даниіл WOODMALL-Femida 1
Марчук Іван Агро-Ком 1
Марчук Дмитро Beerloga 1
Мейко Владислав ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 1
Мозговий Даниіл WOODMALL-Femida 1
Морозовський Валерій Скорпіон 1
Мостовий Іван ФК “Жищинці” 1
Мощанець Дмитро Vitagro 1
Муляр Юрій ХФК “Давид” 1
Навитанюк Максим Скорпіон 1
Наскальний Анатолій Динамо-ГУНП 1
Некрасов Григорій МФК “Буг” 1
Олексюк Богдан ККФА-REDMION 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Осадчук Володимир Фортуна 1
Остапов Вадим ФК “Гвардія” 1
Островський Денис Ракета 1
Паляниця Антон Ротор 1
Петрань Роман Прикордонник-2 1
Покоюк Вадим ДЮФК Случ 1
Поліщук Олександр.. Vavilon 1
Понятовський Микола М’ясний маркет 1
Попельнюк Артем Авіатор 1
Рабченюк Віктор Максимум 1
Ремушевський Денис Атлетик-Ceresit PRO 1
Рибак Андрій FC “Diamant” 1
Рогожніков Олег Фенікс 1
Розпаченюк Віталій Сокіл-Ветерани 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 1
Сіньковський Вадим М’ясний маркет 1
Сабадаш Костянтин ФК “Житниця Поділля” 1
Савінкін Олександр Адвокат 1
Савчук Ерік М’ясний маркет 1
Савчук Сергій МФК “Сервіс-Буд” 1
Самедінов Андрій Astrum 1
Сампір Владислав Прикордонник-2 1
Сапожник Олександр Сокіл 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Семенюк Федір Фахівець 1
Сендель Нікіта Ветеран 1
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 1
Сергійчук Юрій ДБК 1
Сиворог Сергій Ракета 1
Ситнік Олег МФК “URBAN” 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Стахов Максим АІЩДІШ 1
Степко Валерій Електротранс 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стешенков Максим Прикордонник-2 1
Сторожук Іван. Динамо-ГУНП 1
Сторожук Дмитро. Лунтік 1
Сушарник Юрій Тайфун 1
Тєбєнєв Дмитро Нева 1
Тарантаєв Максим Скорпіон 1
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 1
Трочинський Олександр Сокіл-Ветерани 1
Туз Сергій Ротор 1
Урбель Олександр Електротранс 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Фертюк Ігор Товтри 1
Фордзюн Олександр Товтри 1
Хребтатий Іван Карат MEBLI REMTION 1
Хроменко Максим ДЮФК Случ 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1
Чепурний Андрій ДБК 1
Чорний Максим ДБК 1
Чорний Олег ФК “ЮАН” 1
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 1
Шевченко Денис Агро-Ком 1
Шевчук Андрій Dark Horse 1
Шлапак Віталій Ракета 1
Шляховий Костянтин Облавтодор 1
Штокало Григорій ЕВЕЛІНА-Акпадон-Агро 1
Шульган Андрій Епіцентр-К 1
Щавінський Дмитро ККФА-REDMION 1
Ющенко Олександр Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 1
Яремчук Андрій Городок-Юрія-Фарм-Кардіфф 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 1
Ярмощук Вадим Електротранс 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 1
Ярош Вячеслав Олімп (Деражня) 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 1 (1)
Зєвакін Олександр Dark Horse 1 (1)
Кравецький Кирило Максимум 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Алексейчук Сергій Сокіл-Ветерани 1 0 5
Бухер Дмитро Royal Palace 1 0 5
Глега Микола ДБК 1 0 5
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1 0 5
Пюрко Владислав TAD 1 0 5
Редчиць Максим Авіатор 1 0 5
Степко Валерій Електротранс 1 0 5
Фордзюн Олександр Товтри 1 0 5
Мацеплюк Олег TAD 0 2 2
Ільчук Андрій Інтерпродсервіс 0 1 1
Іщук Андрій ККФА-REDMION 0 1 1
Антонов Олександр Beerloga 0 1 1
Біляк Олег Олімп (Деражня) 0 1 1
Бєгаль Олександр Менс 0 1 1
Бабій Євген Скорпіон 0 1 1
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Барановський Артем TAD 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Басараба Назарій Зооветпром 0 1 1
Бевз Денис ФК “ЮАН” 0 1 1
Бейер Ерік TAD 0 1 1
Берлов Максим Тайфун 0 1 1
Бистрих Володимир Dark Horse 0 1 1
Бобецький Сергій Авіатор 0 1 1
Богайчук Артем Royal Palace 0 1 1
Васильчишин Олександр М’ясний маркет 0 1 1
Васильчук Олександр Філтекс 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Головатий Дмитро FC “ADRENALINE” 0 1 1
Гонтківський Дмитро ЗАЛІВ 10 0 1 1
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 0 1 1
Гордійчук Сергій Епіцентр-К 0 1 1
Гореленков Михайло Фортуна 0 1 1
Гуляк Віталій Карат MEBLI REMTION-2 0 1 1
Гуменний Богдан Royal Palace 0 1 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 1 1
Діянчук Дмитро Melix 0 1 1
Давидов Ярослав Ліон-ВСП 0 1 1
Дикий Назар Агро-Ком 0 1 1
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 0 1 1
Дручков Артур Melix 0 1 1
Дячок Андрій FC “Diamant” 0 1 1
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Журавель Вадим МФК “URBAN” 0 1 1
Зєвакін Олександр Dark Horse 0 1 1
Заграй Володимир Авіатор 0 1 1
Зеленюк Дмитро ХФК “Давид” 0 1 1
Зубик Святослав МФК “URBAN” 0 1 1
Караім Андрій WOODMALL-Femida 0 1 1
Клімішен Дмитро Максимум 0 1 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Корабельніков Артур Гладіатор 0 1 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Кривунець Максим ДЮФК Случ 0 1 1
Круторогий Андрій Авіатор 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Левандовський Микола Лунтік 0 1 1
Литвинюк Павло ДЮФК Случ 0 1 1
Лоборчук Богдан Сокіл 0 1 1
Логвінов Едгард Максимум 0 1 1
Лозицький Віталій ФК “Міць” 0 1 1
Лошатецький Олександр Lifecell 0 1 1
Люлько Микола Поділля-АТО 0 1 1
Люлькун Руслан Тайфун 0 1 1
Максимчук Сергій Сокіл 0 1 1
Морозовський Валерій Скорпіон 0 1 1
Мощанець Дмитро Vitagro 0 1 1
Муляр Богдан. Кристал 0 1 1
Муляр Юрій ХФК “Давид” 0 1 1
Ніякий Мирослав Скорпіон 0 1 1
Огородник Ілля Лунтік 0 1 1
Олійник Олександр Melix 0 1 1
Осадчук Володимир Фортуна 0 1 1
Осяк Богдан МФК “Буг” 0 1 1
Парасочка Євген СуперСіп 0 1 1
Паюк Максим ФГ “КОСВО” 0 1 1
Паюк Михайло ФГ “КОСВО” 0 1 1
Побєда Олександр ДБК 0 1 1
Покоюк Вадим ДЮФК Случ 0 1 1
Поліщук Олександр Скорпіон 0 1 1
Понятовський Олександр Поділля-АТО 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Потюк Віталій Brilliant 0 1 1
Придворницький Сергій Авіатор 0 1 1
Притула Владислав Royal Palace 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Рибчинський Юрій ДБК 0 1 1
Розуман Андрій Тепловик 0 1 1
Романов Богдан ФГ “КОСВО” 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Свіщов Олександр Філтекс 0 1 1
Семенюк Владислав Сокіл-2 0 1 1
Серафімов Олександр ККФА-REDMION 0 1 1
Сичук Дмитро ФГ “КОСВО” 0 1 1
Сметюх Тимофій Прикордонник-2 0 1 1
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Стасюк Кирило Сокіл-2 0 1 1
Столяр Дмитро Мик. ФК “ЮАН” 0 1 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 0 1 1
Стрілець Володимир Ракета 0 1 1
Сурник Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Терлецький Павло TAD 0 1 1
Тишковець Дмитро Прикордонник-2 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Урбель Олександр Електротранс 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Федорчук Олександр Локомотив 0 1 1
Хлопонін Андрій Фахівець 0 1 1
Цвігун Артем ФК “Жищинці” 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 1 1
Черних Олександр Прикордонник-2 0 1 1
Шилов Юрій Royal Palace 0 1 1
Шлапак Віталій Ракета 0 1 1
Яворський Юрій Менс 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Мацеплюк Олег (“TAD”) – 1/16 фіналу;

Буряк Андрій

Дубенцов Олександр

Котик Дмитро

Тригуба Віталій

Цілінський Сергій

Бойчук Назар

Стешенков Максим

Годований Павло

Нігловський Андрій

Редчиць Максим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here