Преміум-ліга з футзалу 2022/2023: відбулося жеребкування стадії плей-офф у Дивізіоні 5

0
317

За його підсумками визначилася схема розіграшу вирішальної частини турніру у найбільш масовому дивізіоні Преміум-ліги + ВІДЕО

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років –  “FOREX CLUB”

Офіційний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія “Helpix Центр”

Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

‌Спеціальний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки!

Спеціальний мобільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – мережа мобільних магазинів МобіФренд

Стабільний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама”

Технічний партнер Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років – PRISMA Sportswear

У вівторок, 31-ого січня, у офісі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області відбулася церемонія жеребкування стадії плей-офф у Дивізіоні 5 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2022/2023 років. Почесну та відповідальну процедуру проводили куратор Преміум-ліги, Олександр Бондар, та голова КДК Асоціації, Олександр Таран.

Перед початком жеребкування відбулося розділення команд на «сіяні» та «несіяні». Статус «сіяних» згідно пункту 5.10.3.5 Регламенту отримали володарі перших та других місць за підсумками групового етапу, “Карат MEBLI REMTION-2”, “Vitagro”, FC “ASTRUM”, ФК “Житниця Поділля”, “Черепаха” та МФК “Сервіс-Буд”, а також двоє кращих серед команд, які фінішували третіми у власних групах. Ними стали FC “ADRENALINE” та “Lifecell”. Саме «сіяні» не могли між собою зустрітися у першому раунді плей-офф, як і команди, які вже зустрічалися на груповому етапі.

Також переможці своїх груп (“Карат MEBLI REMTION-2”, “Vitagro” та FC “ASTRUM”), і краща друга команда (ФК “Житниця Поділля”) при жеребкуванні згідно пункту 5.10.5 Регламенту отримали непарні номери пар у турнірній сітці. Саме ж жеребкування було “сліпим”: по черзі з кошиків витягувалися назви команд та відповідні їм номери пар у турнірній сітці.

Сітка розіграшу плей-офф у Дивізіоні 5 ПРЕМІУМ-ЛІГИ з футзалу 2022/2023 виглядає наступним чином:

Відзначимо, що на усіх стадіях плей-офф окрім фіналу боротьба згідно Регламенту турніру триватиме до двох перемог одного з суперників. У фінальній серії ж боротьба за чемпіонський титул розтягнеться вже до трьох перемог однієї з команд.

Колективи, які вилетять з боротьби на стадії 1/4 фіналу, завершать сезон у Кубку Поділля, де по коловій системі розіграють підсумкові місця з 5-ого по 8-е, а колективи, які зупиняться на стадії 1/8 фіналу плей-офф далі по кубковій системі визначать володаря Кубку Виклику та розіграють підсумкові місця з 9-ого по 16-е.

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here