ПРЕМІУМ-ЛІГА з футзалу 2023/2024: система формування календаря Кубку Поділля у дивізіонах 1, 2, 3, 4 та 5

0
321
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія Helpix – центр

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед!

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK-1 – спортивне екіпірування і не тільки!

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс «Південна брама»

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів «Мобіфренд»

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія
Rise Up – сонячні електростанції  

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького vsim.ua

Надаємо Вашій увазі систему формування календаря розіграшу Кубку Поділля ПРЕМІУМ-ЛІГИ з футзалу сезону 2023/24 у дивізіонах 1, 2, 3, 4 та 5

На команди, які вибули з боротьби у 1/4 фіналу плей-офф у своїх дивізіонах, тепер очікує боротьба у  Кубку Поділля.  Згідно Регламенту це буде одноколовий турнір у три тури “кожна з кожною”, де  будуть розіграні підсумкові місця з 5-го по 8-ме. Нагадаємо також, що згідно Регламенту команди, які фінішують п’ятими у дивізіонах 2, 3, 4 та 5, крім почесного трофею, отримають ще й право зіграти у перехідних матчах за підвищення в класі на наступний сезон. 

Дивізіон 1

Команди 1 2 3 4 І В Н П М О
1 WOODMALL-Femida Х 0 0 0 0 0-0 0
2 Карат MEBLI REMTION Х 0 0 0 0 0-0 0
3 Конфермат Х 0 0 0 0 0-0 0
4 Інтерпродсервіс Х 0 0 0 0 0-0 0

 Тур 1

Конфермат — WOODMALL-Femida

Карат MEBLI REMTION – Інтерпродсервіс

Тур 2

WOODMALL-Femida – Карат MEBLI REMTION

Інтерпродсервіс – Конфермат 

Тур 3

WOODMALL-Femida – Інтерпродсервіс

Карат MEBLI REMTION – Конфермат 

Дивізіон 2

Команди 1 2 3 4 І В Н П М О
1 Епіцентр-К Х 0 0 0 0 0-0 0
2 УПП Хмельницький  Х 0 0 0 0 0-0 0
3 Ауді Х 0 0 0 0 0-0 0
4 Олімп (Деражня) Х 0 0 0 0 0-0 0

Тур 1

Ауді — Епіцентр-К

УПП Хмельницький — Олімп (Деражня) 

Тур 2

Епіцентр-К — УПП Хмельницький 

Олімп (Деражня) — Ауді

Тур 3

Епіцентр-К — Олімп (Деражня)

УПП Хмельницький — Ауді

Дивізіон 3

Команди 1 2 3 4 І В Н П М О
1 Авіатор Х 0 0 0 0 0-0 0
2 Менс Х 0 0 0 0 0-0 0
3 МобіФренд Х 0 0 0 0 0-0 0
4 Лунтік Х 0 0 0 0 0-0 0

 Тур 1

МобіФренд — Авіатор 

Менс — Лунтік

Тур 2

Авіатор — Менс

Лунтік — МобіФренд

Тур 3

Авіатор — Лунтік 

Менс — МобіФренд

Дивізіон 4

Команди 1 2 3 4 І В Н П М О
1 FC ASTRUM Х 0 0 0 0 0-0 0
2 Карат MEBLI REMTION-2 Х 0 0 0 0 0-0 0
3 Royal Palace Х 0 0 0 0 0-0 0
4 Інкогніто Х 0 0 0 0 0-0 0

Тур 1

Royal Palace – FC ASTRUM 

Карат MEBLI REMTION-2 – Інкогніто

Тур 2

FC ASTRUM – Карат MEBLI REMTION-2

Інкогніто — Royal Palace

Тур 3

FC ASTRUM – Інкогніто

Карат MEBLI REMTION-2 – Royal Palace

Дивізіон 5

Команди 1 2 3 4 І В Н П М О
1 Дует+ Х 0 0 0 0 0-0 0
2 Кристал Х 0 0 0 0 0-0 0
3 Nova Ushytsia Х 0 0 0 0 0-0 0
4 Прогрес-В Х 0 0 0 0 0-0 0

Тур 1

Nova Ushytsia – Дует+

Кристал — Прогрес-В

Тур 2

Дует+ – Кристал

Прогрес-В — Nova Ushytsia

Тур 3

Дует+ – Прогрес-В

Кристал — Nova Ushytsia

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here