Преміум-ліга з футзалу: 28 жовтня стартує чотири дивізіони

0
775

У приміщенні спортивного комплексу ГУНП відбулася погоджувальна нарада представників команд напередодні старту нового футзального сезону + ВІДЕО

Артем Глас

Вчора 3-го жовтня представники аматорської футзальної спільноти Хмельницького на передсезонному засіданні окреслили чіткі орієнтири майбутніх змагань. Жваві дискусії, які велись впродовж двох годин носили конструктивний характер. Загалом учасники зібрання внесли чимало цікавих пропозицій, які об’єктивно зобов’язані покращити організаційні аспекти проведення Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу, яка нагадаємо стартує матчем за Суперкубок, у якому зіграють Динамо-ГУНП (діючий чемпіон) та Кардіфф (володар Кубку) 28 жовтня 2017 року.

Під час наради у команд виникало чимало питань по роботі комітету арбітрів АМФФХО і слід віддати належне сторонам, які досягли певного консенсусу в питаннях взаємодії команд і комітету арбітрів в майбутньому. І взагалі, варто відзначити високий культурний рівень ведення діалогу різними сторонами змагального процесу, що неабияк радує напередодні старту нового сезону, за що, окремо, дякуємо.

Шляхом голосування був затверджений план-календар базових днів проведення Чемпіонату та Кубку у Дивізіонах 1,2,3,4. Офіційний старт у всіх дивізіонах 28-29 жовтня. Не закритим залишилось лише питання системи проведення змагань у Дивізіоні 5. Але для цього буде проведено ще одне засідання з представниками команд саме цього дивізіону, про яке буде повідомлено додатково.

Формат змагань у Дивізіонах 1,2,3,4 суттєвих змін не зазнав. Як і раніше усі дивізіони нараховуватимуть по 14 команд, які спочатку гратимуть регулярний чемпіонат, а згодом серію плей-офф. Виключення лише стосується двох пунктів:

  • відтепер, до серії плей-офф напряму потраплятиме перших вісім команд, які формуватимуть пари за наступним принципом (1-8, 2-7, 3-6, 4-5);
  • команди ж які посядуть за підсумками регулярного чемпіонату місця з 9 по 14 розігруватимуть міні-турнір у 5-ть турів із збереженням очок (тобто зіграють кожна з кожною). За підсумками турніру, команди, які посядуть 13 та 14 місце напряму вилітають у нижчий Дивізіон. Команди ж, які посядуть 11 та 12 місця у своїх Дивізіонах гратимуть стикові матчі з командами нижчого Дивізіону, які посядуть 4 та 3 місця відповідно, у двох матчах. Крім того, команда, яка посяде 9 місце автоматично стає володарем Кубку Виклику.

Деяких змін зазнав і Кубок Преміум-ліги з футзалу. Відтепер, команди Дивізіону 1 та дві найкращі за рейтингом команди Дивізіону 2 свій турнірний шлях розпочинатимуть з 1\16 фіналу. У попередньому раунді, на стадіях 1\32, 1\16, 1\8 фіналу команди гратимуть серії з одного матчу. На стадіях 1\4, 1\2, фінал з двох матчів. Крім того, команди, які вилетять на стадії 1\32 фіналу розпочнуть боротьбу за Малий кубок. У цьому турнірі на всіх стадіях команди грають один матч. Нагадаємо, що у Кубку Преміум-ліги з футзалу на всіх стадіях передбачений сліпий жереб. Також, варто звернути увагу на той факт, що ігри відбуватимуться на майданчиках команди, яка за рейтингом знаходиться вище.

Представник команди «Смайл» у своїй промові закцентував увагу на слабкому інформаційному висвітленні подій, які відбуваються у нижчих Дивізіонах. АМФФХО дійсно визнала недопрацювання у цьому напрямку і у новому сезоні взяло на себе зобов’язання, ліквідувати цю прогалину. Саме для цих цілей, відтепер за кожним дивізіоном буде окремо закріплений журналіст та оператор. Журналіст у свою чергу готуватиме анонси, огляди туру, статистику, флеш-інтерв’ю з гравцями, представниками команд, а родзинкою інформаційної складової стане підготовка профайлів команд, які будуть розміщені на офіційному сайті АМФФХО amff.km.ua. У даному профайлі ви зможете знайти усю інформацію про команду (титули, цікаві історичні факти, постаті команди і так далі). Відповідно, користуючись нагодою, звертаємося до усіх представників команд, максимально сприяти у наданні інформації Асоціації.

Як і раніше, матчі Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу відбуватимуться у спортивному комплексі ГУНП, ХНУ, спортивних залах Конфермат та НАДПСУ.

Рішенням більшості присутніх були затверджені терміни та розміри сплати стартового внеску, роботи суддівської колегії. Традиційно стартовий внесок сплачується двома частинами. Першу гарантійну частину необхідно сплатити до 19 жовтня включно. Перед початком матчу кожна команда повинна розрахуватися з менеджером за розцінками затвердженими на засіданні. У всіх дивізіонах матчі обслуговуватимуть два арбітри. Крім того, при потребі до матчів Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу будуть залучатися іногородні арбітри.

Традиційно заявочна компанія буде проходити до старту змагань. Усі без винятку команди мають скинути на електронну адресу [email protected] заявки і безпосередньо перед першим матчем передати у двох екземплярах з мокрими печатками лікаря менеджеру дивізіону.

Зазначимо, організаторами нового футзального сезону виступають  АМФФХО та Управління молоді та спорту Хмельницької міської Ради.

Крім того, організатори Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу в особі президента Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області Івана Гончара та компанії FOREX CLUB підготували головний сюрприз – призовий фонд, який буде розподілений між призерами усіх дивізіонів та володарем Кубку у вигляді матеріальної допомоги на придбання спортивного екіпірування та інвентарю (більш детально з цим матеріалом Ви можете ознайомитися за наступним посиланням https://amff.km.ua/premium-liga-z-futzalu-ostanni-prigotuvannya/).

Також було погоджено делегувати Чемпіона Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу на всеукраїнський фінал.

І, наостанок відмітимо, традиційно сезон завершить церемонія нагородження, яка відбудеться у святковій атмосфері з великою кількістю призів та подарунків.

Від імені АМФФХО та особисто президента Івана Ярославовича Гончара, хочеться побажати усім командам гарного старту. І нехай усі прекрасні миттєвості спортивного життя Ви відчуєте, змагаючись за найвищі нагороди чергового сезону Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу. Успіхів, миру, злагоди, сімейного затишку та міцного здоров’я Вам і Вашим близьким. Нехай щастить!

У разі виникнення питань, звертайтеся за телефоном 0673085400 (Артем).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here