Преміум-ліга з футзалу серед ветеранів виходить на старт

0
538

У суботу, 17-ого березня, стартує третій за ліком розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу серед ветеранів у вікових категоріях 35+ та 45+. Організатором турніру виступають Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

З цієї нагоди у вівторок, 6-ого березня, в спорткомплексі ГУНП відбулася організаційна нарада, на якій обговорювалися регламент та умови проведення даних змагань. У віковій групі 35+ зіграє найбільша кількість команд в історії турніру – 10. Колективним рішенням було прийнято, що усі команди-учасниці будуть розділені на дві підгрупи по 5 команд шляхом жеребкування.

Усі ігри проходитимуть по вихідних днях у спорткомплексі ГУНП. Згідно регламенту також у кожному матчі команди зіграють по 2 тайми по 20 хвилин ігрового часу, 2 останні хвилини в кожному із таймів якого будуть становити «чистий» час.

Щодо вікової категорії 45+ остаточну інформацію буде надано дещо пізніше, але наразі тут запланована участь 4 команд, які зіграють у 2 кола.

Також нагадуємо представникам команд про обов’язковість подання до 11 березня включно на адресу [email protected] заявок в електронному вигляді. Крім того, безпосередньо перед першою грою потрібно надати заявки в двох екземплярах з мокрими печатками лікаря. У разі невиконання цих вимог команди до ігор не допускатимуться.

Церемонія жеребкування та затвердження календаря відбудеться у понеділок, 12-ого березня. За її перебігом Ви зможете спостерігати на нашому сайті в режимі онлайн. Початок трансляції – о 19:30.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ 35+

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ У ВІКОВІЙ КАТЕГОРІЇ 45+ 

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here