Преміум-ліга з футзалу: відбулися загальні збори представників команд

0
615

Робоча зустріч була присвячена дограваннню сезону 2021/2022, вимушено перерваного через підле військове вторгнення русні, а також майбутньому старту ювілейного, десятого, розіграшу Преміум-ліги з футзалу.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “FOREX CLUB”

ОФІЦІЙНИЙ МОБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – МЕРЕЖА МОБІЛЬНИХ МАГАЗИНІВ “МОБІФРЕНД”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ТОРГОВА МАРКА “HELPIX”

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “URBAN STREET”

ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “PRISMA Sportswear”

СТАБІЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – ГОТЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “ПІВДЕННА БРАМА

ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – РОДИННА ПАСІКА GAVAGA

У середу, 21-ого вересня, відбулася робоча нарада представників команд Преміум-ліги з футзалу. На ній відбулося обговорення усіх важливих аспектів, які будуть стосуватися догравання сезону 2021/2022, вимушено перерваного через підле військове вторгнення русні, а також старту ювілейного, десятого розіграшу Преміум-ліги з футзалу, який запланований на 29 жовтня 2022 року.

Першим узяв слово керівник Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, Артем Вікторович Глас. Він зауважив, що проведення змагань у військовий стан коштувало чималих організаційних зусиль, а догравання сезону минулого, а також старт сезону майбутнього пройде з рядом вимушених обмежень. Зокрема, ігри в цілях безпеки проходитимуть без глядачів, а в ігровий зал під час матчів будуть допущені лише особи, які будуть внесені у офіційну заявку команди на турнір. Також приємною новиною для усіх любителів футзалу стала заміна паркету у спорткомплексі ГУНП, яка буде важливим поштовхом до подальшого розвитку цього виду спорту на Хмельниччині. Артем Вікторович закликав усіх шанобливо ставитися до сучасного паркету, в жодному разі не розливати воду під час ігор на нього, а також усіх гравців і усіх представників команд, які проводитимуть матчі в цьому залі, перебувати у змінному взутті. Найголовніший меседж – це максимальна толерантність і взаємоповага усіх учасників змагального процесу. І варто пам’ятати, що порушення обмежувальних заходів не лише поставить під сумнів все подальше проведення турніру, а й передбачає дисциплінарну відповідальність у вигляді дискваліфікацій.

Нажаль, оголошення «Повітряної тривоги» стає сумними реаліями нашого сьогодення, тому протягом неї ігри будуть зупинятися в цілях безпеки усіх учасників. У разі тривалості «Повітряної тривоги» більше 30 хвилин, матч, який був перерваний, буде дограний на наступний тиждень, а якщо менше – буде дограний відразу після «Відбою».

Щодо догравання сезону 2021/2022, то воно пройде без додаткової дозаявочної кампанії. Усі команди-учасниці будуть змушені завершувати турнір у тих складах, які мали у власному розпорядженні станом на 24 лютого 2022 року. Заявочна кампанія на сезон новий проходитиме вже за звичним принципом, і з тими обмеженнями по допуску гравців, які були на сезон 2021/2022.

Формат проведення наступного сезону не передбачає жодних змін в порівнянні з попереднім. Але є одне «але». У випадку повернення на трибуни глядачів фінальна частина сезону у всіх Дивізіонах пройде у форматі «Фіналу чотирьох», але тільки після додаткових консультацій з пресдставниками команд.

На важливості пояснювально-профілактичної роботи із гравцями команд наголосив у своєму виступі Голова КДК, Олександр Таран. Олександр Миколайович зауважив також, що догравання сезону 2021/2022 років буде за редакцією Дисциплінарного кодексу, яка була чинною на 24 лютого 2022 року. А до нового турніру, який буде ювілейним, буде презентована нова редакція Дисциплінарного кодексу, яка буде близькою до досконалості, і в ній будуть надані чіткі визначення основних понять, які зустрічаються у роботі даного Дисциплінарного органу.

Далі слово взяв Артем Глас, який також закликав усі команди бути максимально толерантними до усіх учасників змагального процесу, а також один до одного, і зауважив, що колективи, які будуть грубо, а головне – систематично порушувати дисциплінарні норми, будуть зніматися із змагань. Окрім з того, з грошових штрафів, які сплачують гравці і команди буде створено окремий Фонд, про кошти з якого Президія АМФФХО буде звітувати перед командами в кінці кожного змагального сезону.

Куратор Преміум-ліги, Олександр Бондар, як завжди був привітним і конструктивним. Він побажав усім командам успіхів у сезоні, а також закликав не порушувати встановлені принципи при формуванні календаря ігор (свої побажання щодо розкладу потрібно залишати не пізніше понеділка – прим. автора). А також Олександр Михайлович зазначив, що після оприлюднення календаря на офіційному сайті Асоціації, жодні зміни у розкладі ігор будуть неможливі.

PR-менеджер Асоціації, Тетяна Зайцева, закликала усіх присутніх і надалі проявляти активність у питаннях розвитку та популяризації профілів власних клубів у соцмережах, а також підкреслила, що ювілейний, десятий сезон Преміум-ліги пройде з рядом новинок, які покликані ще більше збільшити інтерес до змагань. Зокрема, після кожної гри післяматчеві інтерв’ю повинні будуть давати представники команд Дивізіону 1.

Також були затверджені розміри стартових внесків та оплати арбітрів на сезон 2022/2023. Наразі триває процес реєстрації команд-учасниць. Не прогав свій шанс проявити себе у всій красі на майданчику. Усі довідки та запис за телефоном: 067-765-22-85 (Олександр Михайлович).

Пресслужба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here