Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 1. Статистика після 7-ого туру

0
120

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 7-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 1

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 15
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 10
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 9
Середюк Павло Динамо-ГУНП 9
Кручек Богдан Helpix 8
Ліщук Іван Алмаз 8
Власов Дмитро Forex Club 7
Чорний Нікіта Helpix 7
Журавель Вадим МФК “URBAN” 6
Кононенко Георгій Лунтік 6
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 6
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 6
Ємаєв Євген Алмаз 5
Бігун Михайло Лунтік 5
Волошин Олександр Алмаз 5
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 5
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 5
Кубик Олег Алмаз 5
Мельничук Андрій Forex Club 5
Миронюк Ярослав Алмаз 5
Приян Андрій МФК “URBAN” 5
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 4
Гайдаш Артем Helpix 4
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 4
Керничанський Владислав Облавтодор 4
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 4
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 4
Михайлов Олександр Алмаз 4
Мозговий Даниіл WOODMALL-Femida 4
Побережний Євген Інтерпродсервіс 4
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 4
Стрельцов Максим Helpix 4
Храпач Олександр Інтерпродсервіс 4
Муляр Андрій Прикордонник 4 (1)
Альохін Вадим Forex Club 3
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 3
Зубик Святослав МФК “URBAN” 3
Козак Дмитро Прикордонник 3
Майко Олександр Helpix 3
Макаров Даниіл WOODMALL-Femida 3
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 3
Петреченко Микола Лунтік 3
Побережник Дмитро Helpix 3
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 3
Савчук Віктор Ауді 3
Степанюк Костянтин МФК “URBAN” 3
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 3
Шутяк Дмитро Алмаз 3
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 3
Давискиба Владислав Helpix 2
Деговець Олег Ауді 2
Донець Єгор Helpix 2
Дурда Андрій Алмаз 2
Загребельний Олександр Ауді 2
Михайленко Роман Helpix 2
Орденат Дмитро Ауді 2
Остафійчук Дмитро Лунтік 2
Савчук Павло Ауді 2
Ситнік Олег МФК “URBAN” 2
Скромінський Богдан Облавтодор 2
Сметюх Тимофій Прикордонник 2
Смолко Максим Forex Club 2
Соловей Олексій Облавтодор 2
Сологуб Олександр Прикордонник 2
Фетько Олексій WOODMALL-Femida 2
Авдєєв Дмитро Облавтодор 1
Андрушко Віталій Алмаз 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 1
Бродський Денис Лунтік 1
Будченко Михайло Ауді 1
Бушко Ілля Прикордонник 1
Вербовий Владислав Helpix 1
Вербовий Сергій Forex Club 1
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 1
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1
Зданевич Степан Інтерпродсервіс 1
Ковтун Василь Хмельницькі делікатеси 1
Ковтун Микола Ауді 1
Козаренко Євгеній Інтерпродсервіс 1
Кудрик Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Лисенко Вадим Лунтік 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Олянчук Сергій Forex Club 1
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 1
Петрань Роман Прикордонник 1
Подлюк Денис МФК “URBAN” 1
Рефель Вадим Прикордонник 1
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 1
Рогожніков Олег Forex Club 1
Скоп’як Юрій Forex Club 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 1
Стецюк Вадим Helpix 1
Терещук Владислав Ауді 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Токарчук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Томчишин Богдан Лунтік 1
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 1
Шкрябець Сергій Helpix 1
Шляховий Анатолій Динамо-ГУНП 1
Шум Сергій Алмаз 1
Зарванський Віталій Forex Club 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Грицик Дмитро Динамо-ГУНП 1 2 7
Карачун Максим Ауді 1 2 7
Соловей Олексій Облавтодор 1 2 7
Гурин Дмитро Інтерпродсервіс 1 1 6
Сметюх Тимофій Прикордонник 1 1 6
Гончар Владислав Інтерпродсервіс 1 0 5
Гурман Сергій Облавтодор 1 0 5
Деговець Олег Ауді 1 0 5
Заєць Олександр Динамо-ГУНП 1 0 5
Кубик Олег Алмаз 1 0 5
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1 0 5
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 1 0 5
Самонов Ігор Алмаз 1 0 5
Бігун Михайло Лунтік 0 4 4
Борис Денис Облавтодор 0 2 2
Будченко Михайло Ауді 0 2 2
Вербовий Сергій Forex Club 0 2 2
Власов Віктор Forex Club 0 2 2
Волошин Олександр Алмаз 0 2 2
Гнатюк Денис Динамо-ГУНП 0 2 2
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 0 2 2
Караім Андрій WOODMALL-Femida 0 2 2
Козак Дмитро Прикордонник 0 2 2
Кравчук Андрій МФК “URBAN” 0 2 2
Ліщук Іван Алмаз 0 2 2
Макаров Даниіл WOODMALL-Femida 0 2 2
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 0 2 2
Орденат Дмитро Ауді 0 2 2
Рижук Олександр Інтерпродсервіс 0 2 2
Савера Олег Облавтодор 0 2 2
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 0 2 2
Степанюк Костянтин МФК “URBAN” 0 2 2
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 2 2
Ємаєв Євген Алмаз 0 1 1
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 1 1
Бевз Даніїл МФК “URBAN” 0 1 1
Безвещук Вадим Forex Club 0 1 1
Бойчук Ігор Інтерпродсервіс 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 1 1
Бродзянський Денис WOODMALL-Femida 0 1 1
Бушко Ілля Прикордонник 0 1 1
Галкін Ігор Лунтік 0 1 1
Гарбар Максим Інтерпродсервіс 0 1 1
Гвоздецький Давид Прикордонник 0 1 1
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 0 1 1
Гресь Владислав МФК “URBAN” 0 1 1
Донець Єгор Helpix 0 1 1
Дурдас Андрій Лунтік 0 1 1
Загребельний Олександр Ауді 0 1 1
Ковтун Василь Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Козаренко Євгеній Інтерпродсервіс 0 1 1
Кононенко Георгій Лунтік 0 1 1
Лисенко Вадим Лунтік 0 1 1
Мельничук Андрій Forex Club 0 1 1
Михайлов Олександр Алмаз 0 1 1
Мозговий Даниіл WOODMALL-Femida 0 1 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Олянчук Сергій Forex Club 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Петрук Євген Ауді 0 1 1
Приян Андрій МФК “URBAN” 0 1 1
Райтаровський Олександр Інтерпродсервіс 0 1 1
Рефель Вадим Прикордонник 0 1 1
Рибчинський Назар Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Рогожніков Олег Forex Club 0 1 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Сікора Вадим Облавтодор 0 1 1
Савчук Тетяна Ауді 0 1 1
Сакович Віталій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Скромінський Богдан Облавтодор 0 1 1
Слівінський Вадим Forex Club 0 1 1
Соловей Роман Інтерпродсервіс 0 1 1
Сохорук Микола Динамо-ГУНП 0 1 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 0 1 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Томчишин Богдан Лунтік 0 1 1
Фетько Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Хомяк Богдан Інтерпродсервіс 0 1 1
Чуднов В’ячеслав WOODMALL-Femida 0 1 1
Шуляк Денис Лунтік 0 1 1
Щасливий Ігор Динамо-ГУНП 0 1 1
Яровий Сергій Хмельницькі делікатеси 0 1 1
Ясніцький Ярослав Облавтодор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Кубик Олег (“Алмаз”) – 8-ий тур та 1/16 фіналу Кубку.

Соловей Олексій (“Облавтодор”) – 8-ий тур та 1/16 фіналу Кубку.

Пасічник Олексій (“WOODMALL-Femida”)

Ліпчинський Владислав (“Динамо-ГУНП”) – 8-ий тур та 1/16 фіналу Кубку.

Грицик Дмитро (“Динамо-ГУНП”) – 8-ий тур.

Гончар Владислав (“Інтерпродсервіс”)

Гурман Сергій (“Облавтодор”) – 8-ий тур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here