Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 2. Статистика після 9-ого туру

0
119

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 2

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Трембач Іван МобіФренд 14
Мчедлідзе Еміград Максимум-Кардіфф 13 (1)
Дрезналь Кіріл ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 8
Мірошник Руслан Тепловик 8
Шперчук Дмитро Менс 8
Вакух Олег МобіФренд 7
Душа Артур ЗАЛІВ 10 7 (1)
Ковальчук Олександр. Менс 6
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 6
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 6
Тодоренко Ігор Тепловик 6
Ющенко Олександр Максимум-Кардіфф 6
Вакух Дмитро МобіФренд 5
Воловик Валентин Фахівець 5
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 5
Святий Дмитро Ротор 5
Семенчук Віталій Максимум-Кардіфф 5
Тимощук Максим НОВАВЕТ 5
Колісник Іван НОВАВЕТ 5 (1)
Лис Віталій ЕкоАльт 5 (1)
Атласюк Олександр Фахівець 4
Бойко Олег Ковчег 4
Камінський Олександр Ротор 4
Кирилюк Владислав НОВАВЕТ 4
Кошельник Василь ЗАЛІВ 10 4
Логвиненко Іван Ротор 4
Побєда Олександр МобіФренд 4
Сергеєв Лев Фахівець 4
Сокальський Даніїл Максимум-Кардіфф 4
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 3
Андрєєв Олександр Менс 3
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Богдан Олександр Фахівець 3
Василів Тарас ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Гадай Андрій ЗАЛІВ 10 3
Герасимчук Вадим МобіФренд 3
Козубович Тарас Менс 3
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Кучеренко Ілля МобіФренд 3
Максименко Денис Тепловик 3
Мельник Роман ЗАЛІВ 10 3
Музиченко Олег Атлетик-Ceresit PRO 3
Поворознюк Богдан Ковчег 3
Сиворог Сергій Фахівець 3
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 3
Агджоян Юрій Максимум-Кардіфф 2
Бабурко Ігор Максимум-Кардіфф 2
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 2
Басараба Денис НОВАВЕТ 2
Босак Максим НОВАВЕТ 2
Вельський Володимир МобіФренд 2
Денько Тарас Тепловик 2
Железнов Максим ЗАЛІВ 10 2
Кіут Ерік Менс 2
Кобзаренко Владислав Ковчег 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 2
Куречко Вадим Ковчег 2
Лемешко Максим НОВАВЕТ 2
Лис Назар Максимум-Кардіфф 2
Масловський Максим ЕкоАльт 2
Миронюк Олександр ЕкоАльт 2
Овчинніков Павло Фахівець 2
Підмурняк Олексій ЗАЛІВ 10 2
Палійчук Валентин Менс 2
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 2
Пробитий Богдан Ковчег 2
Скалій Олександр Тепловик 2
Степанюк Євгеній ЗАЛІВ 10 2
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 2
Туз Сергій Ротор 2
Фют Дмитро Ротор 2
Юрах Юрій Менс 2
Яворський Андрій ЕкоАльт 2
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 2
Бегаль Олександр Менс 1
Бобік Андрій Фахівець 1
Божик Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Бресь Максим ЗАЛІВ 10 1
Гизлик Олександр Максимум-Кардіфф 1
Дикий Олександр Фахівець 1
Диняк Тимофій Максимум-Кардіфф 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Кирик Ігор Максимум-Кардіфф 1
Кліщ Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 1
Ліхновський Михайло Тепловик 1
Муляр Сергій Ротор 1
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 1
Панасюк Олександр ЕкоАльт 1
Рабченюк Віктор ЕкоАльт 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 1
Романов Дмитро Ротор 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 1
Слободян Андрій Фахівець 1
Стець Андрій Ковчег 1
Сурник Ігор Тепловик 1
Сухар Андрій НОВАВЕТ 1
Талапчук Олександр Максимум-Кардіфф 1
Чепурний Андрій Ротор 1
Шаварський Віталій МобіФренд 1
Шевчук Андрій Ковчег 1
Шеремета Тимофій ЗАЛІВ 10 1
Штолько Максим Ковчег 1
Юрко Петро Максимум-Кардіфф 1
Ярош Вячеслав Максимум-Кардіфф 1
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 1
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Штолько Максим Ковчег 1 3 8
Босак Максим НОВАВЕТ 1 2 7
Куречко Вадим Ковчег 1 2 7
Гизлик Олександр Максимум-Кардіфф 1 1 6
Лебединський Олександр ЕкоАльт 1 1 6
Мельник Роман ЗАЛІВ 10 1 1 6
Ягодзінський Віталій ЗАЛІВ 10 1 1 6
Агджоян Юрій Максимум-Кардіфф 1 0 5
Вариводський Володимир Ротор 1 0 5
Клімішен Дмитро ЕкоАльт 1 0 5
Колос Альберт МобіФренд 1 0 5
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1 0 5
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1 0 5
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 1 0 5
Сергійчук Юрій Ротор 1 0 5
Слободян Андрій Фахівець 1 0 5
Шаварський Віталій МобіФренд 1 0 5
Шадрін Євгеній Менс 1 0 5
Кирилюк Владислав НОВАВЕТ 0 4 4
Козубович Тарас Менс 0 4 4
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 0 4 4
Логвиненко Іван Ротор 0 4 4
Тодоренко Ігор Тепловик 0 4 4
Атласюк Олександр Фахівець 0 3 3
Бегаль Олександр Менс 0 3 3
Кобзаренко Владислав Ковчег 0 3 3
Ковальчук Сергій ЕкоАльт 0 3 3
Столяр Віталій МобіФренд 0 3 3
Ісхаков Ігор ЕкоАльт 0 2 2
Басараба Денис НОВАВЕТ 0 2 2
Богдан Олександр Фахівець 0 2 2
Бойко Олег Ковчег 0 2 2
Ердоган Артем Ковчег 0 2 2
Жидков Олег Тепловик 0 2 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 2 2
Лис Віталій ЕкоАльт 0 2 2
Мірошник Руслан Тепловик 0 2 2
Масловський Максим ЕкоАльт 0 2 2
Мчедлідзе Еміград Максимум-Кардіфф 0 2 2
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 0 2 2
Панасюк Олександр ЕкоАльт 0 2 2
Побєда Олександр МобіФренд 0 2 2
Сиворог Сергій Фахівець 0 2 2
Сокальський Даніїл Максимум-Кардіфф 0 2 2
Стець Андрій Ковчег 0 2 2
Сухар Андрій НОВАВЕТ 0 2 2
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Туз Сергій Ротор 0 2 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 2 2
Яюс Євген Атлетик-Ceresit PRO 0 2 2
Андрєєв Олександр Менс 0 1 1
Бабурко Ігор Максимум-Кардіфф 0 1 1
Банас Ілля ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Бресь Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Вітрук Євген ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Вельський Володимир МобіФренд 0 1 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 0 1 1
Душа Артур ЗАЛІВ 10 0 1 1
Заєць Віктор ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Кіут Ерік Менс 0 1 1
Камінський Олександр Ротор 0 1 1
Кобзаренко Віталій Ковчег 0 1 1
Колісник Іван НОВАВЕТ 0 1 1
Кухар Денис НОВАВЕТ 0 1 1
Лис Назар Максимум-Кардіфф 0 1 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 0 1 1
Михайлов Павло ЗАЛІВ 10 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Овчинніков Павло Фахівець 0 1 1
Ожеледа Владислав Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Олексійчук Валерій Ротор 0 1 1
Палійчук Валентин Менс 0 1 1
Паляниця Антон Ротор 0 1 1
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 0 1 1
Присяжнюк Сергій Фахівець 0 1 1
Пробитий Богдан Ковчег 0 1 1
Рабченюк Віктор ЕкоАльт 0 1 1
Розізнаний Олександр Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Розуман Андрій Тепловик 0 1 1
Романов Дмитро Ротор 0 1 1
Романюк Андрій МобіФренд 0 1 1
Рудковський Роман Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Святий Дмитро Ротор 0 1 1
Семенчук Віталій Максимум-Кардіфф 0 1 1
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Трофанюк Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Улітін Андрій Менс 0 1 1
Фют Дмитро Ротор 0 1 1
Шинкович Ростислав НОВАВЕТ 0 1 1
Юзвак Сергій Менс 0 1 1
Юзвишин Роман ЗАЛІВ 10 0 1 1
Юрко Петро Максимум-Кардіфф 0 1 1
Яремчук Андрій Максимум-Кардіфф 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Хлопонін Андрій (“Фахівець”)

Ягодзінський Віталій (“ЗАЛІВ 10”)

Клімішен Дмитро (“ЕкоАльт”)

Вариводський Володимир (президент команди “Ротор”)

Босак Максим (“НОВАВЕТ”)

Басараба Денис (“НОВАВЕТ”)

Мельник Роман (“ЗАЛІВ 10”)

Колос Альберт (“МобіФренд”)

Мчедлідзе Еміград (“Максимум-Кардіфф”) – 1/4 фіналу Кубку.

Ющенко Олександр (“Максимум-Кардіфф”) – 1/4 фіналу Кубку.

Улітін Андрій (“Менс”) – 1/4 фіналу Кубку Ліги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here