Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 3. Статистика після 6-ого туру

0
116

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 6-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 3

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гноянко Євгеній ЗГ-СФГ “Поділля” 10 (1)
Микитюк Владислав ЗГ-СФГ “Поділля” 9
Вигоняйло Ігор ККФА-М’ясний маркет 8
Самсонов Андрій Інкогніто 8 (1)
Мустафін Павло REDMION 7
Богуславський Денис REDMION 5
Мерека Денис УПП Хмельницький 5
Омельчук Назар ЗГ-СФГ “Поділля” 5
Підручний Андрій УПП Хмельницький 5
Альміз Олександр Інкогніто 4
Глєбов Андрій ЗГ-СФГ “Поділля” 4
Голенко Юрій Dark Horse 4
Гула Вадим Нева 4
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 4
Михальчук Тарас МФК “Буг” 4
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 4
Регеша Дмитро УПП Хмельницький 4
Стеценко Богдан Dark Horse 4
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 4
Сабуняк Роман Royal Palace 4 (1)
Алаа Хадж Халаф Brilliant 3
Басистюк Роман Royal Palace 3
Вороністий Владислав Royal Palace 3
Гуменний Дмитро REDMION 3
Жилкін Нікіта Brilliant 3
Ліщук Віталій Royal Palace 3
Модулев Віталій МФК “Сервіс-Буд” 3
Сипка Олег Нева 3
Сокирко Андрій Інкогніто 3
Якубовський Денис Dark Horse 3
Антощук Дмитро Royal Palace 2
Волощук Андрій Brilliant 2
Данилюк Олександр Brilliant 2
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 2
Лахмай Геннадій ККФА-М’ясний маркет 2
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Морочківський Олександр REDMION 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Ошовський Артем Dark Horse 2
Подколзін Валерій МФК “Буг” 2
Попіль Олександр УПП Хмельницький 2
Пушкар Олексій МФК “Буг” 2
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2
Сіньковський Вадим ККФА-М’ясний маркет 2
Століта Михайло Інкогніто 2
Стоян Ілля Royal Palace 2
Франкевич Микола Інкогніто 2
Шульган Андрій REDMION 2
Щавінський Дмитро REDMION 2
Ягринець Вадим Інкогніто 2
Бойко Денис ККФА-М’ясний маркет 2 (1)
Білик Руслан Нева 1
Бабак Сергій ККФА-М’ясний маркет 1
Багрій Вадим МФК “Сервіс-Буд” 1
Белінський Микола Dark Horse 1
Бесага Денис МФК “Сервіс-Буд” 1
Боцко Юрій Нева 1
Брянський Олександр Dark Horse 1
Булка Олександр Brilliant 1
Буткевич Віктор Адвокат 1
Васильчишин Олександр ККФА-М’ясний маркет 1
Васильчук Олександр Dark Horse 1
Галюк Василь Адвокат 1
Гнатюк Валентин REDMION 1
Голдасевич Дмитро ККФА-М’ясний маркет 1
Голова Сергій Адвокат 1
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 1
Дзерве Ілля ККФА-М’ясний маркет 1
Довгань Олександр Інкогніто 1
Доценко Олександр ККФА-М’ясний маркет 1
Зеленський Олександр Інкогніто 1
Константін Юрій УПП Хмельницький 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Лисий Михайло REDMION 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Марцонь Сергій Нева 1
Михайлевський Максим Brilliant 1
Некрасов Григорій МФК “Буг” 1
Підвальнюк Максим Brilliant 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 1
Паламарчук Андрій Нева 1
Савінкін Олександр Адвокат 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 1
Тєбєнєв Дмитро Нева 1
Тихонюк Андрій МФК “Буг” 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 1
Чекирда Руслан REDMION 1
Чижов Дмитро Dark Horse 1
Шаравара Ігор Нева 1
Ярославський Андрій Dark Horse 1
Заяц Юрій Адвокат 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Жилкін Нікіта Brilliant 1 2 7
Ваховський Олексій МФК “Сервіс-Буд” 1 0 5
Волощук Тарас Brilliant 1 0 5
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1 0 5
Стасюк Василь ЗГ-СФГ “Поділля” 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 3 3
Микитюк Владислав ЗГ-СФГ “Поділля” 0 3 3
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 3 3
Буткевич Віктор Адвокат 0 2 2
Васильчишин Олександр ККФА-М’ясний маркет 0 2 2
Власюк Ярослав Нева 0 2 2
Голенко Юрій Dark Horse 0 2 2
Ковальчук Євгеній REDMION 0 2 2
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Франкевич Микола Інкогніто 0 2 2
Хдейр Васім Dark Horse 0 2 2
Щавінський Дмитро REDMION 0 2 2
Якубовський Денис Dark Horse 0 2 2
Ярославський Андрій Dark Horse 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Альміз Олександр Інкогніто 0 1 1
Антощук Дмитро Royal Palace 0 1 1
Басистюк Роман Royal Palace 0 1 1
Богуславський Денис REDMION 0 1 1
Бойко Денис ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Васільєв Дмитро ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Ващук Василь Royal Palace 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Галюк Василь Адвокат 0 1 1
Глушок Ігор ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Гнатюк Валентин REDMION 0 1 1
Голова Сергій Адвокат 0 1 1
Гула Вадим Нева 0 1 1
Гуменюк Юрій REDMION 0 1 1
Данилюк Олександр Brilliant 0 1 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 0 1 1
Дзерве Ілля ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 1 1
Карпович Вадим ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Карпосюк Андрій Brilliant 0 1 1
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 0 1 1
Курілович Юрій Адвокат 0 1 1
Ліщук Віталій Royal Palace 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Мустафін Павло REDMION 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Подколзін Валерій МФК “Буг” 0 1 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 0 1 1
Скачков Дмитро Royal Palace 0 1 1
Століта Сергій Інкогніто 0 1 1
Тимощук Ярослав ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Чижов Дмитро Dark Horse 0 1 1
Шилов Юрій Royal Palace 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Редько Дмитро (“Адвокат”)

Ваховський Олексій (МФК “Сервіс-Буд”)

Жилкін Нікіта (“Brilliant”)

Волощук Тарас (“Brilliant”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here