Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 3. Статистика після 9-ого туру

0
187

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 9-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 3

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гноянко Євгеній ЗГ-СФГ “Поділля” 19 (2)
Глєбов Андрій ЗГ-СФГ “Поділля” 13
Вигоняйло Ігор ККФА-М’ясний маркет 10
Мустафін Павло REDMION 10
Самсонов Андрій Інкогніто 10 (1)
Микитюк Владислав ЗГ-СФГ “Поділля” 9
Омельчук Назар ЗГ-СФГ “Поділля” 8
Стеценко Богдан Dark Horse 7
Якубовський Денис Dark Horse 7
Бойко Денис ККФА-М’ясний маркет 7 (1)
Гуменний Дмитро REDMION 6
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 6
Мерека Денис УПП Хмельницький 6
Підручний Андрій УПП Хмельницький 6
Алаа Хадж Халаф Brilliant 5
Альміз Олександр Інкогніто 5
Богуславський Денис REDMION 5
Гула Вадим Нева 5
Лахмай Геннадій ККФА-М’ясний маркет 5
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 5
Пушкар Олексій МФК “Буг” 5
Стоян Ілля Royal Palace 5
Вороністий Владислав Royal Palace 4
Голенко Юрій Dark Horse 4
Данилюк Олександр Brilliant 4
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 4
Михальчук Тарас МФК “Буг” 4
Модулев Віталій МФК “Сервіс-Буд” 4
Морочківський Олександр REDMION 4
Некрасов Григорій МФК “Буг” 4
Подколзін Валерій МФК “Буг” 4
Попіль Олександр УПП Хмельницький 4
Регеша Дмитро УПП Хмельницький 4
Стасюк Василь ЗГ-СФГ “Поділля” 4
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 4
Сабуняк Роман Royal Palace 4 (1)
Михайлевський Максим Brilliant 4 (2)
Басистюк Роман Royal Palace 3
Голова Сергій Адвокат 3
Жилкін Нікіта Brilliant 3
Корчевний Олександр REDMION 3
Ліщук Віталій Royal Palace 3
Ошовський Артем Dark Horse 3
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 3
Сипка Олег Нева 3
Сокирко Андрій Інкогніто 3
Століта Сергій Інкогніто 3
Чижов Дмитро Dark Horse 3
Щавінський Дмитро REDMION 3
Антощук Дмитро Royal Palace 2
Білик Руслан Нева 2
Бабак Сергій ККФА-М’ясний маркет 2
Белінський Микола Dark Horse 2
Бобеляк Іван REDMION 2
Брянський Олександр Dark Horse 2
Буткевич Віктор Адвокат 2
Васильчишин Олександр ККФА-М’ясний маркет 2
Васильчук Олександр Dark Horse 2
Верескун Роман МФК “Буг” 2
Волощук Андрій Brilliant 2
Гуралечко Юрій УПП Хмельницький 2
Даниш Вадим МФК “Буг” 2
Довгань Олександр Інкогніто 2
Зарванський Віталій Royal Palace 2
Зеленський Олександр Інкогніто 2
Константін Юрій УПП Хмельницький 2
Лозіцький Андрій МФК “Сервіс-Буд” 2
Мельник Сергій МФК “Буг” 2
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 2
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 2
Рогальський Андрій Нева 2
Руссу Олег УПП Хмельницький 2
Сіньковський Вадим ККФА-М’ясний маркет 2
Савінкін Олександр Адвокат 2
Століта Михайло Інкогніто 2
Стрельченко Павло МФК “Сервіс-Буд” 2
Франкевич Микола Інкогніто 2
Чекирда Руслан REDMION 2
Шульган Андрій REDMION 2
Ягринець Вадим Інкогніто 2
Анікін Іван Royal Palace 1
Багрій Вадим МФК “Сервіс-Буд” 1
Бесага Денис МФК “Сервіс-Буд” 1
Боцко Юрій Нева 1
Булка Олександр Brilliant 1
Васільєв Дмитро ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Ващук Василь Royal Palace 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Ветошко Дмитро Brilliant 1
Власюк Ярослав Нева 1
Галюк Василь Адвокат 1
Глушок Ігор ККФА-М’ясний маркет 1
Гнатюк Валентин REDMION 1
Голдасевич Дмитро ККФА-М’ясний маркет 1
Гоменюк Олексій ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Дзерве Ілля ККФА-М’ясний маркет 1
Доценко Олександр ККФА-М’ясний маркет 1
Кіт Вадим REDMION 1
Кравець Артем Royal Palace 1
Кушлак Артур УПП Хмельницький 1
Лисий Михайло REDMION 1
Литвинюк Сергій Royal Palace 1
Лущик Сергій Адвокат 1
Марцонь Сергій Нева 1
Мороз Геннадій МФК “Сервіс-Буд” 1
Підвальнюк Максим Brilliant 1
Паламарчук Андрій Нева 1
Редько Дмитро Адвокат 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Сакала Максим Нева 1
Серафімов Олександр REDMION 1
Соловйов Максим Royal Palace 1
Тєбєнєв Дмитро Нева 1
Тарадайко Олег УПП Хмельницький 1
Тимощук Ярослав ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Тихонюк Андрій МФК “Буг” 1
Фаєт Аль Хлаф Brilliant 1
Хдейр Васім Dark Horse 1
Хоменко Богдан ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 1
Чернилевський Ростислав УПП Хмельницький 1
Шаравара Ігор Нева 1
Ярославський Андрій Dark Horse 1
Яцишин Вадим МФК “Сервіс-Буд” 1
Заяц Юрій Адвокат 1 (1)

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Буткевич Віктор Адвокат 1 4 9
Власюк Ярослав Нева 1 4 9
Галюк Василь Адвокат 1 3 8
Жилкін Нікіта Brilliant 1 2 7
Ващук Василь Royal Palace 1 1 6
Карпосюк Андрій Brilliant 1 1 6
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1 1 6
Стасюк Василь ЗГ-СФГ “Поділля” 1 1 6
Білик Руслан Нева 1 0 5
Ваховський Олексій МФК “Сервіс-Буд” 1 0 5
Волощук Тарас Brilliant 1 0 5
Дунець Максим Адвокат 1 0 5
Кравець Артем Royal Palace 1 0 5
Булка Олександр Brilliant 0 5 5
Палійчук Богдан УПП Хмельницький 0 5 5
Микитюк Владислав ЗГ-СФГ “Поділля” 0 4 4
Гула Вадим Нева 0 3 3
Дрозда Руслан УПП Хмельницький 0 3 3
Шилов Юрій Royal Palace 0 3 3
Альміз Олександр Інкогніто 0 2 2
Богуславський Денис REDMION 0 2 2
Васильчишин Олександр ККФА-М’ясний маркет 0 2 2
Голдасевич Дмитро ККФА-М’ясний маркет 0 2 2
Голенко Юрій Dark Horse 0 2 2
Голова Сергій Адвокат 0 2 2
Гуменюк Юрій REDMION 0 2 2
Данилюк Олександр Brilliant 0 2 2
Ковальчук Євгеній REDMION 0 2 2
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Соловйов Максим Royal Palace 0 2 2
Століта Сергій Інкогніто 0 2 2
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 0 2 2
Франкевич Микола Інкогніто 0 2 2
Хдейр Васім Dark Horse 0 2 2
Щавінський Дмитро REDMION 0 2 2
Ягринець Вадим Інкогніто 0 2 2
Якубовський Денис Dark Horse 0 2 2
Ярославський Андрій Dark Horse 0 2 2
Алаа Хадж Халаф Brilliant 0 1 1
Антощук Дмитро Royal Palace 0 1 1
Бабак Сергій ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Басистюк Роман Royal Palace 0 1 1
Бобеляк Іван REDMION 0 1 1
Бойко Денис ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Бородій Михайло ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Васільєв Дмитро ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Васильчук Олександр Dark Horse 0 1 1
Вельц Денис Інкогніто 0 1 1
Верескун Роман МФК “Буг” 0 1 1
Ветошко Дмитро Brilliant 0 1 1
Воловик Олександр REDMION 0 1 1
Воробей Віталій ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Глушок Ігор ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Гнатюк Валентин REDMION 0 1 1
Гноянко Євгеній ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Даниш Вадим МФК “Буг” 0 1 1
Дзерве Ілля ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Зарванський Віталій Royal Palace 0 1 1
Карпович Вадим ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Ковальчук Олександр МФК “Буг” 0 1 1
Курілович Юрій Адвокат 0 1 1
Ліщук Віталій Royal Palace 0 1 1
Лемець Олег МФК “Буг” 0 1 1
Лисий Михайло REDMION 0 1 1
Луцюк Вадим Brilliant 0 1 1
Лущик Сергій Адвокат 0 1 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 0 1 1
Михайлевський Максим Brilliant 0 1 1
Московчук Ярослав УПП Хмельницький 0 1 1
Мустафін Павло REDMION 0 1 1
Ошовський Артем Dark Horse 0 1 1
Паламарчук Андрій Нева 0 1 1
Подколзін Валерій МФК “Буг” 0 1 1
Редько Дмитро Адвокат 0 1 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Руссу Олег УПП Хмельницький 0 1 1
Савінкін Ілля Адвокат 0 1 1
Сакала Максим Нева 0 1 1
Свідерський Олександр ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 0 1 1
Скачков Дмитро Royal Palace 0 1 1
Стоян Ілля Royal Palace 0 1 1
Тєбєнєв Дмитро Нева 0 1 1
Тимощук Ярослав ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Фаєт Аль Хлаф Brilliant 0 1 1
Чижов Дмитро Dark Horse 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Білик Руслан (“Нева”) – 10-ий тур та 1/4 фіналу Кубку Ліги.

Кравець Артем (“Royal Palace”)

Ващук Василь (“Royal Palace”)

Галюк Василь (“Адвокат”)

Буткевич Віктор (“Адвокат”)

Гноянко Євгеній (ЗГ-СФГ “Поділля”) – 1/4 фіналу Кубку.

Якубовський Денис (“Dark Horse”) – 1/4 фіналу Кубку Ліги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here