Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 4. Статистика після 2-ого туру

0
147

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 2-ого туру Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 4

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 10
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 5
Костомаха Віталій FC ASTRUM 5
Ярощук Олексій Гладіатор 5
Гуляк Віталій Mia Sushi 4
Коротач Едуард Авіатор 4
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 4
Ромасюков Артем FC ASTRUM 4
Успенський Юрій Епіцентр-К 4
Калюжняк Денис Mia Sushi 4 (1)
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 4 (1)
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 3
Бернада Максим Сокіл-2 3
Бурківський Віктор FC “ADRENALINE” 3
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 3
Земок Олександр FC ASTRUM 3
Кордас Костянтин Vavilon 3
Попельнюк Артем Авіатор 3
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 3
Садовець Роман Гладіатор 3
Симчишин Віктор ВКВ-Прикордонник 3
Скринник Кирило Весела Підкова 3
Таєнчук Владислав Авіатор 3
Ціпко Костянтин Mia Sushi 3
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 3
Штанько Денис ФК “Гвардія” 3
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 3
Лях Ігор Vavilon 3 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 2
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 2
Беляк Павло FC “Diamant” 2
Блессінг Кахока Гладіатор 2
Васільєв Руслан Vavilon 2
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 2
Гамолов Андрій Центр 13 2
Глушко Владислав Сокіл-2 2
Гнатишко Андрій Та ти шо 2
Голеніщев Ігор Центр 13 2
Дідичук Максим FC “Diamant” 2
Ковтун Михайло Центр 13 2
Константинов Сергій Та ти шо 2
Корженівський Богдан Vavilon 2
Кузьмін Олександр Авіатор 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 2
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Никонюк Олександр Тайфун 2
Оверчук Роман Епіцентр-К 2
Першин Назар Сокіл-2 2
Пляхимович Віталій Центр 13 2
Попов Максим Центр 13 2
Рефель Вадим ВКВ-Прикордонник 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Рудик Олексій Та ти шо 2
Сідорчук Станіслав Авіатор 2
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 2
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 2
Симчишин Святослав ВКВ-Прикордонник 2
Стасюк Кирило Сокіл-2 2
Стахов Максим АІЩДІШ 2
Шевчук Олександр Авіатор 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 2
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 1
Бантус Сергій FC “Diamant” 1
Берлов Максим Тайфун 1
Бральчук Олег Mia Sushi 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 1
Вавринюк Юрій ВКВ-Прикордонник 1
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 1
Ведрейчук Роман Гладіатор 1
Гавенко Назар Авіатор 1
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гермак Богдан ФК “Сталь” 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 1
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1
Гурський Микола Vavilon 1
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 1
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 1
Донець Андрій ВКВ-Прикордонник 1
Дубовий Роман ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Дячок Андрій FC ASTRUM 1
Заєнц Максим Весела Підкова 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 1
Капелюх Богдан Авіатор 1
Кащен Тимур Сокіл-2 1
Квока Сергій СуперСіп 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 1
Кучеревич Владислав Олімп (Солобківці) 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Мацигін Дмитро ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Мельник Максим Сокіл-2 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 1
Небесний Дмитро Mia Sushi 1
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 1
Пасічник Максим Mia Sushi 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Понятовський Олександр Поділля-АТО 1
Придворницький Сергій Авіатор 1
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Сікорський Максим ФК “Сталь” 1
Самолига Олег Тайфун 1
Самолюк Павло СуперСіп 1
Станіславчук Ростислав ФК “Гвардія” 1
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 1
Трохимчук Олександр Тайфун 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Цуцуловський Денис Сокіл-2 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Шароварський Роман Престиж-Авто 1
Шаткун Євген FC ASTRUM 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 1
Юхимець Дмитро Сокіл-2 1
Яремчук Антон СуперСіп 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Сабадаш Микола Престиж-Авто 1 1 6
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1 0 5
Гіль Мар’ян Електротранс 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Канчалаба Вадим Vavilon 1 0 5
Кропивін Олександр Олімп (Солобківці) 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1 0 5
Галузінський Іван Та ти шо 0 2 2
Лях Ігор Vavilon 0 2 2
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 0 1 1
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 1 1
Васильков Сергій Олімп (Солобківці) 0 1 1
Васильчук Владислав Електротранс 0 1 1
Ведрейчук Роман Гладіатор 0 1 1
Гавенко Назар Авіатор 0 1 1
Гавриш Андрій Престиж-Авто 0 1 1
Гермак Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 1 1
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 1 1
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 0 1 1
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Калюжняк Денис Mia Sushi 0 1 1
Квока Сергій СуперСіп 0 1 1
Костомаха Віталій FC ASTRUM 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Кравчук Микола АІЩДІШ 0 1 1
Красюк Василь Mia Sushi 0 1 1
Кулик Сергій Та ти шо 0 1 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Майструк Назар Авіатор 0 1 1
Медвідь Михайло ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Моспан Ігор Центр 13 0 1 1
Моцний Юрій FC “Diamant” 0 1 1
Небесний Дмитро Mia Sushi 0 1 1
Никонюк Олександр Тайфун 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Пасічник Сергій Гладіатор 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Попельнюк Артем Авіатор 0 1 1
Пшебишевський Вадим Поділля-АТО 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 0 1 1
Садовець Роман Гладіатор 0 1 1
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Соловей Ярослав Та ти шо 0 1 1
Тютюник Андрій ФК “ХОП” 0 1 1
Федчук Віталій Весела Підкова 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 1 1
Цуцуловський Денис Сокіл-2 0 1 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 1 1
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Шевчук Олександр Авіатор 0 1 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 1 1
Янковський Артем ФК “Сталь” 0 1 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 1 1
Ярмощук Вадим Електротранс 0 1 1
Ярощук Олексій Гладіатор 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Балйемез Хасан (“Престиж-Авто”) – 3-ий тур.

Євсєєв Максим (“Престиж-Авто”) – 3-ий тур.

Сабадаш Микола (“Престиж-Авто”) – 3-ий тур та 1-ий попередній раунд Кубку.

Сабадаш Богдан (“Престиж-Авто”) – 3-ий тур та 1-ий попередній раунд Кубку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here