Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 4. Статистика після матчів 1/8 фіналу плей-офф

0
194

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1/8 фіналу плей-офф Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 4

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 42 (2)
Коратач Едуард Авіатор 25
Ціпко Костянтин Mia Sushi 18
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 17
Мацигін Дмитро ФК Торпедо (Вільхівці) 17 (1)
Гавенко Назар Авіатор 15
Успенський Юрій Епіцентр-К 15
Калюжняк Денис Mia Sushi 15 (1)
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 15 (1)
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 14
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 13
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 13 (1)
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 13 (2)
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 12
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 12
Донець Андрій ВКВ-Прикордонник 12
Мельник Максим Сокіл-2 12
Моцний Юрій FC “Diamant” 12
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 12
Ярощук Олексій Гладіатор 12
Константинов Сергій Та ти шо 12 (1)
Скринник Кирило Весела Підкова 12 (1)
Блессінг Кахока Гладіатор 11
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 11
Бантус Сергій FC “Diamant” 10
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 10
Миронюк Максим Центр 13 10
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 10
Попов Максим Центр 13 10
Сідорчук Станіслав Авіатор 10
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 10 (1)
Першин Назар Сокіл-2 9
Таєнчук Владислав Авіатор 9
Лях Ігор Vavilon 9 (1)
Ільчишин Владислав Тайфун 8
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 8
Оверчук Роман Епіцентр-К 8
Овчинніков Олег Епіцентр-К 8
Пасічник Максим Mia Sushi 8
Ромасюков Артем FC ASTRUM 8
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 8
Шевчук Олександр Авіатор 8
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 8 (1)
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 7
Беляк Павло FC “Diamant” 7
Бернада Максим Сокіл-2 7
Дияк Олександр Епіцентр-К 7
Земок Олександр FC ASTRUM 7
Корженівський Богдан Vavilon 7
Костомаха Віталій FC ASTRUM 7
Майдан Олексій Сокіл-2 7
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 7
Понятовський Олександр Поділля-АТО 7
Рудик Олексій Та ти шо 7 (1)
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 6
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 6
Гринів Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 6
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 6
Дячок Віталій FC “Diamant” 6
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 6
Майструк Назар Авіатор 6
Михайлюк Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 6
Моспан Ігор Центр 13 6
Попельнюк Артем Авіатор 6
Садовець Роман Гладіатор 6
Трепез Олександр ФК “Сталь” 6
Штанько Денис ФК “Гвардія” 6
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 6
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 5
Гавриш Андрій Престиж-Авто 5
Гамолов Андрій Центр 13 5
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Демянишин Максим Центр 13 5
Дячок Олександр FC “Diamant” 5
Колесник Ярослав Поділля-АТО 5
Кордас Костянтин Vavilon 5
Мандрик Сергій Тайфун 5
Пляхимович Віталій Центр 13 5
Самедінов Андрій FC ASTRUM 5
Симчишин Віктор ВКВ-Прикордонник 5
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 5
Соловей Ярослав Та ти шо 5
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 5
Хібовський Артур Сокіл-2 5
Ковтун Михайло Центр 13 5 (1)
Аношкін Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 4
Берест Михайло Олімп (Солобківці) 4
Вівсянко Руслан Гладіатор 4
Гамолов Назар Центр 13 4
Глушко Владислав Сокіл-2 4
Гнатишко Андрій Та ти шо 4
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 4
Дячок Андрій FC ASTRUM 4
Кащен Тимур Сокіл-2 4
Кривак Михайло FC ASTRUM 4
Лучинін Вадим Vavilon 4
Небесний Дмитро Mia Sushi 4
Нетеча Володимир Mia Sushi 4
Рибак Андрій FC “Diamant” 4
Сідорчук Владислав Авіатор 4
Самолига Олег Тайфун 4
Смішко Олександр Поділля-АТО 4
Станіславчук Ростислав ФК “Гвардія” 4
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 4
Худік Олександр ФК “Сталь” 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 4
Шаткун Євген FC ASTRUM 4
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 4
Якобчук Сергій Mia Sushi 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 4 (1)
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 3
Берлов Максим Тайфун 3
Бурківський Віктор FC “ADRENALINE” 3
Вавринюк Юрій ВКВ-Прикордонник 3
Васильков Олександр Весела Підкова 3
Гуляк Віталій Mia Sushi 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 3
Загоранський Максим FC “Diamant” 3
Квока Сергій СуперСіп 3
Клімчук Володимир Тайфун 3
Козар Олександр СуперСіп 3
Колесник Василь Престиж-Авто 3
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 3
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 3
Кравецький Кирило СуперСіп 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Курманський Олексій АІЩДІШ 3
Кухта Павло СуперСіп 3
Мельник Дмитро Весела Підкова 3
Михайлюк Олександр ФК “Сталь” 3
Мойдал Павло АІЩДІШ 3
Мойсюк Володимир FC ASTRUM 3
Мостовий Іван Епіцентр-К 3
Никонюк Олександр Тайфун 3
Романський Степан ФК Торпедо (Вільхівці) 3
Романчев Віталій Тайфун 3
Самолюк Павло СуперСіп 3
Стасюк Кирило Сокіл-2 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Ткачук Максим Електротранс 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 3
Штейдер Олексій МФК “Лідер-Амор” 3
Яремчук Антон СуперСіп 3
Ярмолюк Олександр Авіатор 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Акпедохо Джейкоб Гладіатор 3 (1)
Єрмаков Олексій АІЩДІШ 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 2
Білик Денис Гладіатор 2
Барабаш Андрій Тайфун 2
Борейко Олесь Весела Підкова 2
Васільєв Руслан Vavilon 2
Ведрейчук Роман Гладіатор 2
Галак Олександр FC “Diamant” 2
Гах Олександр Поділля-АТО 2
Гермак Богдан ФК “Сталь” 2
Голеніщев Ігор Центр 13 2
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 2
Заєнц Максим Весела Підкова 2
Закуренко Олександр СуперСіп 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 2
Замогильний Олександр Весела Підкова 2
Копицяк Артем FC ASTRUM 2
Кравчук Микола АІЩДІШ 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Люлькун Руслан Тайфун 2
Мазур Владислав Престиж-Авто 2
Мартиненко Іван Авіатор 2
Мельник Максим. Олімп (Солобківці) 2
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 2
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Осяк Богдан ФК “Сталь” 2
Пасічник Владислав Та ти шо 2
Плосконос Микита СуперСіп 2
Придворницький Сергій Авіатор 2
Рефель Вадим ВКВ-Прикордонник 2
Рибій Віктор Vavilon 2
Ростківський Ростислав Сокіл-2 2
Сікорський Максим ФК “Сталь” 2
Савчук Вадим FC “Diamant” 2
Симчишин Святослав ВКВ-Прикордонник 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Стахов Максим АІЩДІШ 2
Тисячний Руслан СуперСіп 2
Ткачов Максим Mia Sushi 2
Тринадцятко Олег Епіцентр-К 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Цуцуловський Денис Сокіл-2 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 2
Янковський Артем ФК “Сталь” 2
Черненко Олег FC ASTRUM 2 (1)
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Атаманчук Василь FC “Diamant” 1
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Бабій Артур Поділля-АТО 1
Балйемез Хасан Престиж-Авто 1
Баценко Іван СуперСіп 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 1
Бесіда Ігор Електротранс 1
Бральчук Олег Mia Sushi 1
Вербовий Євгеній Електротранс 1
Власов Віктор Епіцентр-К 1
Власюк Артем Престиж-Авто 1
Гілевич Ігор Vavilon 1
Гаврилюк Андрій Vavilon 1
Герецький Віктор АІЩДІШ 1
Голець Олександр FC “Diamant” 1
Голюк Олександр Поділля-АТО 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 1
Гурняк Олександр Та ти шо 1
Гурський Микола Vavilon 1
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 1
Даньків Василь Vavilon 1
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 1
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 1
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 1
Драйна Богдан Весела Підкова 1
Дубовий Роман ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Журавель Леонід Центр 13 1
Забавський Андрій Центр 13 1
Капелюх Богдан Авіатор 1
Касьянов Анатолій ФК “Гвардія” 1
Койфман Олександр СуперСіп 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кучеревич Владислав Олімп (Солобківці) 1
Ліщук Роман Електротранс 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 1
Мостіпака Сергій СуперСіп 1
Мулик Костянтин ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Нагорняк Максим Mia Sushi 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 1
Очеретяний Олесь Та ти шо 1
Панчошний Віталій Поділля-АТО 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Поліщук Олександр Vavilon 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Приходько Олександр Тайфун 1
Пухтяр Денис МФК “Лідер-Амор” 1
Рейман Олександр Престиж-Авто 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Рудий Владислав FC ASTRUM 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Савчук Олександр Тайфун 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сениця Володимир Центр 13 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Сребнюк Дмитро Поділля-АТО 1
Суліма Віталій Престиж-Авто 1
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 1
Шандига Павло FC ASTRUM 1
Шароварський Роман Престиж-Авто 1
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 1
Юхимець Дмитро Сокіл-2 1
Яровий Максим ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Канчалаба Вадим Vavilon 2 2 12
Кропивін Олександр Олімп (Солобківці) 2 0 10
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1 5 10
Галузінський Іван Та ти шо 1 3 8
Лях Ігор Vavilon 1 3 8
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 1 2 7
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1 2 7
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 1 2 7
Моцний Юрій FC “Diamant” 1 2 7
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 1 2 7
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 1 1 6
Берлов Максим Тайфун 1 1 6
Гіль Мар’ян Електротранс 1 1 6
Лозінський Дмитро Весела Підкова 1 1 6
Пасічник Сергій Гладіатор 1 1 6
Пекний Сергій Епіцентр-К 1 1 6
Пляхимович Віталій Центр 13 1 1 6
Сабадаш Микола Престиж-Авто 1 1 6
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 1 1 6
Федорович Владислав Та ти шо 1 1 6
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 6 6
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1 0 5
Аношкін Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 1 0 5
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 1 0 5
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 1 0 5
Гончаров Аркадій ФК “Сталь” 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Замогильний Олександр Весела Підкова 1 0 5
Земок Олександр FC ASTRUM 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Мазур Владислав Престиж-Авто 1 0 5
Майоров Денис Електротранс 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Нікольчук Володимир СуперСіп 1 0 5
Рибак Андрій FC “Diamant” 1 0 5
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1 0 5
Тринадцятко Олег Епіцентр-К 1 0 5
Філіпишин Артем Центр 13 1 0 5
Хоптяр Олександр Олімп (Солобківці) 1 0 5
Якимець Адам ФК “Сталь” 1 0 5
Балйемез Хасан Престиж-Авто 0 4 4
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 4 4
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 0 4 4
Ярощук Олексій Гладіатор 0 4 4
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 0 3 3
Гавриш Андрій Престиж-Авто 0 3 3
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 0 3 3
Таєнчук Владислав Авіатор 0 3 3
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 3 3
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 3 3
Шевчук Олександр Авіатор 0 3 3
Янковський Артем ФК “Сталь” 0 3 3
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 0 2 2
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 2 2
Васильчук Владислав Електротранс 0 2 2
Ведрейчук Роман Гладіатор 0 2 2
Гавенко Назар Авіатор 0 2 2
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 0 2 2
Гуляк Віталій Mia Sushi 0 2 2
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 0 2 2
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Дмитришин Ігор ФК “Сталь” 0 2 2
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 0 2 2
Калюжняк Денис Mia Sushi 0 2 2
Капелюх Богдан Авіатор 0 2 2
Квока Сергій СуперСіп 0 2 2
Клімчук Володимир Тайфун 0 2 2
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Колесник Ярослав Поділля-АТО 0 2 2
Кравчук Микола АІЩДІШ 0 2 2
Красюк Василь Mia Sushi 0 2 2
Кривак Михайло FC ASTRUM 0 2 2
Кулик Сергій Та ти шо 0 2 2
Майдан Олексій Сокіл-2 0 2 2
Мартинюк Руслан Електротранс 0 2 2
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Михайлюк Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Нетеча Володимир Mia Sushi 0 2 2
Никонюк Олександр Тайфун 0 2 2
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 2 2
Попельнюк Артем Авіатор 0 2 2
Пшебишевський Вадим Поділля-АТО 0 2 2
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Сениця Володимир Центр 13 0 2 2
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Ткачов Максим Mia Sushi 0 2 2
Цуцуловський Денис Сокіл-2 0 2 2
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 2 2
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 2 2
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 0 1 1
Ільчишин Владислав Тайфун 0 1 1
Акпедохо Джейкоб Гладіатор 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Басараба Ярослав Сокіл-2 0 1 1
Баценко Іван СуперСіп 0 1 1
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 0 1 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бобецький Сергій Авіатор 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Віблий Андрій Центр 13 0 1 1
Васильков Сергій Олімп (Солобківці) 0 1 1
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 1 1
Втерковський Сергій АІЩДІШ 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Гамолов Андрій Центр 13 0 1 1
Гермак Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гнатишко Андрій Та ти шо 0 1 1
Денисюк Михайло Поділля-АТО 0 1 1
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 1 1
Доліба Ярослав Mia Sushi 0 1 1
Драпчук Едуард Центр 13 0 1 1
Дячок Андрій FC ASTRUM 0 1 1
Дячок Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Журавель Леонід Центр 13 0 1 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Закуренко Олександр СуперСіп 0 1 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Кащен Тимур Сокіл-2 0 1 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Копицяк Артем FC ASTRUM 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Костомаха Віталій FC ASTRUM 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Кравецький Кирило СуперСіп 0 1 1
Кравчук Роман FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Левицький Петро FC ASTRUM 0 1 1
Люлькун Руслан Тайфун 0 1 1
Ляур Максим Та ти шо 0 1 1
Міль Роман Гладіатор 0 1 1
Майструк Назар Авіатор 0 1 1
Мартиненко Іван Авіатор 0 1 1
Медвідь Михайло ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельник Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Мойдал Павло АІЩДІШ 0 1 1
Моспан Ігор Центр 13 0 1 1
Мулик Костянтин ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Насідач Віктор Поділля-АТО 0 1 1
Небесний Дмитро Mia Sushi 0 1 1
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Охмуш Михайло ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Першин Назар Сокіл-2 0 1 1
Петченко Олег ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Приходько Олександр Тайфун 0 1 1
Продан Ілля Електротранс 0 1 1
Пшеничний Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Рейман Олександр Престиж-Авто 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Романський Степан ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Садовець Роман Гладіатор 0 1 1
Самолюк Павло СуперСіп 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Сергун Вадим ФК “Сталь” 0 1 1
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Скринник Кирило Весела Підкова 0 1 1
Собчук Сергій Весела Підкова 0 1 1
Соловей Ярослав Та ти шо 0 1 1
Стеренчук Максим Електротранс 0 1 1
Ткачук Андрій Гладіатор 0 1 1
Ткачук Володимир ФК “Сталь” 0 1 1
Ткачук Максим Електротранс 0 1 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 0 1 1
Федчук Віталій Весела Підкова 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 1 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 0 1 1
Шандига Павло FC ASTRUM 0 1 1
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Штейдер Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 0 1 1
Якобчук Сергій Mia Sushi 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Замогильний Олександр (“Весела Підкова”)

Гонтар Роман (МФК “Лідер-Амор”)

Сабадаш Костянтин (“Престиж-Авто”)

Пасічник Сергій (“Гладіатор”)

Хоптяр Олександр (“Олімп”)

Філіпишин Артем (“Центр 13”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here