Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 4. Статистика після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф

0
95

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після перших матчів 1/2 фіналу плей-офф Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 4

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 49 (2)
Коратач Едуард Авіатор 27
Калюжняк Денис Mia Sushi 23 (1)
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 20
Ціпко Костянтин Mia Sushi 20
Гавенко Назар Авіатор 17
Донець Андрій ВКВ-Прикордонник 17
Мацигін Дмитро ФК Торпедо (Вільхівці) 17 (1)
Успенський Юрій Епіцентр-К 16
Константинов Сергій Та ти шо 16 (1)
Бантус Сергій FC “Diamant” 15
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 15
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 15
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 15 (1)
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 14
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 14
Першин Назар Сокіл-2 14
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 14
Мельник Максим Сокіл-2 13
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 13
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 13 (1)
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 13 (1)
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 13 (2)
Майдан Олексій Сокіл-2 12
Моцний Юрій FC “Diamant” 12
Овчинніков Олег Епіцентр-К 12
Сідорчук Станіслав Авіатор 12
Ярощук Олексій Гладіатор 12
Скринник Кирило Весела Підкова 12 (1)
Бернада Максим Сокіл-2 11
Блессінг Кахока Гладіатор 11
Миронюк Максим Центр 13 11
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 11
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 11
Ільчишин Владислав Тайфун 10
Беляк Павло FC “Diamant” 10
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 10
Попов Максим Центр 13 10
Рудик Олексій Та ти шо 10 (1)
Земок Олександр FC ASTRUM 9
Корженівський Богдан Vavilon 9
Костомаха Віталій FC ASTRUM 9
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 9
Таєнчук Владислав Авіатор 9
Шевчук Олександр Авіатор 9
Лях Ігор Vavilon 9 (1)
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 8
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 8
Моспан Ігор Центр 13 8
Оверчук Роман Епіцентр-К 8
Пасічник Максим Mia Sushi 8
Ромасюков Артем FC ASTRUM 8
Самедінов Андрій FC ASTRUM 8
Соловей Ярослав Та ти шо 8
Якобчук Сергій Mia Sushi 8
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 8 (1)
Гавриш Андрій Престиж-Авто 7
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 7
Дияк Олександр Епіцентр-К 7
Пляхимович Віталій Центр 13 7
Понятовський Олександр Поділля-АТО 7
Попельнюк Артем Авіатор 7
Трепез Олександр ФК “Сталь” 7
Тринадцятко Олег Епіцентр-К 7
Штанько Денис ФК “Гвардія” 7
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 6
Гринів Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 6
Демянишин Максим Центр 13 6
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 6
Дячок Віталій FC “Diamant” 6
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 6
Майструк Назар Авіатор 6
Мандрик Сергій Тайфун 6
Михайлюк Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 6
Садовець Роман Гладіатор 6
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 6
Ковтун Михайло Центр 13 6 (1)
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 5
Гамолов Андрій Центр 13 5
Гамолов Назар Центр 13 5
Глушко Владислав Сокіл-2 5
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 5
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Дячок Олександр FC “Diamant” 5
Клімчук Володимир Тайфун 5
Козар Олександр СуперСіп 5
Колесник Ярослав Поділля-АТО 5
Кордас Костянтин Vavilon 5
Лучинін Вадим Vavilon 5
Михайлюк Олександр ФК “Сталь” 5
Самолюк Павло СуперСіп 5
Симчишин Віктор ВКВ-Прикордонник 5
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 5
Стасюк Кирило Сокіл-2 5
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 5
Хібовський Артур Сокіл-2 5
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 5
Кривак Михайло FC ASTRUM 5 (1)
Ігнатов Вадим СуперСіп 4
Аношкін Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 4
Антонюк Володимир Епіцентр-К 4
Берест Михайло Олімп (Солобківці) 4
Вівсянко Руслан Гладіатор 4
Власюк Артем Престиж-Авто 4
Гнатишко Андрій Та ти шо 4
Гуляк Віталій Mia Sushi 4
Дячок Андрій FC ASTRUM 4
Кащен Тимур Сокіл-2 4
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 4
Кравецький Кирило СуперСіп 4
Мойсюк Володимир FC ASTRUM 4
Небесний Дмитро Mia Sushi 4
Нетеча Володимир Mia Sushi 4
Рибак Андрій FC “Diamant” 4
Сідорчук Владислав Авіатор 4
Самолига Олег Тайфун 4
Смішко Олександр Поділля-АТО 4
Станіславчук Ростислав ФК “Гвардія” 4
Худік Олександр ФК “Сталь” 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 4
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 4
Шаткун Євген FC ASTRUM 4
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 4
Яремчук Антон СуперСіп 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Акпедохо Джейкоб Гладіатор 4 (1)
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 4 (1)
Білик Денис Гладіатор 3
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 3
Балйемез Хасан Престиж-Авто 3
Берлов Максим Тайфун 3
Бурківський Віктор FC “ADRENALINE” 3
Вавринюк Юрій ВКВ-Прикордонник 3
Васильков Олександр Весела Підкова 3
Гермак Богдан ФК “Сталь” 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 3
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 3
Загоранський Максим FC “Diamant” 3
Квока Сергій СуперСіп 3
Колесник Василь Престиж-Авто 3
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 3
Копицяк Артем FC ASTRUM 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Курманський Олексій АІЩДІШ 3
Кухта Павло СуперСіп 3
Люлькун Руслан Тайфун 3
Мартиненко Іван Авіатор 3
Мельник Дмитро Весела Підкова 3
Мойдал Павло АІЩДІШ 3
Мостовий Іван Епіцентр-К 3
Никонюк Олександр Тайфун 3
Рибій Віктор Vavilon 3
Романський Степан ФК Торпедо (Вільхівці) 3
Романчев Віталій Тайфун 3
Тисячний Руслан СуперСіп 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Ткачук Максим Електротранс 3
Цуцуловський Денис Сокіл-2 3
Штейдер Олексій МФК “Лідер-Амор” 3
Штельмах Ілля FC “Diamant” 3
Ярмолюк Олександр Авіатор 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Єрмаков Олексій АІЩДІШ 2
Барабаш Андрій Тайфун 2
Баценко Іван СуперСіп 2
Бедратий Олександр Епіцентр-К 2
Борейко Олесь Весела Підкова 2
Васільєв Руслан Vavilon 2
Ведрейчук Роман Гладіатор 2
Власов Віктор Епіцентр-К 2
Гілевич Ігор Vavilon 2
Галак Олександр FC “Diamant” 2
Гах Олександр Поділля-АТО 2
Голеніщев Ігор Центр 13 2
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 2
Заєнц Максим Весела Підкова 2
Закуренко Олександр СуперСіп 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 2
Замогильний Олександр Весела Підкова 2
Касьянов Анатолій ФК “Гвардія” 2
Кравчук Микола АІЩДІШ 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Мазур Владислав Престиж-Авто 2
Мельник Максим. Олімп (Солобківці) 2
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 2
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Осяк Богдан ФК “Сталь” 2
Пасічник Владислав Та ти шо 2
Плосконос Микита СуперСіп 2
Придворницький Сергій Авіатор 2
Пухтяр Денис МФК “Лідер-Амор” 2
Рефель Вадим ВКВ-Прикордонник 2
Ростківський Ростислав Сокіл-2 2
Сікорський Максим ФК “Сталь” 2
Савчук Вадим FC “Diamant” 2
Савчук Олександр Тайфун 2
Симчишин Святослав ВКВ-Прикордонник 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Стахов Максим АІЩДІШ 2
Суліма Віталій Престиж-Авто 2
Ткачов Максим Mia Sushi 2
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 2
Янковський Артем ФК “Сталь” 2
Черненко Олег FC ASTRUM 2 (1)
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Атаманчук Василь FC “Diamant” 1
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Бабій Артур Поділля-АТО 1
Басараба Ярослав Сокіл-2 1
Бесіда Ігор Електротранс 1
Бральчук Олег Mia Sushi 1
Вербовий Євгеній Електротранс 1
Гаврилюк Андрій Vavilon 1
Герецький Віктор АІЩДІШ 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 1
Голець Олександр FC “Diamant” 1
Голюк Олександр Поділля-АТО 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 1
Гурняк Олександр Та ти шо 1
Гурський Микола Vavilon 1
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 1
Дідора Павло Престиж-Авто 1
Даньків Василь Vavilon 1
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 1
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 1
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1
Драйна Богдан Весела Підкова 1
Дубовий Роман ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Журавель Леонід Центр 13 1
Забавський Андрій Центр 13 1
Канчалаба Вадим Vavilon 1
Капелюх Богдан Авіатор 1
Койфман Олександр СуперСіп 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кулик Сергій Та ти шо 1
Кучеревич Владислав Олімп (Солобківці) 1
Ліщук Роман Електротранс 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 1
Мостіпака Сергій СуперСіп 1
Мулик Костянтин ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Нагорняк Максим Mia Sushi 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 1
Очеретяний Олесь Та ти шо 1
Панчошний Віталій Поділля-АТО 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Поліщук Олександр Vavilon 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Приходько Олександр Тайфун 1
Рейман Олександр Престиж-Авто 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Рудий Владислав FC ASTRUM 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сениця Володимир Центр 13 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Сребнюк Дмитро Поділля-АТО 1
Стасішен Іван ФК “Гвардія” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Шандига Павло FC ASTRUM 1
Шароварський Роман Престиж-Авто 1
Шаховал Олександр Центр 13 1
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 1
Юхимець Дмитро Сокіл-2 1
Яровий Максим ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Канчалаба Вадим Vavilon 2 3 13
Кропивін Олександр Олімп (Солобківці) 2 0 10
Мазур Владислав Престиж-Авто 2 0 10
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1 5 10
Гавриш Андрій Престиж-Авто 1 4 9
Галузінський Іван Та ти шо 1 3 8
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 1 3 8
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1 3 8
Лях Ігор Vavilon 1 3 8
Моцний Юрій FC “Diamant” 1 3 8
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1 3 8
Ярмолюк Олександр Авіатор 1 3 8
Берлов Максим Тайфун 1 2 7
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 1 2 7
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 1 2 7
Пляхимович Віталій Центр 13 1 2 7
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 1 2 7
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 1 1 6
Гіль Мар’ян Електротранс 1 1 6
Земок Олександр FC ASTRUM 1 1 6
Лозінський Дмитро Весела Підкова 1 1 6
Лукомський Олександр Авіатор 1 1 6
Люлькун Руслан Тайфун 1 1 6
Нікольчук Володимир СуперСіп 1 1 6
Пасічник Сергій Гладіатор 1 1 6
Пекний Сергій Епіцентр-К 1 1 6
Сабадаш Микола Престиж-Авто 1 1 6
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 1 1 6
Тринадцятко Олег Епіцентр-К 1 1 6
Федорович Владислав Та ти шо 1 1 6
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 6 6
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1 0 5
Аношкін Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 1 0 5
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 1 0 5
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 1 0 5
Гончаров Аркадій ФК “Сталь” 1 0 5
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Донець Андрій ВКВ-Прикордонник 1 0 5
Замогильний Олександр Весела Підкова 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Майоров Денис Електротранс 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Придворницький Сергій Авіатор 1 0 5
Рибак Андрій FC “Diamant” 1 0 5
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1 0 5
Філіпишин Артем Центр 13 1 0 5
Хоптяр Олександр Олімп (Солобківці) 1 0 5
Якимець Адам ФК “Сталь” 1 0 5
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 5 5
Балйемез Хасан Престиж-Авто 0 4 4
Гавенко Назар Авіатор 0 4 4
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 4 4
Калюжняк Денис Mia Sushi 0 4 4
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 0 4 4
Таєнчук Владислав Авіатор 0 4 4
Шевчук Олександр Авіатор 0 4 4
Ярощук Олексій Гладіатор 0 4 4
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 3 3
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 0 3 3
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 0 3 3
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 0 3 3
Костомаха Віталій FC ASTRUM 0 3 3
Кривак Михайло FC ASTRUM 0 3 3
Кулик Сергій Та ти шо 0 3 3
Майдан Олексій Сокіл-2 0 3 3
Никонюк Олександр Тайфун 0 3 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 3 3
Сениця Володимир Центр 13 0 3 3
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 3 3
Якобчук Сергій Mia Sushi 0 3 3
Янковський Артем ФК “Сталь” 0 3 3
Ільчишин Владислав Тайфун 0 2 2
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 0 2 2
Баценко Іван СуперСіп 0 2 2
Васильчук Владислав Електротранс 0 2 2
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 2 2
Ведрейчук Роман Гладіатор 0 2 2
Гуляк Віталій Mia Sushi 0 2 2
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Дмитришин Ігор ФК “Сталь” 0 2 2
Драпчук Едуард Центр 13 0 2 2
Дячок Віталій FC “Diamant” 0 2 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 0 2 2
Капелюх Богдан Авіатор 0 2 2
Квока Сергій СуперСіп 0 2 2
Клімчук Володимир Тайфун 0 2 2
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Колесник Ярослав Поділля-АТО 0 2 2
Коратач Едуард Авіатор 0 2 2
Кравецький Кирило СуперСіп 0 2 2
Кравчук Микола АІЩДІШ 0 2 2
Красюк Василь Mia Sushi 0 2 2
Мартиненко Іван Авіатор 0 2 2
Мартинюк Руслан Електротранс 0 2 2
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Михайлюк Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Небесний Дмитро Mia Sushi 0 2 2
Нетеча Володимир Mia Sushi 0 2 2
Орєхов Олександр FC “Diamant” 0 2 2
Першин Назар Сокіл-2 0 2 2
Попельнюк Артем Авіатор 0 2 2
Пшебишевський Вадим Поділля-АТО 0 2 2
Рейман Олександр Престиж-Авто 0 2 2
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 0 2 2
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Ткачов Максим Mia Sushi 0 2 2
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 2 2
Цуцуловський Денис Сокіл-2 0 2 2
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 2 2
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 2 2
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 2 2
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 0 1 1
Акпедохо Джейкоб Гладіатор 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Басараба Ярослав Сокіл-2 0 1 1
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 0 1 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бобецький Сергій Авіатор 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Віблий Андрій Центр 13 0 1 1
Васильков Сергій Олімп (Солобківці) 0 1 1
Втерковський Сергій АІЩДІШ 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Гамолов Андрій Центр 13 0 1 1
Гермак Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гнатишко Андрій Та ти шо 0 1 1
Денисюк Михайло Поділля-АТО 0 1 1
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 1 1
Дияк Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Доліба Ярослав Mia Sushi 0 1 1
Дячок Андрій FC ASTRUM 0 1 1
Дячок Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Журавель Леонід Центр 13 0 1 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Закуренко Олександр СуперСіп 0 1 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Кащен Тимур Сокіл-2 0 1 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Константинов Сергій Та ти шо 0 1 1
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Копицяк Артем FC ASTRUM 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Кохановський Петро Vavilon 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кравчук Роман FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Левицький Петро FC ASTRUM 0 1 1
Лучинін Вадим Vavilon 0 1 1
Ляур Максим Та ти шо 0 1 1
Міль Роман Гладіатор 0 1 1
Майструк Назар Авіатор 0 1 1
Медвідь Михайло ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельник Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Мойдал Павло АІЩДІШ 0 1 1
Моспан Ігор Центр 13 0 1 1
Мулик Костянтин ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Насідач Віктор Поділля-АТО 0 1 1
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 1 1
Осяк Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Охмуш Михайло ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Петченко Олег ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Приходько Олександр Тайфун 0 1 1
Продан Ілля Електротранс 0 1 1
Пшеничний Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Романський Степан ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Садовець Роман Гладіатор 0 1 1
Самолюк Павло СуперСіп 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Сергун Вадим ФК “Сталь” 0 1 1
Скринник Кирило Весела Підкова 0 1 1
Собчук Сергій Весела Підкова 0 1 1
Соловей Ярослав Та ти шо 0 1 1
Стеренчук Максим Електротранс 0 1 1
Ткачук Андрій Гладіатор 0 1 1
Ткачук Володимир ФК “Сталь” 0 1 1
Ткачук Максим Електротранс 0 1 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 0 1 1
Федчук Віталій Весела Підкова 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 1 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 0 1 1
Шандига Павло FC ASTRUM 0 1 1
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Штейдер Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сабадаш Костянтин (“Престиж-Авто”)

Пасічник Сергій (“Гладіатор”)

Хоптяр Олександр (“Олімп”)

Філіпишин Артем (“Центр 13”)

Придворницький Сергій (“Авіатор”)

Гавриш Андрій (“Престиж-Авто”)

Донець Андрій (“ВКВ-Прикордонник”)

Лукомський Олександр (“Авіатор”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here