Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Дивізіон 4. Статистика після стартових матчів 1/4 фіналу плей-офф

0
126

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після стартових матчів 1/4 фіналу плей-офф Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років у дивізіоні 4

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири чемпіонату:

Гравець Команда Голи З пен.
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 48 (2)
Коратач Едуард Авіатор 27
Калюжняк Денис Mia Sushi 20 (1)
Ціпко Костянтин Mia Sushi 19
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 18
Донець Андрій ВКВ-Прикордонник 17
Мацигін Дмитро ФК Торпедо (Вільхівці) 17 (1)
Гавенко Назар Авіатор 16
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 15
Успенський Юрій Епіцентр-К 15
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 15 (1)
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 14
Константинов Сергій Та ти шо 14 (1)
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 13
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 13
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 13
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 13
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 13 (1)
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 13 (2)
Бантус Сергій FC “Diamant” 12
Мельник Максим Сокіл-2 12
Моцний Юрій FC “Diamant” 12
Першин Назар Сокіл-2 12
Ярощук Олексій Гладіатор 12
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 12 (1)
Скринник Кирило Весела Підкова 12 (1)
Блессінг Кахока Гладіатор 11
Миронюк Максим Центр 13 11
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 11
Сідорчук Станіслав Авіатор 11
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 10
Овчинніков Олег Епіцентр-К 10
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 10
Попов Максим Центр 13 10
Ільчишин Владислав Тайфун 9
Корженівський Богдан Vavilon 9
Таєнчук Владислав Авіатор 9
Лях Ігор Vavilon 9 (1)
Рудик Олексій Та ти шо 9 (1)
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 8
Костомаха Віталій FC ASTRUM 8
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 8
Оверчук Роман Епіцентр-К 8
Пасічник Максим Mia Sushi 8
Ромасюков Артем FC ASTRUM 8
Самедінов Андрій FC ASTRUM 8
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 8
Соловей Ярослав Та ти шо 8
Шевчук Олександр Авіатор 8
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 8 (1)
Беляк Павло FC “Diamant” 7
Бернада Максим Сокіл-2 7
Гавриш Андрій Престиж-Авто 7
Дияк Олександр Епіцентр-К 7
Земок Олександр FC ASTRUM 7
Майдан Олексій Сокіл-2 7
Моспан Ігор Центр 13 7
Пляхимович Віталій Центр 13 7
Понятовський Олександр Поділля-АТО 7
Тринадцятко Олег Епіцентр-К 7
Штанько Денис ФК “Гвардія” 7
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 6
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 6
Гринів Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 6
Демянишин Максим Центр 13 6
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 6
Дячок Віталій FC “Diamant” 6
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 6
Майструк Назар Авіатор 6
Михайлюк Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 6
Попельнюк Артем Авіатор 6
Садовець Роман Гладіатор 6
Трепез Олександр ФК “Сталь” 6
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 6
Якобчук Сергій Mia Sushi 6
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 5
Гамолов Андрій Центр 13 5
Гамолов Назар Центр 13 5
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 5
Дячок Олександр FC “Diamant” 5
Колесник Ярослав Поділля-АТО 5
Кордас Костянтин Vavilon 5
Мандрик Сергій Тайфун 5
Михайлюк Олександр ФК “Сталь” 5
Симчишин Віктор ВКВ-Прикордонник 5
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 5
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 5
Хібовський Артур Сокіл-2 5
Ковтун Михайло Центр 13 5 (1)
Кривак Михайло FC ASTRUM 5 (1)
Аношкін Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 4
Берест Михайло Олімп (Солобківці) 4
Вівсянко Руслан Гладіатор 4
Глушко Владислав Сокіл-2 4
Гнатишко Андрій Та ти шо 4
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 4
Гуляк Віталій Mia Sushi 4
Дячок Андрій FC ASTRUM 4
Кащен Тимур Сокіл-2 4
Клімчук Володимир Тайфун 4
Козар Олександр СуперСіп 4
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 4
Кравецький Кирило СуперСіп 4
Лучинін Вадим Vavilon 4
Небесний Дмитро Mia Sushi 4
Нетеча Володимир Mia Sushi 4
Рибак Андрій FC “Diamant” 4
Сідорчук Владислав Авіатор 4
Самолига Олег Тайфун 4
Смішко Олександр Поділля-АТО 4
Станіславчук Ростислав ФК “Гвардія” 4
Хмелівський Олександр FC ASTRUM 4
Худік Олександр ФК “Сталь” 4
Цвігун Владислав Весела Підкова 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 4
Шаткун Євген FC ASTRUM 4
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 4
Яремчук Антон СуперСіп 4
Ярмощук Вадим Електротранс 4
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 4 (1)
Антонюк Володимир Епіцентр-К 3
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 3
Балйемез Хасан Престиж-Авто 3
Берлов Максим Тайфун 3
Бурківський Віктор FC “ADRENALINE” 3
Вавринюк Юрій ВКВ-Прикордонник 3
Васильков Олександр Весела Підкова 3
Гермак Богдан ФК “Сталь” 3
Дідичук Максим FC “Diamant” 3
Деспот Артем ФК “Гвардія” 3
Загоранський Максим FC “Diamant” 3
Квока Сергій СуперСіп 3
Колесник Василь Престиж-Авто 3
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 3
Копицяк Артем FC ASTRUM 3
Кузьмін Олександр Авіатор 3
Курманський Олексій АІЩДІШ 3
Кухта Павло СуперСіп 3
Люлькун Руслан Тайфун 3
Мартиненко Іван Авіатор 3
Мельник Дмитро Весела Підкова 3
Мойдал Павло АІЩДІШ 3
Мойсюк Володимир FC ASTRUM 3
Мостовий Іван Епіцентр-К 3
Никонюк Олександр Тайфун 3
Рибій Віктор Vavilon 3
Романський Степан ФК Торпедо (Вільхівці) 3
Романчев Віталій Тайфун 3
Самолюк Павло СуперСіп 3
Стасюк Кирило Сокіл-2 3
Ткачук Андрій Гладіатор 3
Ткачук Максим Електротранс 3
Цуцуловський Денис Сокіл-2 3
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 3
Штейдер Олексій МФК “Лідер-Амор” 3
Ярмолюк Олександр Авіатор 3
Ясенко Дмитро Весела Підкова 3
Акпедохо Джейкоб Гладіатор 3 (1)
Єрмаков Олексій АІЩДІШ 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 2
Білик Денис Гладіатор 2
Барабаш Андрій Тайфун 2
Бедратий Олександр Епіцентр-К 2
Борейко Олесь Весела Підкова 2
Васільєв Руслан Vavilon 2
Ведрейчук Роман Гладіатор 2
Власов Віктор Епіцентр-К 2
Гілевич Ігор Vavilon 2
Галак Олександр FC “Diamant” 2
Гах Олександр Поділля-АТО 2
Голеніщев Ігор Центр 13 2
Дмитришин Михайло ФК “Сталь” 2
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 2
Заєнц Максим Весела Підкова 2
Закуренко Олександр СуперСіп 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 2
Замогильний Олександр Весела Підкова 2
Касьянов Анатолій ФК “Гвардія” 2
Кравчук Микола АІЩДІШ 2
Лучко Віталій Vavilon 2
Мазур Владислав Престиж-Авто 2
Мельник Максим. Олімп (Солобківці) 2
Незгода Ярослав МФК “Лідер-Амор” 2
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 2
Осяк Богдан ФК “Сталь” 2
Пасічник Владислав Та ти шо 2
Плосконос Микита СуперСіп 2
Придворницький Сергій Авіатор 2
Рефель Вадим ВКВ-Прикордонник 2
Ростківський Ростислав Сокіл-2 2
Сікорський Максим ФК “Сталь” 2
Савчук Вадим FC “Diamant” 2
Симчишин Святослав ВКВ-Прикордонник 2
Сович Андрій ФК “Гвардія” 2
Стахов Максим АІЩДІШ 2
Суліма Віталій Престиж-Авто 2
Тисячний Руслан СуперСіп 2
Ткачов Максим Mia Sushi 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 2
Янковський Артем ФК “Сталь” 2
Черненко Олег FC ASTRUM 2 (1)
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 1
Атаманчук Василь FC “Diamant” 1
Біленький Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Бабій Артур Поділля-АТО 1
Баценко Іван СуперСіп 1
Бесіда Ігор Електротранс 1
Бральчук Олег Mia Sushi 1
Вербовий Євгеній Електротранс 1
Власюк Артем Престиж-Авто 1
Гаврилюк Андрій Vavilon 1
Герецький Віктор АІЩДІШ 1
Голець Олександр FC “Diamant” 1
Голюк Олександр Поділля-АТО 1
Гудзь Богдан Престиж-Авто 1
Гурняк Олександр Та ти шо 1
Гурський Микола Vavilon 1
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 1
Дідора Павло Престиж-Авто 1
Даньків Василь Vavilon 1
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 1
Дмитришин Віталій ФК “Гвардія” 1
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1
Драйна Богдан Весела Підкова 1
Дубовий Роман ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Журавель Леонід Центр 13 1
Забавський Андрій Центр 13 1
Канчалаба Вадим Vavilon 1
Капелюх Богдан Авіатор 1
Койфман Олександр СуперСіп 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 1
Кулик Сергій Та ти шо 1
Кучеревич Владислав Олімп (Солобківці) 1
Ліщук Роман Електротранс 1
Лантвойт Максим Електротранс 1
Лозінський Дмитро Весела Підкова 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лукомський Олександр Авіатор 1
Медведчук Максим FC “ADRENALINE” 1
Мостіпака Сергій СуперСіп 1
Мулик Костянтин ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Нагорняк Максим Mia Sushi 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Орєхов Олександр FC “Diamant” 1
Очеретяний Олесь Та ти шо 1
Панчошний Віталій Поділля-АТО 1
Перун Сергій Гладіатор 1
Поліщук Олександр Vavilon 1
Понятовський Сергій Поділля-АТО 1
Приходько Олександр Тайфун 1
Пухтяр Денис МФК “Лідер-Амор” 1
Рейман Олександр Престиж-Авто 1
Решітник Олексій Vavilon 1
Рудий Владислав FC ASTRUM 1
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1
Савчук Олександр Тайфун 1
Саніцький Дмитро Vavilon 1
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Сениця Володимир Центр 13 1
Сохарук Артем Vavilon 1
Сребнюк Дмитро Поділля-АТО 1
Стасішен Іван ФК “Гвардія” 1
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 1
Ткачук Андрій. FC “ADRENALINE” 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 1
Черенков Костянтин Поділля-АТО 1
Шандига Павло FC ASTRUM 1
Шароварський Роман Престиж-Авто 1
Швед Костянтин Олімп (Солобківці) 1
Штельмах Ілля FC “Diamant” 1
Юхимець Дмитро Сокіл-2 1
Яровий Максим ФК Торпедо (Вільхівці) 1
Ящук Олександр Престиж-Авто 1

“Грубіяни” чемпіонату:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Канчалаба Вадим Vavilon 2 2 12
Кропивін Олександр Олімп (Солобківці) 2 0 10
Мазур Владислав Престиж-Авто 2 0 10
Сабадаш Костянтин Престиж-Авто 1 5 10
Гавриш Андрій Престиж-Авто 1 4 9
Галузінський Іван Та ти шо 1 3 8
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 1 3 8
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 1 3 8
Лях Ігор Vavilon 1 3 8
Моцний Юрій FC “Diamant” 1 3 8
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 1 2 7
Дмитрів Михайло ФК “Гвардія” 1 2 7
Пляхимович Віталій Центр 13 1 2 7
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 1 2 7
Байдусь Владислав FC “ADRENALINE” 1 1 6
Берлов Максим Тайфун 1 1 6
Гіль Мар’ян Електротранс 1 1 6
Лозінський Дмитро Весела Підкова 1 1 6
Люлькун Руслан Тайфун 1 1 6
Нікольчук Володимир СуперСіп 1 1 6
Пасічник Сергій Гладіатор 1 1 6
Пекний Сергій Епіцентр-К 1 1 6
Сабадаш Микола Престиж-Авто 1 1 6
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 1 1 6
Федорович Владислав Та ти шо 1 1 6
Вівсянко Руслан Гладіатор 0 6 6
Євсєєв Максим Престиж-Авто 1 0 5
Аношкін Іван ФК Торпедо (Вільхівці) 1 0 5
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 1 0 5
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 1 0 5
Гончаров Аркадій ФК “Сталь” 1 0 5
Дідичук Максим FC “Diamant” 1 0 5
Довгалюк Іван ФК “Гвардія” 1 0 5
Замогильний Олександр Весела Підкова 1 0 5
Земок Олександр FC ASTRUM 1 0 5
Коносюк Олександр Престиж-Авто 1 0 5
Майоров Денис Електротранс 1 0 5
Марко Юрій Vavilon 1 0 5
Придворницький Сергій Авіатор 1 0 5
Рибак Андрій FC “Diamant” 1 0 5
Сабадаш Богдан Престиж-Авто 1 0 5
Тринадцятко Олег Епіцентр-К 1 0 5
Філіпишин Артем Центр 13 1 0 5
Хоптяр Олександр Олімп (Солобківці) 1 0 5
Якимець Адам ФК “Сталь” 1 0 5
Балйемез Хасан Престиж-Авто 0 4 4
Гавенко Назар Авіатор 0 4 4
Деспот Артем ФК “Гвардія” 0 4 4
Калюжняк Денис Mia Sushi 0 4 4
Сас Артем МФК “Лідер-Амор” 0 4 4
Таєнчук Владислав Авіатор 0 4 4
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 4 4
Шевчук Олександр Авіатор 0 4 4
Ярощук Олексій Гладіатор 0 4 4
Бантус Сергій FC “Diamant” 0 3 3
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 0 3 3
Кривак Михайло FC ASTRUM 0 3 3
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 3 3
Сениця Володимир Центр 13 0 3 3
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 0 3 3
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 3 3
Янковський Артем ФК “Сталь” 0 3 3
Ільчишин Владислав Тайфун 0 2 2
Ангелюк Ілля АІЩДІШ 0 2 2
Васильчук Владислав Електротранс 0 2 2
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 0 2 2
Ведрейчук Роман Гладіатор 0 2 2
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 0 2 2
Гуляк Віталій Mia Sushi 0 2 2
Гуцал Андрій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Дмитришин Ігор ФК “Сталь” 0 2 2
Дмитришин Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Драпчук Едуард Центр 13 0 2 2
Дячок Віталій FC “Diamant” 0 2 2
Залевський Дмитро Олімп (Солобківці) 0 2 2
Капелюх Богдан Авіатор 0 2 2
Квока Сергій СуперСіп 0 2 2
Клімчук Володимир Тайфун 0 2 2
Коваленко Михайло МФК “Лідер-Амор” 0 2 2
Колесник Ярослав Поділля-АТО 0 2 2
Костомаха Віталій FC ASTRUM 0 2 2
Кравецький Кирило СуперСіп 0 2 2
Кравчук Микола АІЩДІШ 0 2 2
Красюк Василь Mia Sushi 0 2 2
Кулик Сергій Та ти шо 0 2 2
Майдан Олексій Сокіл-2 0 2 2
Мартиненко Іван Авіатор 0 2 2
Мартинюк Руслан Електротранс 0 2 2
Марчук Назар ФК Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Михайлюк Олександр ФК “Сталь” 0 2 2
Небесний Дмитро Mia Sushi 0 2 2
Нетеча Володимир Mia Sushi 0 2 2
Никонюк Олександр Тайфун 0 2 2
Орєхов Олександр FC “Diamant” 0 2 2
Попельнюк Артем Авіатор 0 2 2
Пшебишевський Вадим Поділля-АТО 0 2 2
Рейман Олександр Престиж-Авто 0 2 2
Романський Вадим ФК Торпедо (Вільхівці) 0 2 2
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 0 2 2
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Ткачов Максим Mia Sushi 0 2 2
Цуцуловський Денис Сокіл-2 0 2 2
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 2 2
Штанько Денис ФК “Гвардія” 0 2 2
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 0 2 2
Якобчук Сергій Mia Sushi 0 2 2
Ярмолюк Олександр Авіатор 0 2 2
Ярмощук Вадим Електротранс 0 2 2
Ігнатов Вадим СуперСіп 0 1 1
Акпедохо Джейкоб Гладіатор 0 1 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 0 1 1
Басараба Ярослав Сокіл-2 0 1 1
Баценко Іван СуперСіп 0 1 1
Бачмага Костянтин Епіцентр-К 0 1 1
Бедратий Олександр Епіцентр-К 0 1 1
Бесіда Ігор Електротранс 0 1 1
Бобецький Сергій Авіатор 0 1 1
Борейко Олесь Весела Підкова 0 1 1
Віблий Андрій Центр 13 0 1 1
Васильков Сергій Олімп (Солобківці) 0 1 1
Втерковський Сергій АІЩДІШ 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Гамолов Андрій Центр 13 0 1 1
Гермак Богдан ФК “Сталь” 0 1 1
Гнатишин Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Гнатишко Андрій Та ти шо 0 1 1
Денисюк Михайло Поділля-АТО 0 1 1
Деркач Денис Олімп (Солобківці) 0 1 1
Доліба Ярослав Mia Sushi 0 1 1
Дячок Андрій FC ASTRUM 0 1 1
Дячок Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Журавель Леонід Центр 13 0 1 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 0 1 1
Закуренко Олександр СуперСіп 0 1 1
Калиновський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Кащен Тимур Сокіл-2 0 1 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 0 1 1
Копиловський Дмитро ФК “Гвардія” 0 1 1
Копицяк Артем FC ASTRUM 0 1 1
Корженівський Богдан Vavilon 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Кравцов Віталій FC “Diamant” 0 1 1
Кравчук Роман FC “ADRENALINE” 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Левицький Петро FC ASTRUM 0 1 1
Лукомський Олександр Авіатор 0 1 1
Ляур Максим Та ти шо 0 1 1
Міль Роман Гладіатор 0 1 1
Майструк Назар Авіатор 0 1 1
Медвідь Михайло ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельник Дмитро Весела Підкова 0 1 1
Мойдал Павло АІЩДІШ 0 1 1
Моспан Ігор Центр 13 0 1 1
Мулик Костянтин ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Насідач Віктор Поділля-АТО 0 1 1
Несмілий Єгор МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 0 1 1
Охмуш Михайло ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Перун Сергій Гладіатор 0 1 1
Першин Назар Сокіл-2 0 1 1
Петченко Олег ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 0 1 1
Походзей Павло Гладіатор 0 1 1
Приходько Олександр Тайфун 0 1 1
Продан Ілля Електротранс 0 1 1
Пшеничний Владислав МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Решітник Олексій Vavilon 0 1 1
Романський Степан ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Романчев Віталій Тайфун 0 1 1
Садовець Роман Гладіатор 0 1 1
Самолюк Павло СуперСіп 0 1 1
Саніцький Дмитро Vavilon 0 1 1
Семененко Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Сергун Вадим ФК “Сталь” 0 1 1
Скринник Кирило Весела Підкова 0 1 1
Собчук Сергій Весела Підкова 0 1 1
Соловей Ярослав Та ти шо 0 1 1
Стеренчук Максим Електротранс 0 1 1
Ткачук Андрій Гладіатор 0 1 1
Ткачук Володимир ФК “Сталь” 0 1 1
Ткачук Максим Електротранс 0 1 1
Топільчук Андрій Поділля-АТО 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Трохимчук Олександр Тайфун 0 1 1
Успенський Юрій Епіцентр-К 0 1 1
Федик Вадим ФК “Гвардія” 0 1 1
Федчук Віталій Весела Підкова 0 1 1
Цимбалюк Михайло Гладіатор 0 1 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Шанін Володимир FC “ADRENALINE” 0 1 1
Шандига Павло FC ASTRUM 0 1 1
Шевчук Василь ФК Торпедо (Вільхівці) 0 1 1
Штейдер Олексій МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч:

Сабадаш Костянтин (“Престиж-Авто”)

Пасічник Сергій (“Гладіатор”)

Хоптяр Олександр (“Олімп”)

Філіпишин Артем (“Центр 13”)

Дідичук Максим (офіційний представник команди FC “Diamant”)

Люлькун Руслан (“Тайфун”)

Гуменний Богдан (FC “ADRENALINE”)

Придворницький Сергій (“Авіатор”)

Мазур Владислав (“Престиж-Авто”)

Гавриш Андрій (“Престиж-Авто”)

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here