Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 11-ого туру та ігор 1/2 фіналу Кубку і Кубку Ліги

0
4234

Надаємо Вашій увазі розклад чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

11 Облавтодор – Динамо-ГУНП 29.07 НВК №10-1 09.00 3:9
11 МФК URBAN – Forex Club 29.07 НВК №10-1 10.00 8:2 
11 WOODMALL-Femida – Ауді 29.07 НВК №10-1 13.00 17:1 
11 Лунтік – Хмельницькі делікатеси 29.07 НВК №10-1 14.00 2:13
11 Helpix – Прикордонник 29.07 НВК №10-1 15.00 10:2
11 Інтерпродсервіс – Алмаз 30.07 НВК №10-2 10.00 5:6 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

11 Максимум-Кардіфф – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 29.07 НВК №10-1 12.00 2:2
11 Ковчег – Ротор 29.07 НВК №10-1 17.00 0:3
11 Атлетик-Ceresit PRO – Менс 29.07 ГУНП 19.00 1:6
11 Тепловик – НОВАВЕТ 30.07 НВК №10-1 15.00 3:8 
11 МобіФренд – Фахівець 30.07 НВК №10-1 16.00 11:5 
11 ЕкоАльт – ЗАЛІВ 10 29.07 ГУНП 13.00 1:6

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

11 МФК Сервіс-Буд – Royal Palace 29.07 НВК №10-1 11.00 1:3
11 Brilliant – ЗГ-СФГ Поділля 29.07 НВК №10-1 16.00 5:8 
11 МФК Буг – Адвокат 30.07 НВК №10-2 13.00 1:2
11 Інкогніто – Нева 30.07 НВК №10-1 17.00 7:2
11 УПП Хмельницький – Dark Horse 29.07 ГУНП 17.00 5:2
11 REDMION – ККФА-M’ясний маркет 29.07 ГУНП 18.00 4:0

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

13 ВКВ-Прикордонник – СуперСіп 29.07 ГУНП 12.00 10:6 
11 Mia Sushi – Тайфун 29.07 ГУНП 14.00 7:2
13 Торпедо – Весела Підкова 29.07 ГУНП 15.00 10:6
11 АІЩДІШ – Престиж-Авто 29.07 ГУНП 16.00 2:5
13 Та ти шо – Епіцентр-К 30.07 НВК №10-1 10.00 6:8 
13 Сокіл-2 – Авіатор 30.07 НВК №10-1 11.00 2:4
13 Vavilon – Центр 13 30.07 НВК №10-1 12.00 3:2 
11 Електротранс – ФК Сталь 30.07 НВК №10-1 13.00 1:4 
11 МФК Лідер-Амор – Олімп 30.07 НВК №10-1 14.00 2:6 
13 Поділля-АТО – FC ASTRUM 30.07 НВК №10-1 18.00 -:+ 
11 FC ADRENALINE – FC Diamant 30.07 НВК №10-2 11.00 5:3

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ

1/2 Хмельницькі делікатеси – WOODMALL-Femida 30.07 НВК №10-2 12.00 1:1 пен. 3:5
1/2 REDMION – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 30.07 НВК №10-2 14.00 3:3 пен. 5:6
1/2 МФК Сервіс-Буд – Менс 30.07 НВК №10-2 15.00 4:5
1/2 Динамо-ГУНП – Forex Club 30.07 НВК №10-2 16.00 4:3 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here