Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 12-13 серпня

0
4656

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\4 Інтерпродсервіс – Алмаз 12.08 НВК №10-1 09.00 2:5
1\4 Forex Club – Хмельницькі делікатеси 12.08 НВК №10-1 10.00 2:7
1\4 Helpix – WOODMALL-Femida 12.08 НВК №10-1 11.00 2:3
1\4 Динамо-ГУНП – МФК URBAN 12.08 НВК №10-1 12.00 5:2
Кубок Виклику Ауді – Облавтодор 12.08 НВК №10-1 17.00 3:3
Кубок Виклику Прикордонник – Ауді 13.08 НВК №10-1 16.00 2:2
Кубок Виклику Облавтодор – Лунтік 13.08 НВК №10-1 17.00 3:2
1\4 МФК URBAN – Динамо-ГУНП 13.08 НВК №10-1 09.00 3:7
1\4 3 гра Алмаз – Інтерпродсервіс 13.08 НВК №10-1 10.00 1:1 пен. 2:3 
1\4 3 гра WOODMALL-Femida – Helpix 13.08 НВК №10-1 11.00 2:2 пен. 2:3 
 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 Ротор – ДЮСШ №1 Будівельний Альянс 12.08 НВК №10-1 15.00 2:2 пен. 2:3
1\4 Тепловик – МобіФренд 12.08 НВК №10-1 16.00 1:4
1\4 Менс – Максимум-Кардіфф 12.08 НВК №10-1 18.00 2:1
1\4 НОВАВЕТ – ЗАЛІВ 10 12.08 НВК №10-2 11.00 1:3
Кубок Виклику Фахівець – Атлетик-Ceresit PRO 12.08 НВК №10-2 12.00 2:5
Кубок Виклику ЕкоАльт – Ковчег 13.08 ДЮСШ №1 17.00 3:4 
Кубок Виклику Ковчег – Фахівець 13.08 ДЮСШ №1 17.20 4:2 
Кубок Виклику ЕкоАльт – Атлетик-Сeresit PRO 13.08 ДЮСШ №1 18.20 4:3
1\4 3 гра ЗАЛІВ 10 – НОВАВЕТ 13.08 НВК №10-1 13.00 4:3 
1\4 3 гра Максимум-Кардіфф – Менс 13.08 НВК №10-1 14.00 2:1
1\4 3 гра МобіФренд – Тепловик 13.08 НВК №10-1 15.00 8:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 МФК Сервіс Буд – УПП Хмельницький 12.08 НВК №10-2 10.00 4:7
1\4 Dark Horse – REDMION 12.08 НВК №10-1 13.00 3:7
1\4 ККФА-M’ясний маркет – Royal Palace 12.08 НВК №10-1 14.00 2:1
1\4 Інкогніто – ЗГ-СФГ Поділля 12.08 НВК №10-1 19.00 4:7
Кубок Виклику МФК Буг – Нева 12.08 НВК №10-2 14.00 3:3
Кубок Виклику Адвокат – Brilliant 12.08 НВК №10-2 15.00 2:2
1\4 3 гра Royal Palace – ККФА-М’ясний маркет 13.08 НВК №10-1 12.00 6:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 Центр 13 – ВКВ-Прикордонник 12.08 ГУНП 12.00 3:4
1\4 Mia Sushi – FC Diamant 12.08 ГУНП 13.00 6:1
Кубок Ліги Сокіл-2 – ФК Сталь 12.08 ГУНП 14.00 5:4
Кубок Ліги Олімп – МФК Лідер-Амор 12.08 ГУНП 15.00 -:+
1\4 ФК Гвардія – Епіцентр-К 12.08 ГУНП 16.00 3:8
Кубок Перемоги Та ти шо – Vavilon 12.08 ГУНП 17.00 8:5
Кубок           Перемоги Тайфун – СуперСіп 12.08 ГУНП 18.00 3:3
Кубок Надії АІЩДІШ – Електротранс 12.08 ГУНП 19.00 -:+
1\8 FC ADRENALINE – FC ASTRUM 12.08 НВК №10-2 09.00 3:0
1\4 Авіатор – FC ADRENALINE 12.08 НВК №10-2 13.00 2:2 пен. 5:4
1\4 ВКВ-Прикордонник – Центр 13 13.08 ДЮСШ №1 12.00 4:4 пен. 3:1
1\4 Авіатор –FC ADRENALINЕ 13.08 ДЮСШ №1 13.00 3:7 
Кубок Ліги Престиж-Авто – FC ASTRUM 13.08 ДЮСШ №1 14.00 7:6 
1\4 Епіцентр-К – ФК Гвардія 13.08 ДЮСШ №1 15.00 12:3
1\4 FC Diamant – Mia Sushi 13.08 ДЮСШ №1 16.00 2:3 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here