Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 19-20 серпня

0
3907

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\2 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 19.08 НВК №10-1 09.00 2:1
Кубок Поділля WOODMALL-Femida – Forex Club 19.08 НВК №10-1 10.00 1:1 
Кубок Поділля Алмаз – МФК URBAN 19.08 НВК №10-1 11.00 4:2
1\2 Інтерпродсервіс – Helpix 20.08 НВК №10-1 10.00 1:7

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 ДЮСШ №1 Будівельний Альянс – ЗАЛІВ 10 19.08 НВК №10-1 14.00 8:2 
Кубок Поділля НОВАВЕТ – Менс 19.08 НВК №10-1 15.00 5:4 
Кубок Поділля Ротор – Тепловик 19.08 НВК №10-1 17.00 6:2
1\2 Максимум-Кардіфф – МобіФренд 19.08 НВК №10-1 18.00 3:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 REDMION – Royal Palace 19.08 НВК №10-1 12.00 4:2 
Кубок Поділля ККФА-М’ясний маркет – МФК Сервіс-Буд 19.08 ГУНП 16.00 2:1 
Кубок Поділля Інкогніто – Dark Horse 19.08 ГУНП 17.00 8:4
1\2 УПП Хмельницький – ЗГ СФГ Поділля 20.08 НВК №10-1 11.00 1:1 пен. 6:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

Кубок Виклику ФК Сталь – FC ASTRUM 19.08 ГУНП 12.00 2:5 
Кубок Перемоги Та ти шо – Тайфун 19.08 ГУНП 13.00 3:4
Кубок    Перемоги СуперСіп – Vavilon 19.08 ГУНП 14.00 7:1
1\2 Mia Sushi – ВКВ-Прикордонник 19.08 ГУНП 15.00 6:4
1\4 FC ADRENALINE – Авіатор 19.08 НВК №10-1 13.00 3:3 пен. 4:5
Кубок Ліги Престиж-Авто – Сокіл-2 19.08 НВК №10-1 16.00 3:16
Кубок Поділля FC Diamant – ФК Гвардія 20.08  НВК №10-1 12.00 9:2 
Кубок Ліги Гладіатор – МФК Лідер-Амор 20.08  НВК №10-1 13.00 2:4
Кубок Поділля Центр 13 – FC ADRENALINE 20.08 НВК №10-1 14.00 3:3 
1\2 Епіцентр-К – Авіатор 20.08 НВК №10-1 15.00 6:1

ФІНАЛИ КУБКА

Кубок Ліги Менс – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 20.08 НВК №10-1 16.00 1:6 
Кубок Динамо-ГУНП – WOODMALL-Femida 20.08 НВК №10-1 17.00 2:2 пен. 3:5
НАГОРОДЖЕННЯ КУБКІВ 20.08 НВК №10-1 18.00  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here