Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 2-ого туру

0
3870

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

2 Forex Club – Прикордонник 27.05 НВК №10-1 10.00 3:1
2 Алмаз – Лунтік 27.05 НВК №10-1 13.00 5:2
2 Облавтодор – Хмельницькі делікатеси 27.05 НВК №10-1 14.00 0:8
2 МФК URBAN – Динамо-ГУНП 28.05 НВК №10-1 09.00 0:0 
2 Helpix – Ауді 28.05 НВК №10-1 10.00 12:1 
2 WOODMALL-Femida – Інтерпродсервіс 28.05 НВК №10-1 11.00 7:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

2 Тепловик – Атлетик-Ceresit PRO 28.05 НВК №10-1 12.00 3:2
2 Максимум-Кардіфф – Ротор 28.05 НВК №10-1 14.00 5:2
2 ЗАЛІВ 10 – Фахівець 28.05 НВК №10-1 15.00 4:4
2 МобіФренд – НОВАВЕТ 27.05 ГУНП 16.00 6:1 
2 ЕкоАльт – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 27.05 НВК №10-1 17.00 0:1
2 Менс – Ковчег 27.05 НВК №10-1 19.00 6:0

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

2 ЗГ-СФГ Поділля – Адвокат 27.05 НВК №10-1 12.00 6:1 
2 Інкогніто – REDMION 27.05 НВК №10-1 18.00 2:4 
2 МФК Буг – УПП Хмельницький 28.05 НВК №10-1 13.00 1:10 
2 Brilliant – Нева 28.05 НВК №10-1 16.00 2:1
2 Dark Horse – Royal Palace 28.05 НВК №10-1 17.00 3:4
2 ККФА М’ясний маркет – МФК Сервіс-Буд 28.05 НВК №10-1 18.00 0:3 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

2 ВКВ-Прикордонник – Гладіатор 27.05 ГУНП 12.00 8:2 
2 Сокіл-2 – Весела Підкова 27.05 ГУНП 13.00 6:1 
2 ФК Гвардія  – МФК Лідер-Амор 27.05 ГУНП 14.00 5:3
2 Vavilon – Авіатор 27.05 ГУНП 15.00 4:6 
2 Олімп (Солобківці) – АІЩДІШ 27.05 НВК №10-1 15.00 6:2
2 Mia Sushi – Престиж-Авто 27.05 ГУНП 17.00 4:2 
2 Електротранс – ФК ХОП 27.05 ГУНП 18.00 +:-
2 FC ADRENALINE – Тайфун 27.05 ГУНП 19.00 2:1 
2 Та ти шо – Поділля-АТО 27.05 НВК №10-1 16.00 2:0
2 Епіцентр-К – Центр 13 27.05 НВК №10-1 09.00 9:3
2 FC ASTRUM – СуперСіп 27.05 НВК №10-1 11.00 7:1
2 Торпедо – ВКВ-Прикордонник 28.05 НВК №10-1 19.00 5:8
3 Поділля АТО – Епіцентр-К 28.05 ГУНП 10.00 2:11
3 Весела Підкова – FC ASTRUM 28.05 ГУНП 11.00 2:3 
3 FC Diamant – ФК Сталь 28.05 ГУНП 12.00 4:4
3 СуперСіп – Vavilon 28.05 ГУНП 13.00 2:2 
3 Авіатор – Та ти шо 28.05 ГУНП 14.00 8:3
3 Гладіатор – Сокіл-2 28.05 ГУНП 15.00 7:2 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here