Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 26-27 серпня

0
4015

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1\2 2 гра Helpix – Інтерпродсервіс 26.08 НВК №10-1 09.00 8:2
1\2 2 гра Динамо-ГУНП – Хмельницькі делікатеси 26.08 НВК №10-1 10.00 3:3 пен. 5:4
Кубок Поділля Алмаз – WOODMALL-Femida 26.08 НВК №10-1 14.00 5:1
Кубок Виклику Лунтік – Ауді 26.08 НВК №10-1 17.00 5:9
Кубок Виклику Прикордонник – Облавтодор 26.08 НВК №10-1 18.00 8:3
Кубок Поділля МФК URBAN – Forex Club 26.08 НВК №10-1 19.00 19:5
1\2 3 гра Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 27.08 НВК №10-1 12.00 2:2 пен. 4:3 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1\2 2 гра ЗАЛІВ 10 – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 26.08 НВК №10-1 15.00 5:5 пен. 4:1
1\2 2 гра МобіФренд – Максимум-Кардіфф 26.08 НВК №10-1 16.00 2:2 пен. 4:3
Кубок Виклику Фахівець – ЕкоАльт 26.08 ГУНП 14.00 -:+
Кубок Виклику Атлетик-Ceresit PRO – Ковчег 26.08 ГУНП 17.00 2:6
Кубок Поділля Тепловик – Менс 26.08 ГУНП 19.00 0:3
Кубок Поділля Ротор – НОВАВЕТ 27.08 НВК №10-1 10.00 1:0
1\4 3 гра ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – ЗАЛІВ 10 27.08 НВК №10-1 15.00 3:4 
1\4 3 гра Максимум-Кардіфф – МобіФренд 27.08 НВК №10-1 16.00 4:4 пен. 3:4 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

1\2 2 гра ЗГ-СФГ Поділля – УПП Хмельницький 26.08 НВК №10-1 11.00 5:0
1\2 2 гра Royal Palace – REDMION 26.08 НВК №10-1 13.00 1:4
Кубок Поділля Dark Horse – ККФА-М’ясний маркет 26.08 ГУНП 15.00 5:2
Кубок Виклику Нева – Brilliant 26.08 ГУНП 16.00 2:3
Кубок Виклику Адвокат – МФК Буг 27.08 НВК №10-1 18.00 1:5
Кубок Поділля Інкогніто – МФК Сервіс-Буд 27.08 НВК №10-1 19.00 3:1
1\2 3 гра УПП Хмельницький – ЗГ-СФГ Поділля 27.08 НВК №10-1 14.00 5:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1\2 2 гра ВКВ-Прикордонник- Mia Sushi 26.08 ГУНП 12.00 4:3
1/2 2 гра Епіцентр-К – Авіатор 26.08 НВК №10-1 12.00 4:1
     Кубок Виклику Олімп – FC ASTRUM 26.08 ГУНП 13.00 -:+
Кубок Поділля ФК Гвардія – FC ADRENALINE 26.08 ГУНП 18.00 1:9
Кубок Ліги Сокіл-2 – МФК Лідер-Амор 27.08 НВК №10-1 11.00 3:3 пен. 5:4
Кубок Поділля FC Diamant – Центр 13 27.08 НВК №10-1 17.00 3:2
1\2 3 гра Mia Sushi – ВКВ-Прикордонник 27.08 НВК №10-1 13.00 6:3

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here