Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 3-ого туру та ігор 1-ого попереднього етапу Кубку

0
3779

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

3 Динамо-ГУНП – Forex Club 03.06 НВК №10-1 09.00 7:6
3 Інтерпродсервіс – Облавтодор 03.06 НВК №10-1 10.00 3:1 
3 Прикордонник – Алмаз 03.06 НВК №10-1 17.00 1:6 
3 Хмельницькі делікатеси – Helpix 04.06 НВК №10-1 10.00 2:2
3 Ауді – МФК URBAN 04.06 НВК №10-1 11.00 1:14
3 Лунтік – WOODMALL-Femida 04.06 НВК №10-1 12.00 3:10

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

3 ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – ЗАЛІВ 10 03.06 НВК №10-1 12.00 10:4 
3 МобіФренд – Ротор 03.06 ГУНП 18.00 4:1
3 НОВАВЕТ – ЕкоАльт 04.06 НВК №10-1 14.00 1:1
3 Фахівець – Менс 04.06 НВК №10-1 15.00 4:8
3 Ковчег – Тепловик 04.06 НВК №10-1 16.00 1:4 
3 Атлетик-Ceresit PRO – Максимум-Кардіфф 04.06 НВК №10-1 09.00 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

3 МФК Сервіс-Буд – Інкогніто 03.06 НВК №10-1 13.00 1:1
3 ЗГ-СФГ Поділля – ККФА-М’ясний маркет 03.06 НВК №10-1 14.00 6:3 
3 Нева – МФК Буг 04.06 НВК №10-1 13.00 2:1
3 Royal Palace – Brilliant 04.06 НВК №10-1 17.00 1:3
3 REDMION – Dark Horse 04.06 НВК №10-1 18.00 3:4 
3 УПП Хмельницький – Адвокат 04.06 НВК №10-1 19.00 4:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

4 FC ASTRUM – Гладіатор 03.06 ГУНП 12.00 3:3
3 АІЩДІШ – ФК Гвардія 03.06 ГУНП 13.00 1:8 
4 Сокіл-2 – Торпедо 03.06 ГУНП 14.00 6:7
4 Центр-13 – Поділля-АТО 03.06 ГУНП 15.00 4:4
3 Престиж-Авто – Електротранс 03.06 ГУНП 16.00 7:1
4 Епіцентр-К – Авіатор 03.06 ГУНП 17.00 4:6
3 Тайфун – FC Diamant 03.06 ГУНП 19.00 2:5 
3 ФК Сталь – Олімп 03.06 НВК №10-1 11.00 3:5 
3 МФК Лідер-Амор – Mia Sushi 03.06 НВК №10-1 15.00 2:7 
4 Та ти шо – СуперСіп 03.06 НВК №10-1 16.00 3:2 
4 Vavilon – Весела Підкова 03.06 НВК №10-1 18.00 4:2
3 ФК ХОП – FC ADRENALINE 03.06 НВК №10-1 19.00 -:+

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ

FC ASTRUM – МФК Лідер-Амор 04.06 НВК №10-2 10.00 1:2
Та ти шо – Поділля-АТО 04.06 НВК №10-2 11.00 4:5
Весела Підкова – СуперСіп 04.06 НВК №10-2 12.00 2:0 
Сокіл-2 – Авіатор 04.06 НВК №10-2 13.00 2:2 пен. 0:2 
Престиж-Авто – FC Diamant 04.06 НВК №10-2 14.00 0:5 
АІЩДІШ – Гладіатор 04.06 НВК №10-2 15.00 4:1 
Електротранс – Тайфун 04.06 НВК №10-2 16.00 1:6
Торпедо – Mia Sushi 04.06 НВК №10-2 17.00 8:6 
Олімп  – ВКВ-Прикордонник 04.06 НВК №10-2 18.00 3:5 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here