Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 4-ого туру

0
3624

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

4 Облавтодор – Лунтік 10.06 НВК №10-1 09.00 2:4
4 Прикордонник – Динамо-ГУНП 10.06 НВК №10-1 10.00 0:7 
4 МФК URBAN – Хмельницькі делікатеси 10.06 НВК №10-1 18.00 2:2
4 Алмаз – WOODMALL-Femida 11.06 НВК №10-1 09.00 5:4 
4 Forex Club – Ауді 11.06 НВК №10-1 10.00 1:2 
4 Helpix – Інтерпродсервіс 11.06 НВК №10-1 11.00 8:2 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

4 ЗАЛІВ 10 – НОВАВЕТ 10.06 НВК №10-1 12.00 1:3 
4 ЕкоАльт – Ротор 10.06 НВК №10-1 15.00 1:3 
4 Менс – Тепловик 10.06 НВК №10-1 16.00 3:4
4 МобіФренд – Атлетик-Ceresit PRO 11.06 НВК №10-1 19.00 2:1
4 Фахівець – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 10.06 НВК №10-1 17.00 1:2
4 Максимум-Кардіфф – Ковчег 11.06 НВК №10-2 14.00 9:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

4 Dark Horse – МФК Сервіс-Буд 10.06 НВК №10-1 13.00 2:4
4 МФК Буг – Royal Palace 10.06 НВК №10-1 14.00 2:3
4 ЗГ СФГ Поділля – УПП Хмельницький 11.06 НВК №10-1 12.00 3:4 
4 ККФА-М’ясний маркет – Інкогніто 11.06 НВК №10-1 16.00 3:2
4 Адвокат – Нева 11.06 НВК №10-2 13.00 1:0 
4 Brilliant – REDMION 11.06 НВК №10-1 13.00 2:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

4 Олімп – ФК Гвардія 10.06 ГУНП 12.00 6:5 
4 Престиж-Авто – FC ADRENALINE 10.06 ГУНП 13.00 2:2 
4 ФК Сталь – Тайфун 10.06 ГУНП 14.00 2:4 
5 Весела Підкова – Та ти шо 10.06 ГУНП 15.00 2:4
5 Авіатор – Центр 13 10.06 ГУНП 16.00 2:4 
5 Гладіатор – Vavilon 10.06 ГУНП 17.00 5:7 
5 FC ASTRUM – Торпедо 10.06 ГУНП 18.00 5:12
5 СуперСіп – Епіцентр-К 10.06 ГУНП 19.00 1:9
5 ВКВ-Прикордонник – Сокіл-2 10.06 НВК №10-1 11.00 4:5 
4 Mia Sushi – АІЩДІШ 11.06 НВК №10-1 14.00 5:1
4 Електротранс – МФК Лідер-Амор 11.06 НВК №10-1 15.00 0:3 
6 FC ASTRUM – ВКВ-Прикордонник 11.06 НВК №10-1 18.00 4:7 
6 Поділля-АТО – Авіатор 11.06 НВК №10-2 11.00 3:11 
6 Епіцентр-К – Весела Підкова 11.06 НВК №10-2 12.00 5:0
6 Vavilon – Торпедо 11.06 НВК №10-1 17.00 1:3
6 Центр13 – СуперСіп 11.06 НВК №10-2 10.00 5:0 
6 Та ти шо – Гладіатор 11.06 НВК №10-2 15.00 5:6

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here