Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 5-6 серпня

0
4858

Надаємо Вашій увазі розклад та результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

1/4 фіналу (1 матч) Хмельницькі делікатеси – Forex Club 05.08 НВК №10-1 09.00 10:5
1/4 фіналу (1 матч) МФК URBAN – Динамо-ГУНП 05.08 НВК №10-1 11.00 0:0 (матч перервано на 2-ій хв. у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”) 
1/4 фіналу (1 матч) WOODMALL-Femida – Helpix 05.08 НВК №10-1 12.00 2:3
1/4 фіналу (1 матч) Алмаз – Інтерпродсервіс 05.08 НВК №10-1 13.00 1:3
Кубок Виклику 1 тур Ауді – Облавтодор 05.08 НВК №10-1 19.00 перенесено у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”
Кубок Виклику 1 тур Прикордонник – Лунтік 06.08 НВК №10-1 13.00 6:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

1/4 фіналу (1 матч) ДЮСШ №1 Будівельний Альянс – Ротор 05.08 НВК №10-1 14.00 6:1
1/4 фіналу (1 матч) ЗАЛІВ 10 – НОВАВЕТ 05.08 НВК №10-1 15.00 1:2
Кубок Виклику 1 тур ЕкоАльт – Ковчег 05.08 НВК №10-1 17.00 3:4 (матч перервано на 47-ій хв. у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”) 
Кубок Виклику 1 тур Атлетик-Ceresit PRO – Фахівець 05.08 НВК №10-1 18.00 перенесено у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”
1/4 фіналу (1 матч) Максимум-Кардіфф – Менс 06.08 НВК №10-1 15.00 4:2
1/4 фіналу (1 матч) МобіФренд – Тепловик 06.08 НВК №10-1 16.00 2:2 пен. 2:3

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

Кубок Виклику 1 тур Адвокат – Нева 06.08 НВК №10-1 11.00 6:4
Кубок Виклику 1 тур МФК Буг – Brilliant 06.08 НВК №10-1 12.00 4:6 
1/4 фіналу (1 матч) REDMION – Dark Horse 06.08 НВК №10-1 14.00 8:3
1/4 фіналу (1 матч) Royal Palace – M’ясний маркет 06.08 НВК №10-1 17.00 4:3
1/4 фіналу (1 матч) ЗГ-СФГ Поділля – Інкогніто 06.08 НВК №10-1 18.00 10:2
1/4 фіналу (1 матч) УПП Хмельницький – МФК Сервіс-Буд 05.08 ГУНП 13.00 6:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

1/8 фіналу (1 матч) ВКВ-Прикордонник – МФК Лідер-Амор 05.08 ГУНП 12.00 9:3
1/8 фіналу (1 матч) Престиж-Авто – Авіатор 05.08 ГУНП 14.00 2:4
1/8 фіналу (1 матч) Гладіатор – Mia Sushi 05.08 ГУНП 15.00 2:4
1/8 фіналу (1 матч) FC Diamant – Торпедо 05.08 ГУНП 16.00 8:1
1/8 фіналу (1 матч) Олімп – Центр 13 05.08 ГУНП 17.00 3:2
1/8 фіналу (1 матч) FC ADRENALINE – FC ASTRUM 05.08 ГУНП 18.00 0:0 (матч перервано на 3-ій хв. у зв’язку з оголошенням “Повітряної тривоги”) 
1/8 фіналу (1 матч) ФК Сталь – Епіцентр К 05.08 ГУНП 19.00 2:12
1/8 фіналу (1 матч) ФК Гвардія – Сокіл-2 05.08 НВК №10-1 10.00 3:1
Кубок Надії 1 тур Електротранс – Весела Підкова 05.08 НВК №10-1 16.00 2:6
Кубок Перемоги 1 тур Vavilon – Тайфун 06.08 НВК №10-1 10.00 0:8
Кубок Перемоги 1 тур Та ти шо – СуперСіп 06.08 НВК №10-1 19.00 1:3
1/8 фіналу (2 матч) Сокіл-2 – ФК Гвардія 06.08 ДЮСШ №1 12.00 4:2 пен. 2:4
1/8 фіналу (2 матч) Mia Sushi –  Гладіатор 06.08 ДЮСШ №1 13.00 6:2
1/8 фіналу (2 матч) FC ASTRUM – FC ADRENALINE 06.08 ДЮСШ №1 14.00 0:4 
1/8 фіналу (2 матч) Авіатор – Престиж-Авто 06.08 ДЮСШ №1 15.00 8:2 
1/8 фіналу (2 матч) МФК Лідер-Амор – ВКВ-Прикордонник 06.08 ДЮСШ №1 16.00 2:8
1/8 фіналу (2 матч) Епіцентр К – ФК Сталь 06.08 ДЮСШ №1 17.00 9:0
1/8 фіналу (2 матч) Торпедо – FC Diamant 06.08 ДЮСШ №1 18.00 0:11
1/8 фіналу (2 матч) Центр 13 – Олімп 06.08 ДЮСШ №1 19.00 8:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here