Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 5-ого туру та стартових ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
3435

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

5 Інтерпродсервіс – МФК URBAN 17.06 НВК №10-1 15.00 2:4 
5 WOODMALL-Femida – Облавтодор 18.06 НВК №10-1 09.00 2:0 
5 Динамо-ГУНП – Алмаз 18.06 НВК №10-1 10.00 2:5 
5 Лунтік – Helpix 18.06 НВК №10-1 11.00 1:7 
5 Ауді – Прикордонник 18.06 НВК №10-1 13.00 4:3
5 Хмельницькі делікатеси – Forex Club 18.06 НВК №10-1 17.00 5:1

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

5 Атлетик-Ceresit PRO – ЕкоАльт 17.06 НВК №10-1 09.00 3:2 
5 Ковчег – МобіФренд 17.06 ГУНП 17.00 0:2
5 НОВАВЕТ – Фахівець 17.06 НВК №10-1 13.00 1:4 
5 Тепловик – Максимум-Кардіфф 17.06 НВК №10-1 16.00 1:7 
5 ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – Менс 17.06 НВК №10-1 17.00 3:1
5 Ротор – ЗАЛІВ 10 17.06 НВК №10-1 19.00 4:5

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

5 Інкогніто – Dark Horse 17.06 НВК №10-1 12.00 5:5
5 УПП Хмельницький – ККФА-М’ясний маркет 17.06 НВК №10-1 18.00 3:3
5 Нева – ЗГ-СФГ Поділля 17.06 ГУНП 13.00 3:7
5 Royal Palace – Адвокат 17.06 ГУНП 15.00 6:0 
5 МФК Сервіс-Буд – Brilliant 17.06 ГУНП 19.00 0:2 
5 REDMION – МФК Буг 18.06 НВК №10-1 12.00 7:4 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

7 Торпедо – Та ти шо 17.06 ГУНП 12.00 5:2
5 МФК Лідер-Амор – FC ADRENALINE 17.06 ГУНП 14.00 0:7
7 Весела Підкова – Центр 13 17.06 ГУНП 18.00 2:7 
5 Престиж-Авто – FC Diamant 17.06 ГУНП 16.00 3:4
7 Гладіатор – Епіцентр-К 17.06 НВК №10-1 10.00 3:7 
7 ВКВ- Прикордонник – Vavilon 17.06 НВК №10-1 11.00 6:4 
7 FC ASTRUM – Сокіл-2 17.06 НВК №10-1 14.00 3:5
7 СуперСіп – Поділля-АТО 18.06 НВК №10-1 14.00 1:4 
5 ФК Гвардія – Mia Sushi 18.06 НВК №10-1 15.00 3:9 
5 Тайфун – Олімп 18.06 НВК №10-1 16.00 4:4 
5 АІЩДІШ – Електротранс 18.06 НВК №10-1 18.00 7:3 

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ

Тепловик – ФК Сталь 18.06 НВК №10-2 10.00 4:1
Епіцентр-К – МФК Лідер-Амор 18.06 НВК №10-2 11.00 3:2
Центр 13 – Dark Horse 18.06 НВК №10-2 12.00 3:3 пен. 3:1 
Атлетик-Ceresit-PRO – МФК Сервіс-Буд 18.06 НВК №10-2 13.00 2:0 
Максимум-Кардіфф – ККФА-М’ясний маркет 18.06 НВК №10-2 14.00 5:3 
Адвокат – НОВАВЕТ  18.06 НВК №10-2 15.00 2:5
Ковчег – Менс 18.06 НВК №10-2 16.00 4:1 
Торпедо – МобіФренд 18.06 НВК №10-2 17.00 2:9 
ВКВ-Прикордонник – FC Diamant 18.06 НВК №10-2 18.00 6:6 пен. 5:4 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here