Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 6-ого туру та заключних ігор 2-ого попереднього етапу Кубку

0
3449

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

6 МФК URBAN – Лунтік 24.06 НВК №10-1 09.00 14:4
6 Прикордонник – Хмельницькі делікатеси 24.06 НВК №10-1 17.00 2:6 
6 Алмаз – Облавтодор 25.06 НВК №10-1 09.00 7:1 
6 Динамо-ГУНП – Ауді 25.06 НВК №10-1 10.00 11:3
6 Helpix – WOODMALL-Femida 25.06 НВК №10-1 11.00 2:1
6 Forex Club – Інтерпродсервіс 25.06 НВК №10-1 12.00 3:2

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

6 Ротор – Фахівець 24.06 НВК №10-1 12.00 5:4
6 МобіФренд – Тепловик 24.06 ГУНП 17.00 7:3 
6 ДЮСШ №1-Будівельний Альянс – НОВАВЕТ 24.06 НВК №10-1 13.00 4:2 
6 ЗАЛІВ 10 – Атлетик-Ceresit PRO 24.06 НВК №10-1 14.00 4:1 
6 ЕкоАльт – Ковчег 24.06 НВК №10-1 18.00 4:3 
6 Менс – Максимум-Кардіфф 25.06 НВК №10-1 16.00 1:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

6 УПП Хмельницький – Нева 24.06 НВК №10-1 10.00 5:1 
6 ЗГ-СФГ Поділля – Royal Palace 24.06 НВК №10-1 11.00 2:4
6 ККФА-М’ясний маркет – Dark Horse 24.06 ГУНП 13.00 3:2 
6 REDMION – Адвокат 24.06 ГУНП 14.00 5:1 
6 МФК Буг – МФК Сервіс-Буд 24.06 ГУНП 15.00 3:6 
6 Brilliant – Інкогніто 24.06 НВК №10-1 19.00 2:8 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

8 Авіатор – СуперСіп 24.06 ГУНП 12.00 13:1 
8 Vavilon – Сокіл-2 24.06 ГУНП 16.00 2:6 
8 Поділля-АТО – Весела Підкова 24.06 ГУНП 18.00 4:2
8 Центр 13 – Гладіатор 24.06 ГУНП 19.00 8:1
6 FC ADRENALINE – АІЩДІШ 24.06 НВК №10-1 15.00 7:2 
6 Електротранс – ФК Гвардія 24.06 НВК №10-1 16.00 1:8 
6 ФК Сталь – Престиж-Авто 25.06 НВК №10-1 13.00 2:2
6 Олімп – Mia Sushi 25.06 НВК №10-1 14.00 4:1
6 FC Diamant – МФК Лідер-Амор 25.06 НВК №10-1 15.00 3:3
8 Та ти шо – ВКВ-Прикордонник 25.06 НВК №10-1 17.00 1:3
8 Епіцентр-К – Торпедо 25.06 НВК №10-1 18.00 5:2 

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ

Ротор – ФК Гвардія 25.06 НВК №10-2 10.00 7:2
ЗАЛІВ 10 – Тайфун 25.06 НВК №10-2 11.00 5:4 
Нева – Фахівець 25.06 НВК №10-2 12.00 4:7
АІЩДІШ – Поділля-АТО 25.06 НВК №10-2 13.00 9:0 
МФК Буг – Vavilon 25.06 НВК №10-2 14.00 3:2
ЗГ-CФГ Поділля – REDMION  25.06 НВК №10-2 15.00 2:1 
Brilliant – Авіатор 25.06 НВК №10-2 16.00 5:8
Інкогніто – Весела Підкова 25.06 НВК №10-2 17.00 4:1 
FC ADRENALINE – ЕкоАльт 25.06 НВК №10-2 18.00 8:0
Royal Palace – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 25.06 НВК №10-2 19.00 2:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here