Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 7-ого туру та стартових ігор 1/16 фіналу Кубку

0
4113

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

7 WOODMALL-Femida – МФК URBAN 01.07 НВК №10-1 09.00 0:2 
7 Хмельницькі делікатеси – Динамо-ГУНП 01.07 НВК №10-1 10.00 5:1
7 Лунтік – Forex Club 01.07 НВК №10-1 12.00 2:7 
7 Інтерпродсервіс – Прикордонник 01.07 НВК №10-1 13.00 8:4 
7 Ауді – Алмаз 01.07 НВК №10-1 14.00 2:11
7 Облавтодор – Helpix 01.07 НВК №10-1 19.00 3:4 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

7 НОВАВЕТ – Менс 01.07 ГУНП 17.00 3:2 
7 Максимум-Кардіфф – МобіФренд 01.07 ГУНП 19.00 2:4
7 Атлетик-Ceresit PRO – Фахівець 01.07 НВК №10-1 15.00 2:1
7 Ковчег – ЗАЛІВ 10 01.07 НВК №10-1 16.00 1:3
7 Тепловик – ЕкоАльт 01.07 НВК №10-1 17.00 2:2
7 Ротор – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 01.07 НВК №10-1 18.00 1:5 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

7 Нева – ККФА-М’ясний маркет 01.07 ГУНП 12.00 2:5 
7 Royal Palace – УПП Хмельницький 01.07 ГУНП 15.00 2:1 
7 REDMION – ЗГ-СФГ Поділля 02.07 НВК №10-2 13.00 4:4
7 Інкогніто – МФК Буг 02.07 НВК №10-2 15.00 7:6 
7 Dark Horse – Brilliant 02.07 НВК №10-2 17.00 6:3
7 МФК Сервіс-Буд – Адвокат 02.07 НВК №10-1 14.00 4:2 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

7 ФК Гвардія – FC ADRENALINE 01.07 ГУНП 13.00 3:4
7 Mia Sushi – Електротранс 01.07 ГУНП 14.00 +:- 
9 Сокіл-2 – Та ти шо 01.07 ГУНП 16.00 13:2
9 Торпедо – Центр 13 01.07 ГУНП 18.00 4:1
7 МФК Лідер- Амор – ФК Сталь 02.07 НВК №10-1 15.00 4:4
7 АІЩДІШ – FC Diamant 02.07 НВК №10-1 18.00 1:5 
9 ВКВ-Прикордонник – Епіцентр-К 01.07 НВК №10-1 11.00 4:5 
9 FC ASTRUM – Vavilon 02.07 НВК №10-2 11.00 5:0
9 Гладіатор – Поділля-АТО 02.07 НВК №10-2 12.00 5:0 
9 Весела Підкова – Авіатор 02.07 НВК №10-2 14.00 3:9
7 Престиж-Авто – Тайфун 02.07 НВК №10-2 16.00 4:2

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ

УПП Хмельницький – WOODMALL-Femida 02.07 НВК №10-1 09.00 1:14
МФК URBAN – Хмельницькі делікатеси 02.07 НВК №10-1 10.00 1:2 
Інтерпродсервіс – Helpix 02.07 НВК №10-1 11.00 1:4
Лунтік – Максимум-Кардіфф 02.07 НВК №10-1 12.00 4:6
НОВАВЕТ – Атлетик-Ceresit PRO 02.07 НВК №10-1 13.00 7:2 
МобіФренд – Центр 13 02.07 НВК №10-1 16.00 3:5
Ковчег – Епіцентр-К 02.07 НВК №10-1 17.00 3:7
ВКВ-Прикордонник – Тепловик 02.07 НВК №10-2 10.00 3:3 пен. 5:4 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here