Преміум-ліга з міні-футболу-2023: результати матчів 9-ого туру та ігор 1/8 фіналу Кубку і Кубку Ліги

0
4374

Надаємо Вашій увазі результати чергових матчів Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 1

9 Хмельницькі делікатеси – Алмаз 15.07 НВК №10-1 09.00 3:2
9 Облавтодор – Forex Club 15.07 НВК №10-1 10.00 2:5
9 WOODMALL-Femida – Прикордонник 15.07 НВК №10-1 11.00 10:5
9 Інтерпродсервіс – Ауді 15.07 НВК №10-1 12.00 9:1 
9 Лунтік – Динамо-ГУНП 15.07 НВК №10-1 18.00 2:10
9 Helpix – МФК URBAN 15.07 НВК №10-1 19.00 2:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 2

9 Атлетик-Ceresit PRO – НОВАВЕТ 15.07 НВК №10-1 13.00 1:7 
9 Тепловик – Фахівець 15.07 НВК №10-1 14.00 4:2
9 Максимум-Кардіфф – ЗАЛІВ 10 15.07 НВК №10-1 15.00 6:0 
9 Ротор – Менс 15.07 НВК №10-1 16.00 1:1 
9 МобіФренд – ЕкоАльт 15.07 ГУНП 18.00 2:5 
9 Ковчег – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 15.07 ГУНП 17.00 2:4

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 3

9 ККФА М’ясний маркет – Royal Palace 15.07 НВК №10-1 17.00 4:4
9 МФК Сервіс-Буд – УПП Хмельницький 15.07 НВК №10-2 11.00 0:7
9 Brilliant – МФК Буг 15.07 НВК №10-2 13.00 2:9 
9 REDMION – Нева 15.07 НВК №10-2 17.00 5:3
9 Адвокат – Dark Horse 15.07 НВК №10-2 18.00 2:5 
9 Інкогніто – ЗГ-СФГ Поділля 15.07 ГУНП 19.00 2:11 

ПРЕМІУМ ЛІГА З МІНІ-ФУТБОЛУ ДИВІЗІОН 4

9 ФК Гвардія – ФК Сталь 15.07 ГУНП 12.00 4:0
11 Торпедо – Авіатор 15.07 ГУНП 13.00 4:6
11 Vavilon – Та ти шо 15.07 ГУНП 14.00 2:3
11 Сокіл-2 – Центр-13 15.07 ГУНП 15.00 1:2
9 Престиж-Авто – Олімп 15.07 ГУНП 16.00 4:1
11 FC ASTRUM – Епіцентр-К 15.07 НВК №10-2 09.00 0:9
9 Mia Sushi – FC Diamant 15.07 НВК №10-2 10.00 4:3
11 ВКВ-Прикордонник – Поділля-АТО 15.07 НВК №10-2 12.00 9:3 
9 Електротранс – FC ADRENALINE 15.07 НВК №10-2 14.00 0:5 
9 АІЩДІШ – Тайфун 15.07 НВК №10-2 15.00 5:2 
11 Гладіатор – СуперСіп 15.07 НВК №10-2 16.00 3:3

КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ

Епіцентр-К – Хмельницькі делікатеси 16.07 НВК №10-1 10.00 0:7
WOODMALL-Femida – Helpix 16.07 НВК №10-1 11.00 5:2 
Центр-13 – НОВАВЕТ 16.07 НВК №10-1 12.00 3:0
ЗГ-СФГ-Поділля – Облавтодор 16.07 НВК №10-1 13.00 3:3 пен. 6:5 
Ротор – Авіатор 16.07 НВК №10-1 14.00 2:2 пен. 2:3
Алмаз – Forex Club 16.07 НВК №10-1 15.00 0:3
Динамо-ГУНП – Фахівець 16.07 НВК №10-1 16.00 +:- 
Максимум-Кардіфф – ВКВ-Прикордонник 16.07 НВК №10-1 17.00 6:2 
Тайфун – ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 16.07 НВК №10-2 10.00 2:7
ЕкоАльт – Нева 16.07 НВК №10-2 11.00 7:11
ККФА-М’ясний маркет – FC Diamant 16.07 НВК №10-2 12.00 0:5
REDMION – ФК Гвардія 16.07 НВК №10-2 13.00 8:3
Vavilon – Brilliant 16.07 НВК №10-2 14.00 3:6 
Менс – МФК Лідер-Амор 16.07 НВК №10-2 15.00 2:1
Адвокат – МФК Сервіс-Буд 16.07 НВК №10-2 16.00 2:4 
Dark Horse – Торпедо 16.07 НВК №10-2 17.00 3:2 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here