Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Статистика після ігор 1/2 фіналу Кубку Ліги

0
97

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1/2 фіналу Кубку Ліги Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири Кубку Ліги:

Гравець Команда Голи З пен.
Гула Вадим Нева 5
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 5
Бантус Сергій FC “Diamant” 4
Лисюк Артем ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4
Шперчук Дмитро Менс 4
Підлісний Максим ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 4 (1)
Василів Тарас ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 3
Волощук Андрій Brilliant 3
Гуменний Дмитро REDMION 3
Дячок Віталій FC “Diamant” 3
Модулев Віталій МФК “Сервіс-Буд” 3
Моцний Юрій FC “Diamant” 3
Сипка Олег Нева 3
Шаравара Ігор Нева 3
Шульган Андрій REDMION 3
Бегаль Олександр Менс 2
Бобеляк Іван REDMION 2
Даньків Василь Vavilon 2
Дрезналь Кіріл ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Карпенко Дмитро ЕкоАльт 2
Кравчук Олексій Адвокат 2
Кравчук Роман ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Лисий Михайло REDMION 2
Люлькун Руслан Тайфун 2
Музика Юрій ЕкоАльт 2
Нігловський Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Суєцький Андрій ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Тєбєнєв Дмитро Нева 2
Трохимчук Олександр Тайфун 2
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 2
Чекирда Руслан REDMION 2
Якубовський Денис Dark Horse 2
Мустафін Павло REDMION 2 (1)
Іщук Олександр Нева 1
Алаа Хадж Халаф Brilliant 1
Аношкін Іван Торпедо 1
Багрій Вадим МФК “Сервіс-Буд” 1
Барабаш Андрій Тайфун 1
Беляк Павло FC “Diamant” 1
Бесага Денис МФК “Сервіс-Буд” 1
Борейко Олесь Весела Підкова 1
Брянський Олександр Dark Horse 1
Гаврішко Віталій ФК “Гвардія” 1
Галайко Юрій REDMION 1
Голець Олександр FC “Diamant” 1
Жилкін Нікіта Brilliant 1
Кліщ Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 1
Ковальчук Олександр. Менс 1
Козубович Тарас Менс 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 1
Лис Віталій ЕкоАльт 1
Луцюк Вадим Brilliant 1
Лучінін Вадим Vavilon 1
Мандрик Сергій Тайфун 1
Миронюк Олександр ЕкоАльт 1
Мороз Геннадій МФК “Сервіс-Буд” 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 1
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Романчев Віталій Тайфун 1
Савчук Вадим FC “Diamant” 1
Савчук Олександр Тайфун 1
Серафімов Олександр REDMION 1
Снігур Андрій REDMION 1
Сович Андрій ФК “Гвардія” 1
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1
Шевчук Василь Торпедо 1
Щавінський Дмитро REDMION 1
Яворський Андрій ЕкоАльт 1
Ярославський Андрій Dark Horse 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 1 (1)

“Грубіяни” Кубку Ліги:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Суєцький Олег МФК “Сервіс-Буд” 1 1 6
Павлик Віктор МФК “Сервіс-Буд” 1 0 5
Улітін Андрій Менс 1 0 5
Люлькун Руслан Тайфун 0 2 2
Якубовський Денис Dark Horse 0 2 2
Іщук Олександр Нева 0 1 1
Бобеляк Іван REDMION 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Васильчишин Олександр ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Гончарук Андрій Dark Horse 0 1 1
Гуральник Владислав Нева 0 1 1
Даньків Василь Vavilon 0 1 1
Князь Андрій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Ковальчук Сергій ЕкоАльт 0 1 1
Козубович Тарас Менс 0 1 1
Король Іван МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Лисий Михайло REDMION 0 1 1
Лучінін Вадим Vavilon 0 1 1
Модулев Віталій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Ошовський Артем Dark Horse 0 1 1
Приходько Олександр Тайфун 0 1 1
Романський Вадим Торпедо 0 1 1
Рочняк Валентин МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Серафімов Олександр REDMION 0 1 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 0 1 1
Фаєт Аль Хлаф Brilliant 0 1 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 0 1 1
Цвігун Владислав Весела Підкова 0 1 1
Штельмах Ілля FC “Diamant” 0 1 1
Шульган Андрій REDMION 0 1 1
Ярославський Андрій Dark Horse 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку Ліги:

немає

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here