Преміум-ліга з міні-футболу-2023. Статистика після ігор 1/4 фіналу Кубку

0
106

Надаємо вашій увазі усі статистичні дані після матчів 1/4 фіналу Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Бомбардири Кубку:

Гравець Команда Голи З пен.
Наконечний Андрій Хмельницькі делікатеси 7
Берлов Максим Тайфун 7 (1)
Кручек Богдан Helpix 6
Олянчук Сергій Forex Club 6
Гавенко Назар Авіатор 5
Калуков Дмитро WOODMALL-Femida 5
Лис Назар Максимум-Кардіфф 5
Сокальський Даніїл Максимум-Кардіфф 5
Логвиненко Іван Ротор 4
Мартинюк Дмитро Хмельницькі делікатеси 4
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 4
Миронюк Максим Центр 13 4
Мойдал Павло АІЩДІШ 4
Пляхимович Віталій Центр 13 4
Сиворог Сергій Фахівець 4
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 4
Штельмах Ілля FC “Diamant” 4
Семенюк Федір Фахівець 4 (2)
Агджоян Юрій Максимум-Кардіфф 3
Глєбов Андрій ЗГ-СФГ “Поділля” 3
Дияк Олександр Епіцентр-К 3
Донець Андрій ВКВ-Прикордонник 3
Колісник Іван НОВАВЕТ 3
Коратач Едуард Авіатор 3
Курманський Олексій АІЩДІШ 3
Овчинніков Олег Епіцентр-К 3
Підмурняк Олексій ЗАЛІВ 10 3
Рябоконь Віталій Хмельницькі делікатеси 3
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 3
Середюк Павло Динамо-ГУНП 3
Стасюк Василь ЗГ-СФГ “Поділля” 3
Тимощук Максим НОВАВЕТ 3
Шевчук Василь Торпедо 3
Шкодяк Іван WOODMALL-Femida 3
Ясніцький Ярослав Облавтодор 3
Гноянко Євгеній ЗГ-СФГ “Поділля” 3 (1)
Паляниця Антон Ротор 3 (1)
Алаа Хадж Халаф Brilliant 2
Альміз Олександр Інкогніто 2
Бігун Михайло Лунтік 2
Бармак Андрій ВКВ-Прикордонник 2
Беляк Павло FC “Diamant” 2
Вакух Дмитро МобіФренд 2
Ведмедюк Борис FC “ADRENALINE” 2
Галак Олександр FC “Diamant” 2
Гарієвський Юрій Епіцентр-К 2
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 2
Голенко Юрій Dark Horse 2
Гребенюк Олег WOODMALL-Femida 2
Гринів Василь Торпедо 2
Гуменний Богдан FC “ADRENALINE” 2
Душа Артур ЗАЛІВ 10 2
Камінський Олександр Ротор 2
Кирик Ігор Максимум-Кардіфф 2
Константинов Сергій Та ти шо 2
Кузьмін Ростислав Тепловик 2
Лісніченко Ігор Хмельницькі делікатеси 2
Лукомський Олександр Авіатор 2
Луцюк Віталій Хмельницькі делікатеси 2
Мірошник Руслан Тепловик 2
Макаров Даниіл WOODMALL-Femida 2
Марущак Віталій Поділля-АТО 2
Мацигін Дмитро Торпедо 2
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 2
Михайлевський Максим Brilliant 2
Моцний Юрій FC “Diamant” 2
Осацький Владислав WOODMALL-Femida 2
Паламарчук Андрій Нева 2
Пасічник Олексій WOODMALL-Femida 2
Побєда Олександр МобіФренд 2
Пробитий Богдан Ковчег 2
Рефель Вадим Прикордонник 2
Романов Дмитро Ротор 2
Сіньковський Вадим ККФА-М’ясний маркет 2
Святий Дмитро Ротор 2
Сергійчук Юрій Ротор 2
Сторожук Дмитро FC “ADRENALINE” 2
Стоян Ілля Royal Palace 2
Таєнчук Владислав Авіатор 2
Трембач Іван МобіФренд 2
Шаварський Віталій МобіФренд 2
Шеремета Максим Ковчег 2
Якубов Алішер Динамо-ГУНП 2
Єрмаков Олексій АІЩДІШ 1
Альохін Вадим Forex Club 1
Анікін Іван Royal Palace 1
Аношкін Іван Торпедо 1
Біленький Віталій Нева 1
Білик Денис Гладіатор 1
Білик Руслан Нева 1
Білусяк Богдан Весела Підкова 1
Бабій Артур Поділля-АТО 1
Басараб Юрій Атлетик-Ceresit PRO 1
Басараба Ярослав. FC “ADRENALINE” 1
Безвещук Вадим Forex Club 1
Бернада Максим Сокіл-2 1
Бесіда Ігор Електротранс 1
Богдан Олександр Фахівець 1
Борис Денис Облавтодор 1
Босак Максим НОВАВЕТ 1
Бриндак Денис Тепловик 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 1
Вежбицький Вячеслав Тайфун 1
Вельц Денис Інкогніто 1
Веремчук Максим Forex Club 1
Верещагін Денис Олімп (Солобківці) 1
Вигоняйло Ігор ККФА-М’ясний маркет 1
Власов Дмитро Forex Club 1
Волошин Олександр Алмаз 1
Гамолов Назар Центр 13 1
Гах Олександр Поділля-АТО 1
Гвоздецький Давид Прикордонник 1
Герецький Віктор АІЩДІШ 1
Гизлик Олександр Максимум-Кардіфф 1
Гоменюк Олексій ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Гонтар Роман МФК “Лідер-Амор” 1
Гордійчук Сергій Forex Club 1
Гоцалюк Іван МФК “Лідер-Амор” 1
Гуляк Віталій Mia Sushi 1
Гуринович Олексій WOODMALL-Femida 1
Дашкевич Андрій Облавтодор 1
Демянишин Максим Центр 13 1
Дикий Олександр Фахівець 1
Дубовий Роман Торпедо 1
Дурда Андрій Алмаз 1
Дяк Богдан Ротор 1
Журавель Леонід Центр 13 1
Загоранський Максим FC “Diamant” 1
Калюжняк Денис Mia Sushi 1
Кирилюк Владислав НОВАВЕТ 1
Клімчук Володимир Тайфун 1
Кобзаренко Владислав Ковчег 1
Ковальчук Олександр Облавтодор 1
Колесник Ярослав Поділля-АТО 1
Коник Богдан FC “ADRENALINE” 1
Костомаха Віталій FC ASTRUM 1
Котенков Ігор Атлетик-Ceresit PRO 1
Кучер Андрій Лунтік 1
Кучеренко Ілля МобіФренд 1
Ліпчинський Владислав Динамо-ГУНП 1
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 1
Лемець Олег МФК “Буг” 1
Лисенко Вадим Лунтік 1
Лонський Олександр АІЩДІШ 1
Лужняк Андрій Адвокат 1
Лучинін Вадим Vavilon 1
Лущик Сергій Адвокат 1
Ляур Максим Та ти шо 1
Лях Ігор Vavilon 1
Мейко Владислав FC “ADRENALINE” 1
Мельник Дмитро Весела Підкова 1
Мельник Максим Хмельницькі делікатеси 1
Мельничук Андрій Forex Club 1
Мерека Денис УПП Хмельницький 1
Микитюк Владислав ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Мишко Костянтин Тепловик 1
Мозговий Даниіл WOODMALL-Femida 1
Муляр Сергій Ротор 1
Мустафін Павло REDMION 1
Мчедлідзе Еміград Максимум-Кардіфф 1
Нємий Артур Хмельницькі делікатеси 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 1
Нетеча Володимир Mia Sushi 1
Оверчук Роман Епіцентр-К 1
Овчинніков Павло Фахівець 1
Омельчук Назар ЗГ-СФГ “Поділля” 1
Понятовський Владислав ФК “Гвардія” 1
Пушкар Олексій МФК “Буг” 1
Романський Степан Торпедо 1
Романюк Артем Хмельницькі делікатеси 1
Рудик Олексій Та ти шо 1
Рудь Богдан Інкогніто 1
Самсонов Андрій Інкогніто 1
Самсонюк Олександр Епіцентр-К 1
Самчук Назарій Хмельницькі делікатеси 1
Симчишин Олександр Сергійович ВКВ-Прикордонник 1
Скоп’як Юрій Forex Club 1
Скринник Кирило Весела Підкова 1
Сокур Олексій МФК “Лідер-Амор” 1
Стасюк Кирило Сокіл-2 1
Стець Андрій Ковчег 1
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 1
Століта Михайло Інкогніто 1
Сторожук Іван Динамо-ГУНП 1
Сторожук Кіріл МФК “URBAN” 1
Сулима Богдан Динамо-ГУНП 1
Сушицький Максим Атлетик-Ceresit PRO 1
Тимощук Богдан Хмельницькі делікатеси 1
Тодоренко Ігор Тепловик 1
Трепез Олександр ФК “Сталь” 1
Трохимчук Олександр Тайфун 1
Туз Сергій Ротор 1
Фасуляк Олександр ДЮСШ №1-Будівельний Альянс 1
Фетько Олексій WOODMALL-Femida 1
Фют Дмитро Ротор 1
Храпач Олександр Інтерпродсервіс 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 1
Чуднов В’ячеслав WOODMALL-Femida 1
Шевчук Олександр Авіатор 1
Шинкович Ростислав НОВАВЕТ 1
Шперчук Дмитро Менс 1
Штанько Денис ФК “Гвардія” 1
Штокало Григорій Олімп (Солобківці) 1
Штолько Максим Ковчег 1
Шутяк Дмитро Алмаз 1
Щербаков Ярослав АІЩДІШ 1
Юрко Петро Максимум-Кардіфф 1
Ющенко Олександр Максимум-Кардіфф 1
Ягринець Вадим Інкогніто 1
Якобчук Сергій Mia Sushi 1
Ярмолюк Олександр Авіатор 1
Олексійчук Валерій Ротор 1 (1)
Циц Сергій Dark Horse 1 (1)

“Грубіяни” Кубку:

Гравець Команда ЧК ЖК ЧК*5+ЖК (бали)
Боцко Юрій Нева 1 1 6
Остроголов Данило ЗАЛІВ 10 1 1 6
Пасічник Сергій Гладіатор 1 1 6
Анікін Іван Royal Palace 1 0 5
Басараба Денис НОВАВЕТ 1 0 5
Козак Дмитро Прикордонник 1 0 5
Лис Назар Максимум-Кардіфф 1 0 5
Романський Степан Торпедо 1 0 5
Сичов Захар Максимум-Кардіфф 1 0 5
Столяр Віталій МобіФренд 1 0 5
Ярмолюк Василь Авіатор 1 0 5
Таєнчук Владислав Авіатор 0 3 3
Альміз Олександр Інкогніто 0 2 2
Босак Максим НОВАВЕТ 0 2 2
Власов Віктор Епіцентр-К 0 2 2
Журавель Леонід Центр 13 0 2 2
Лавров Дмитро ЗАЛІВ 10 0 2 2
Мчедлідзе Еміград Максимум-Кардіфф 0 2 2
Пушкар Олексій МФК “Буг” 0 2 2
Симчишин Олександр Олександр. ВКВ-Прикордонник 0 2 2
Ющенко Олександр Максимум-Кардіфф 0 2 2
Авдєєв Дмитро Облавтодор 0 1 1
Аношкін Іван Торпедо 0 1 1
Барабаш Андрій Тайфун 0 1 1
Березовський Тарас Динамо-ГУНП 0 1 1
Блессінг Кахока Гладіатор 0 1 1
Брицький Владислав WOODMALL-Femida 0 1 1
Булка Олександр Brilliant 0 1 1
Бурка Костянтин Forex Club 0 1 1
Вакух Дмитро МобіФренд 0 1 1
Вельський Володимир МобіФренд 0 1 1
Вербовий Владислав Helpix 0 1 1
Вигоняйло Ігор ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Воробей Віталій ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Гілюк Олександр Менс 0 1 1
Гавенко Назар Авіатор 0 1 1
Гайдаш Артем Helpix 0 1 1
Галак Олександр FC “Diamant” 0 1 1
Глєбов Андрій ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Глаз Вадим ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Глушок Ігор ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Гнатюк Максим Поділля-АТО 0 1 1
Гноянко Євгеній ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Гринів Василь Торпедо 0 1 1
Гуляк Віталій Mia Sushi 0 1 1
Гуменюк Ярослав ФК “Гвардія” 0 1 1
Гуральник Владислав Нева 0 1 1
Гурман Сергій Облавтодор 0 1 1
Дикий Олександр Фахівець 0 1 1
Драпак Микола НОВАВЕТ 0 1 1
Дробот Денис Центр 13 0 1 1
Дурда Андрій Алмаз 0 1 1
Жук Данило МФК “Лідер-Амор” 0 1 1
Зарванський Віталій Royal Palace 0 1 1
Калюжняк Денис Mia Sushi 0 1 1
Капелюх Богдан Авіатор 0 1 1
Ковальов Максим Облавтодор 0 1 1
Козар Олександр СуперСіп 0 1 1
Коратач Едуард Авіатор 0 1 1
Костомаха Віталій FC ASTRUM 0 1 1
Кошовський Володимир Поділля-АТО 0 1 1
Кравець Артем Royal Palace 0 1 1
Ксьондзик Владислав Динамо-ГУНП 0 1 1
Кузьмін Ростислав Тепловик 0 1 1
Куречко Вадим Ковчег 0 1 1
Кухта Павло СуперСіп 0 1 1
Кучер Андрій Лунтік 0 1 1
Ліщук Іван Алмаз 0 1 1
Лантвойт Максим Електротранс 0 1 1
Логвиненко Іван Ротор 0 1 1
Лукомський Олександр Авіатор 0 1 1
Люлькун Руслан Тайфун 0 1 1
Мельніков Андрій ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Мельніков Володимир ВКВ-Прикордонник 0 1 1
Модулев Віталій МФК “Сервіс-Буд” 0 1 1
Музика Юрій ЕкоАльт 0 1 1
Нагорняк Володимир Прикордонник 0 1 1
Некрасов Григорій МФК “Буг” 0 1 1
Овчинніков Олег Епіцентр-К 0 1 1
Онісьєв Євген FC “Diamant” 0 1 1
Пєрвєєв Євген Інтерпродсервіс 0 1 1
Павліш Максим ЗАЛІВ 10 0 1 1
Петрук Євген Ауді 0 1 1
Пляхимович Віталій Центр 13 0 1 1
Побережник Дмитро Helpix 0 1 1
Подколзін Валерій МФК “Буг” 0 1 1
Потапов Олександр ЗАЛІВ 10 0 1 1
Пузирук Олександр ЗГ-СФГ “Поділля” 0 1 1
Розуман Андрій Тепловик 0 1 1
Ростківський Ростислав Сокіл-2 0 1 1
Секліцький Олександр НОВАВЕТ 0 1 1
Семенчук Віталій Максимум-Кардіфф 0 1 1
Семенюк Олександр УПП Хмельницький 0 1 1
Семенюк Федір Фахівець 0 1 1
Сениця Володимир Центр 13 0 1 1
Сметюх Тимофій Прикордонник 0 1 1
Соколюк Андрій Динамо-ГУНП 0 1 1
Сологуб Олександр Прикордонник 0 1 1
Сорока Дмитро МФК “URBAN” 0 1 1
Стожик Сергій Олімп (Солобківці) 0 1 1
Сьомін Вадим ККФА-М’ясний маркет 0 1 1
Тимощук Ігор Прикордонник 0 1 1
Тимощук Максим НОВАВЕТ 0 1 1
Трембач Іван МобіФренд 0 1 1
Фаєт Аль Хлаф Brilliant 0 1 1
Фетько Олексій WOODMALL-Femida 0 1 1
Хомишен Микола МФК “Буг” 0 1 1
Хрущ Андрій Максимум-Кардіфф 0 1 1
Цибуля Андрій Атлетик-Ceresit PRO 0 1 1
Чемерис Владислав FC “ADRENALINE” 0 1 1
Чернов Вадим Престиж-Авто 0 1 1
Чорний Нікіта Helpix 0 1 1
Швед Ростислав Олімп (Солобківці) 0 1 1
Шевчук Олександр Авіатор 0 1 1
Шеремета Максим Ковчег 0 1 1
Шкодяк Даніл WOODMALL-Femida 0 1 1
Штельмах Ілля FC “Diamant” 0 1 1
Шутяк Дмитро Алмаз 0 1 1
Якубовський Денис Dark Horse 0 1 1
Ярмощук Вадим Електротранс 0 1 1

Гравці, які пропускають наступний матч у Кубку:

Столяр Віталій (“МобіФренд”)

Козак Дмитро (“Прикордонник”)

Остроголов Данило (“ЗАЛІВ 10”)

Анікін Іван (“Royal Palace”)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here