Преміум-ліга з міні-футболу-2023: з 19-ого по 23-е червня триватиме дозаявковий період

0
389

Шановні представники команд! Дирекція ПРЕМІУМ-ЛІГИ інформує Вас про те, що з 19-ого по 23-е червня 2023 року включно у ПРЕМІУМ-ЛІЗІ відкритому чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу сезону 2023 років триватиме дозаявочний період, впродовж якого Ви можете підсилити свій кадровий потенціал.

ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ МІНІ-ФУТБОЛУ (ФУТЗАЛУ) ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Для того, аби дозаявити гравця (-ів) Вам потрібно спочатку відправити дозаявочний лист на адресу [email protected], а безпосередньо на гру потрібно надати дозаявочний лист в двох екземплярах з мокрими печатками лікаря.

Також нагадуємо, що максимальна кількість гравців, які можуть бути у заявці клубу разом із дозаявленими – 20. Також акцентуємо Вашу увагу на тому, що згідно пункту 4.11 Регламенту змагань при переході гравця в іншу команду його попередження та вилучення в матчах за попередню команду зберігають силу до кінця сезону.

ЗАВАНТАЖИТИ БЛАНК ДОЗАЯВОЧНОГО ЛИСТА

Зауважимо також, що у відповідності до пункту 7.8 Регламенту змагань в команд, які матимуть грошові заборгованості, дозаявкові листи прийматися не будуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here