Преміум-ліга: залізні нерви «Agorи» і «Моноліта» та інші цікавинки 1/8 фіналу Кубку

0
565

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області підсумовує поєдинки 1/8 фіналу Кубку

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

Набирає обертів розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з міні-футболу сезону 2018 років, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області спільно з Управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради. У суботу, 7-го липня, були зіграні матчі стадії 1/8 фіналу, за підсумками якої претендентів на почесний трофей залишилось лише восьмеро. Відзначимо, що матчі цієї стадії потішили глядачів високою результативністю та подарували декілька несподіваних результатів. Про це і не тільки – далі у нашому огляді.

Першим путівку до чвертьфіналу здобуло «Динамо-ГУНП», яке в 1/8 фіналу впевнено розібралося із представником дивізіону 3 – «Раково-сіті». Хоча зустріч «динамівці» розпочали ну вже дуже вальяжно та самовпевнено, за що і поплатилися на 3-ій хвилині, коли Соботюк зрізав шкіряний снаряд у власну ціль після прострілу з ауту від Рубцова – 0:1. Лише після цього чинний лідер дивізіону 1 зумів «прийти в себе» і біля воріт Стратійчука з кожною секундою ставало все гарячіше. «Червоні» билися як могли, але витримати лише з двома замінами заданий шалений темп суперником з трьома «четвірками» вони не зуміли. Першу «тріщину» захист «Раково-сіті» дав всередині першого тайму, коли Соботюк забив вже у чужі ворота, класним ударом під поперечину завершивши атаку своєї команди другим темпом, а далі Сторожук, Бойчук,Колесников та Грицик, по черзі залишивши у володіннях Стратійчука свої гольові «автографи» оформили більш ніж комфортні 5:1 на користь «Динамо-ГУНП» за підсумками першого тайму. Другий тайм «сині» вже звично провели граючи з 5-им, і вдвічі забивши за суперника в цьому відрізку впевнено довели справу до розгрому. Відмічаємо дебютний гол Кордаса у футболці «Динамо-ГУНП» та влучний удар Попроцького, який підключившись до однієї з атак своєї команди виявився найспритнішим на дальній стійці. Отже – 9:3 на користь «Динамо-ГУНП», яке впевнено перемагаючи ще одного представника дивізіону 3 (у 1/16 фіналу «динамівці» розібралися із «Алмазом» – прим. автора) виходить до чвертьфіналу.

Класним та емоційним видався матч між «Forex Club» та «Дантистом». По ходу першого тайму було важко розрізнити, яка команда представляє дивізіон 3, а яка у дивізіон 1, а гра на зустрічних курсах та в форматі «атака на атаку» дивилася просто на одному диханні. Рибчинський та Шутяк обмінялися голами після швидких контратак, а під завісу першого тайму Габатель, влучно замкнувши дальню стійку після прострілу від активного Рибчинського, знову вивів вперед у рахунку «Дантист». Рятівником «фінансистів» виявився Моночков, голи якого в кінцівці першої 25-ти хвилинки та на початку другої дозволили номінальним господарям перевернути у матчі все на свою користь. В першому випадку Ігорю після удару метрів з 9-ти допоміг рикошет від захисник, в другому Моночкову після класної триходівки залишалося лише не промахнутися з кількох метрів. «Дантист» не здавався, і цілком міг шанси врятуватися, але їх не використав. Чого вартий лише момент Кукурудзи, який фактично впритул розстрілював Слівінського, але голкіперу «Forex Club» неймовірним чином вдалося врятувати свою команду від вірного голу! Відоме футбольне правило спрацювало на 46і-й хвилині, коли Олянчук своїм голом зняв усі питання щодо переможця – 4:2 на користь «Forex Club», який крокує до чвертьфіналу, а ось «Дантист» завершує боротьбу у Кубку з гордо піднятою головою.

Продовжує кубкову боротьбу ще один представник дивізіону 1, «Прикордонник», який в 1/8 фіналу не залишив шансів «Тетрі-ДЮСШ №1». Фактично, доля зустрічі вирішилася ще в першому таймі, впродовж якого «прикордонники» провели у ворота Гулеги чотири «сухі» м’ячі, покаравши свого суперника фактично за усі помилки в захисті. Після перерви номінальні гості забили ще п’ять разів, знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Другий тайм «Тетра» ж провела значно краще, ніж перший, створивши чимало моментів біля воріт Райтаровського. Молодий кіпер як міг рятував свою команду, але і він виявився безсилим після ударів Чемериса та Драйви. В підсумку – 9:2 на користь «Прикордонника», який впевненою ходою крокує до чвертьфіналу. У переможців відмічаємо вдалі дії Малишевського, котрий у звітній грі оформив покер.

Одним з найбільш цікавих на стадії 1/8 фіналу видався поєдинок між «Соколом-3» та «Agoroю», яка значно підсилила власний склад у дозаявочне вікно. Вже фактично перша осмислена атака у матчі завершилася голом, коли спрацювала «домашня заготовка» «Сокола-3» при розіграші кутового: Мельник з корнеру відпасував на лінії воротарського, де Луцюк вдотик пробив у ліву «шістку». У закритого і своїми, і чужими гравцями Дащука зреагувати на цей удар не було жодних шансів – 1:0. «Жовто-чорні» не опустили руки, змушуючи Гончара щоразу демонструвати свою майстерність у «рамці». Двічі кіпер «соколят» рятував свою команду після непростих ударів від Олексюка, «потягнув» він і «мертвий» м’яч після пострілу впритул від Терлецького, але і він виявився безсилим на 15-ій хвилині, коли Семенчук потужним ударом зі штрафного від поперечини зробив рахунок на табло рівним. Цей гол надихнув «Agory», яка продовжила атакувати з ще більшим завзяттям та азартом, і досягла свого в дебюті другого тайму, коли Волошину після ідеального прострілу з флангу від Яремчука та цілквитого провалу захисту «соколят» залишалося лише не промахнутися з кількох метрів – 1:2. Градус напруги на майданчику з кожною секундою лише збільшувався, і досяг свого максимального значення на 45-ій хвилині, коли Яремчук отримав пряму червону картку, залишивши «Agory» у меншості. До того часу «Сокіл-3» вже максимально задіював гру з 5-им польовим, а найбільш активним на вістрі атак був Луцюк. Саме він немало разів перевіряв «пильність» Ковальчука своїми ударами майже з будь-яких позицій, і одна з цих спроб виявилася вдалою. Після гарматного пострілу Луцюка Ковальчук парирував м’яч перед собою, а Мельник, виявившись першим на добиванні, знову відновив рівновагу у рахунку – 2:2. Численні спроби обох суперників вирвати перемогу в основний час успіхом так і не увінчалися, і доля путівки до чвертьфіналу визначалася у серії післяматчевих пенальті. У ній вирішальним став промах Луцюка, який з «точки» пробив повз ворота, а ось усі інші гравці свої спроби далі холоднокровно реалізували, що вивело до 1/4 фіналу Кубку «Agory». Наступним суперником підопічних Ігоря Малюти стане «Прикордонник».

Ще одну серію післяматчевих пенальті побачили глядачі у грі між «ККФА-GERCHIK & CO» та «Монолітом». Початок основного часу пройшов у досить рівній боротьбі, а точний удар Янова у ліву «шістку» після стрімкого розіграшу кутового, дозволив «Моноліту» вийти вперед у рахунку» – 0:1. «Герчикам» відігратися допоміг влучний удар їх капітана, Сушицького, всередині першого тайму, і далі голи глядачі побачили лише у другому таймі. «Битва тактик», обраних тренерами на звітний матч, видалася нічийною – «герчики» успішно використовували контратаки, які завершили голами по черзі Матковський та Сендель, а «бордові» – стандартні положення (після їх розіграшів відзначалися Бойко та Слобода). Нічийний рахунок на табло повністю відображав рівну гру на майданчику, а обидві команди прагнули не доводити справу до післяматчевих «точок», воліючи вирвати перемогу у основний час. Це подарувало досить і досить цікаву кінцівку: Пасічник, точним ударом низом завершивши контратаку «3 в 2», знову вивів вперед у рахунку «Моноліт», однак «білі» майже відразу перейшли на на гру з 5-им, і один з затяжних розіграшів «зайвого» голом завершив Сушицький – 4:4, і все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті. Перші її удари гравці пробивали без жодних шансів для голкіперів, а далі нерви не витримали у Пасічника та Понятовського. Що цікаво, пробивали по два рази (в перших випадках голкіпери синхронно виходили з воріт до удару, за що отримували жовті картки – прим. автора), але в обох випадках вони забити не зуміли! «Класична програма» з 3-ох ударів завершилася за нічийного рахунку, і далі пішла боротьба до першого «не забитого». За таких умов вирішальними стали міцні нерви гравців «Моноліта», які реалізували свої удари, та геній Караіма, який «потягнув» постріл з «точки» від Ковальчука. Отже – 4:3 на користь «Моноліта» у драматичній «лотореї», і далі йдуть підопічні Дениса Бойка. За вихід до півфіналу на «Моноліт» очікує зустріч із «Forex Club».

Ледве не підніс сенсацію і ще один представник дивізіону 3, «Вуд-Молл», який у 1/8 фіналу добряче попсував нерви чинному срібному призеру елітного дивізіону, «Ротору». В першому таймі «вуд-мольні» досить несподівано вирішили зіграти з більш віковим, але і більш досвідченим суперником на зустрічних курсах, і за таких умов захист «Ротора» без дискваліфікованого Шпакова відверто «тріщав по швах». На п’ять пропущених у першій 25-ти хвилинці м’ячів, «салатові» відповіли лише трьома забитими, а їх справжнім «злим генієм» став Майко. Сашко оформив хет-трик ще в першій половині гри, а його класний гол, забитий розкішним ударом зльоту під поперечку метрів з 10-ти, безперечно стане одним з кращих на звітній кубковій стадії. Після перерви «Вуд-Молл» вирішив змінити тактику, ставши діяти «від оборони», і за це поплатився. Стасюк та Красножон своїми влучними ударами досить швидко «повернули» у гру «Ротор», а далі окрилені успіхом номінальні гості зуміли і взагалі вирвати перемогу. Вирішальний гол за 20 секунд до завершення основного часу забив Логвіненко – вольова перемога «Ротора» з рахунком 6:5, на який у 1/4 фіналу очікуватиме зустріч із «Динамо-ГУНП».

Став ще одним чвертьфіналістом і чинний володар трофею, «Хмельницькі делікатеси», які у 1/8 фіналу від душі «розім’ялися» на «Червоній Зірці». Розлючені прикрою поразкою від «Вентса» в минулому турі чемпіонату, «делікатесні» сповна «зігнали» свою злість на одному з аутсайдерів дивізіону 2, «наколотивши» у його ворота десяток голів на будь-який смак вибагливої публіки. Найбільш активним у стадії завершення атак «Хмельницьких делікатесів» став Глаз, оформивши хет-трик. Не особливо від нього «відстали» Токарчук, Ситник та Бармак, кожен з яких записав на свій рахунок по два забиті м’ячі. Гол Огороднічука в дебюті зустрічі, як пізніше виявилося, став голом престижу для «Червоної Зірки» у цій грі – більш ніж переконлива перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 10:1.

Останнім учасником 1/4 фіналу став «Менс», який легко розібрався із «Ауді». «Червоні», у яскравому стилі забивши у ворота Бондарчука по чотири м’ячі у кожному з таймів, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Найбільше «постарався» Дуда, який оформивши у цій грі пента-трик, тепер має хороші шанси поборотися за титул кращого бомбардира кубкових змагань. Дубль Савчука та влучний удар Голованя наприкінці зустрічі ж дозволили «Ауді» лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:3 на користь «Менса», суперником якого у боротьбі за путівку до півфіналу стануть «Хмельницькі делікатеси».

У 1/4 фіналу Кубку (базова дата матчів – 14 липня) зустрінуться наступні пари команд: «Прикордонник» – «Agora», «Forex Club» – «Моноліт», «Динамо-ГУНП» – «Ротор», «Менс» – «Хмельницькі делікатеси».

ТЕХНІЧНІ ДАНІ МАТЧІВ 1/8 ФІНАЛУ КУБКУ

«Динамо-ГУНП» – «Раково-сіті» – 9:3 (5:1)

Голи: Соботюк (12), Сторожук (13), Бойчук (19), Колесников (23), Грицик (25), Соколюк (30), Кордас (41), Попроцький (44), Шляховий (50) – Соботюк (3, аг.), Рубцов (26), Ялтуховський (38)

«Динамо-ГУНП»: Попроцький, Бабій, Колесников, Соботюк, Соколюк, Грицик, Сторожук, Федорко, Заєць, Розгон, Бойчук, Кордас, Чекерський, Шляховий

«Раково-сіті»: Стратійчук, Рубцов, Ялтуховський, Гуменюк, Ковальов, Ніколайчук, Лісний

Попередження: Лісний (18), Ялтуховський (27)

«Forex Club» – «Дантист» – 4:2 (2:2)

Голи: Шутяк (15), Моночков (25, 29), Олянчук (46) – Ю. Рибчинський (5), Габатель (19)

«Forex Club»: Слівінський, Олянчук, Успенський, Шутяк, Моночков, С. Вербовий, Ягодзінський, Самсонюк, Овчинніков

«Дантист»: Мельник, Кукурудза, Ю. Рибчинський, Розуман, Кубряк, Ярош, Стефанишин, Габатель, Бондар, Вараниця

Попередження: Олянчук (45) – Ю. Рибчинський (22), Стефанишин (23), Габатель (30)

«Тетра-ДЮСШ №1» – «Прикордонник» – 2:9 (0:4)

Голи: Чемерис (32), Драйва (35) – Малишевський (6, 19, 20, 36), Гурба (21), Іщук (29), Мельников (32, 34), Рефель (42)

«Тетра-ДЮСШ №1»: Кузьмін, Нужда, Жилович, Вендера, Штолько, Гулега, Фасуляк, Чемерис, Драйва, Мевша

«Прикордонник»: Мельников, Рефель, Малишевський, Іщук, Новіков, Косінов, Гурба, Райтаровський

«Сокіл-3» – «Agora» – 2:2 (1:1) пен. 2:3

Голи: Луцюк (4), Мельник (45) – Семенчук (15), Волошин (30)

«Сокіл-3»: Гончар, Барабаш, Сорока, Мельник, Луцюк, Гринь, Сохорук, Зарванський, Оніщук, Місюра, Оліферчук, Чайка

«Agora»: Дащук, Яремчук, Кучер, Побута, Черкезов, Семенчук, Сьомін, Терлецький, Ісхаков, Олексюк, Волошин, В. Ковальчук

Попередження: Луцюк (42), Мельник (45)

Вилучення: Яремчук (45, навмисний удар в ногу суперника під час гри з ризиком нанесення травми)

Серія пенальті: Луцюк – 0:0 (повз ворота), Черкезов – 0:1, Мельник – 1:1, Семенчук – 1:2, Барабаш – 2:2, Ісхаков – 2:3

«ККФА-GERCHIK & CO» – «Моноліт» – 4:4 (1:1) пен. 3:4

Голи: Сушицький (15, 50), Матковський (26), Сендель (30) – Янов (4), Бойко (27), Слобода (43), Пасічник (49)

«ККФА-CERCHIK & CO»: Федорко, Гамолов, Шуляк, Сушицький, Матковський, Михайлов, Сендель, Величко, Феринський, О. Ковальчук, Понятовський

«Моноліт»: Караім, Печуляк, Слобода, Дарченко, Росінський, Шутяк, Бойко, Гнатюк, Пасічник, Янов, Котенков, Люблінський, Романенко

Попередження: Матковський (29), Понятовський (50) – Слобода (3), Караім (50)

Серія пенальті: Гамолов – 1:0, Слобода – 1:1, Михайлов – 2:1, Пасічник – 2:1 (воротар), Понятовський – 2:1 (штанга), Люблінський – 2:2, Матковський – 3:2, Бойко – 3:3, О. Ковальчук – 3:3 (воротар), Янов – 3:4

«Червона Зірка» – «Хмельницькі делікатеси» – 1:10 (1:3)

Голи: Р. Огороднічук (3) – Токарчук (2, 38), Ситник (10, 36), Жаріков (13), Глаз (29, 35, 50), Бармак (35, 48)

«Червона Зірка»: Януш, Мевша, Веселовський, Сироватко, Данилюк, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Стець

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Жаріков, Богдан, Токарчук, Ситник, Бармак, Глаз, Леонов

Попередження: Р. Огороднічук (38) – Самчук (23), Бармак (25)

«Вуд-Молл» – «Ротор» – 5:6 (5:3)

Голи: Р. Соловей (14), Майко (15, 21, 22), О. Соловей (23) – Стасюк (8, 28), Логвіненко (16, 50), О. Соловей (20), Красножон (32)

«Вуд-Молл»: Кузь, Майко, О. Соловей, Р. Соловей, Хомяк, Д. Шкодяк, Константінов, Шевчук, Душкевич, Розізнаний

«Ротор»: Рудий, Логвіненко, Шлапак, Стасюк, Красножон, Кострицький, Камінський, Грищук, Слободян

Попередження: О. Соловей (10), Константінов (41) – Рудий (35)

Вилучення: Д. Шкодяк (35, агресивна поведінка)

«Менс» – «Ауді» – 8:3 (4:0)

Голи: Дуда (2, 7, 20, 43, 48), Вараниця (19), Козубович (37), Левчук (39) – Савчук (41, 50), Головань (50)

«Менс»: Левчук, Дуда, Козубович, Остяк, Юрах, Юзвак, Вараниця

«Ауді»: Савчук, Галкін, Загребельний, Ковбасюк, Примуш, Баценко, Головань, Бондарчук