Преміум-ліга: «Зооветпром-Поділля» стає володарем Кубку Дивізіону 5

У вирішальному поєдинку турніру «ветеринари» виявилися сильнішими за «Booster»

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “HELPIX

ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ – КОМПАНІЯ “ХМЕЛЬНИЦЬКІ ДЕЛІКАТЕСИ

Ось і фінішував дебютний розіграш Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні заключні поєдинки, за підсумками яких і стало відомим ім’я переможця. Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

1/2 фіналу

ФК «ЮАН» – «Зооветпром-Поділля» – 2:7 (2:1)

Арбітри: Божко, Жмурко

Голи: Нетеча (9), Сіньковський (14) – Тимощук (17), Босак (25, 37), Дудка (29), Кубряков (32), Кордіяка (38), Секліцький (40)

ФК «ЮАН»: Іванніков, Бедриківський, Печенюк, Столяр, Небесний, Сіньковський, Вишневський, Вовнянко, Кульпа, Казмірчук, Нетеча

«Зооветпром-Поділля»: Харчук, Драпак, Кожан, Мартинюк, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Тимощук, Басараба, Корольков, Секліцький, Прудников, Бабійчук

Попередження: Печенюк (11) – Босак (26)

Першим путівку до півфіналу здобув «Зооветпром-Поділля», який в першій грі 1/2 фіналу виявився сильнішим за ФК «ЮАН». Хоча не так все погано розпочиналося для команди з Городка, яка на перерву вирушила із мінімальною перевагою у рахунку. Вирішальною стала перша десятихвилинка в дебюті другого тайму, коли спочатку Босак відновив паритет, а невдовзі Дудка влучним ударом у своєму виконанні перевернув у матчі все з ніг на голову. Далі «ветеринари» діяли, що називається «по рахунку», і вдало зігравши на помилках суперника та продемонструвавши майже феноменальну реалізацію, в підсумку довели справу до розгрому – 7:2 на користь «Зооветпром-Поділля», який стає першим фіналістом турніру. Найбільш активним у складі переможців став Максим Босак, який у звітній грі відзначився «дублем».

«Меблі-Лідер» – «Booster» – 2:4 (1:4)

Арбітри: Вєтров, Муляр

Голи: Кравець (20), Ананін (36) – А. Дячок (3, 13), В. Дячок (4), Копицяк (10)

«Меблі-Лідер»: Машталер, Бухер, Козак, Флерчук, Кузьменко, Вороністий, Мельничук, Ананін, Ващук, Антощук, Кравець

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк

Попередження: Вороністий (12), Ващук (39) – Крищук (32), В. Дячок (39)

Вилучення: Крищук (37, друге попередження)

А ось інший півфінал, у якому «Меблі-Лідер» та «Booster» розігрували останню перепустку до фіналу, видався не таким цікавим та емоційним. Все вирішилося ще у першій 10-ти хвилинці, коли «Booster» завдяки дублю Андрія Дячка та голам Андрія Дячка і Копицяка заволоділи відчутною перевагою у чотири забиті м’ячі. Далі номінальним гостям не склало особливих зусиль довести справу до переможного завершення, а ось «меблевики» завдяки влучним ударам Кравця та Ананіна зуміли дещо підсолодити гіркоту власної поразки. «Ложкою дьогтю» ж для «Boostera» стало вилучення одного з ключових захисників, Броніслава Крищука, який отримав дві «гірчичники» впродовж п’яти хвилин у другому таймі. В підсумку – перемога «Boostera» з рахунком 4:2.

Фінал

«Зооветпром-Поділля» – «Booster» – 7:4 (5:1)

Арбітри: Сохорук, Логвіненко

Голи: Тимощук (3, 6, 13, 14), Харчук (17), Кордіяка (22), Дудка (29) – В. Дячок (15), О. Дячок (24), Жуковський (26), Апанович (34)

«Зооветпром-Поділля»: Харчук, Драпак, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Тимощук, Басараба, Корольков, Секліцький, Прудников, Бабійчук

«Booster»: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, В. Дячок, А. Дячок, Орехівський, Копицяк

Відразу 11 забитих м’ячів побачили глядачі у фінальному поєдинку між «Зооветпром-Поділля» та «Boosterom», але особливої інтриги тут не вийшло. Справжнім героєм вирішальної битви став нападник «ветеринарів», Максим Тимощук, який ще в першій 20-ти хвилинці розродився покером. Це досягнення дозволило Максиму стати кращим у гонці бомбардирів, а й значно покращило життя його партнерам у другому таймі, які колективними зусиллями ще тричі змусили капітулювати Дячка. Номінальні гості досить пристойно виглядали в атаці, але без дискваліфікованого Крищука їх захист було важко назвати вершиною досконалості. На сім пропущених голів «Booster» зумів відповісти лише чотирма забитими – 7:4 на користь «Зооветпром-Поділля», який стає першим переможцем Кубку Дивізіону 5 Преміум-ліги з футзалу!