Премум-ліга: черговий тур у дивізіоні 3 був багатим на сенсації

0
461

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області пропонує вашій увазі огляд 4-ого туру у третьому за рангом дивізіоні літньої Преміум-ліги.

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

У черговому турі було чимало досить несподіваних результатів. Серед усіх виділимо першу перемогу “FURY” і впевнену перемогу “Максимума” над до цього головним фаворитом дивізіону “Монолітом”.

ГРУПА “А”

Вуд-Молл – Agora – 5:9 (3:6)

Вуд-Молл: Кузь, Майко, Костантінов, Хом’як, Шевчук, Д. Шкодяк, І. Шкодяк, В. Шкодяк, Соловей

Agora: Дащук, Батурко, Ісхаков, Ільчишин, Лахмай, Волошин, Ремушевський, Кучерявий, Ахмат Різван, Побута, Сьомін, Микитюк

Голи: І. Шкодяк (5, 33), Д. Шкодяк (13), Костантінов (20), Хом’як (48) – Волошин (8, 17, 19, 28, 41). Сьомін (20, 25), Ісхаков (22, 47)

Попередження: Шевчук (37) – Волошин (24), Лахмай (49)

Вилучення: Шевчук (47, за друге попередження в матчі)

Цей матч став найбільш результативним в турі дивізіону 3 – 14 голів. У грі без захисту краще проявила себе “Agora”. Хоча, якби її суперник грав більш акуратно й заробив менше фолів, то міг розраховувати на позитивніший результат. “Вуд-Молл” 4 із 9 голів пропустив із дабл-пенальті. Відзначимо черговий результативний матч для Волошина. Лідер атак “Agora” записав на свій рахунок 5 голів.

ФК “ЛП” – Раково-сіті – 4:3 (2:1)

ФК “ЛП”: Коваль, Палійчук, Зінченко, Скальський, Пастернак, Лісоводський

Раково-сіті: Стратійчук, Левченко, Ялтуховський, Рубцов, Ніколайчук, Конник, Сонний, Лісний

Голи: Скальський (9), Лісоводський (32, 48), Палійчук (43) – Сонник (7), Рубцов (23), Ковальов (39)

Попередження: Левченко (45)

Сенсаційним можна назвати результат і цього матчу. “Раково-сіті”, в разі перемоги, могло закріплюватися у вісімці. І саме команда зі східного мікрорайону міста була фаворитом пари, зважаючи на результати попередніх турів і гру, яку показували команди. На майданчику ж була рівна гра і перемогу здобув той, хто краще реалізував свої моменти. Лісоводський приніс першу перемогу в чемпіонаті “любителям пива” за дві хвилини до фінального свистка.

Rexsoft – ДЮСШ №1-Фенікс – 5:0 (3:0)

Rexsoft: Гуторов, Голець, ПетрукБудченко, Сироватко, Легун, Косевич, Киданов, Кононов, Ласлов

ДЮСШ №1-Фенікс: Гуринович, Лебідь, Ковалюк, Олексієнко, Жилович, К. Мочульський, В. Мочульський, Кучерук

Голи: Петрук (13), Легун (20), Сироватко (24), Косевич (39), Голець (42)

Третю перемогу у трьох матчах здобув “Rexsoft”. Причому, знову впевнену. Голець і компанія здолали аудсайдера. “Феніксівці” гідно опиралися, але нічого результативного вдіяти проти одного з фаворитів не змогли. Переможець залишається єдиною командою групи без поразок, а команда спортшколи єдиною, яка не ще не здобувала очок в третьому дивізіоні.

Максимум – Моноліт – 3:1 (1:0)

Максимум: Амелін, Резніченко, Кравецький, Клубніцький, Логвінов, Рабченкюк, Білецький, Королишин, Нестенюк, Шпичко, Казва, Доліба, Садовнік

Моноліт: Печуляк, Слобода, Росінський, Дарченко, Шутяк, Люблінський. Гребенюк, Абзалов, Орошкевич, Лущик, Романенко, Паламарчук, Лисий

Голи: Абзалов (19, автогол), Клубніцький (43), Резніченко (47) – Слобода (48)

Попередження: Абзалов (15), Росінський (36), Орошкевич (38)

Результат центрального матчу турі в групі “А” поставив під сумніви до цього практично беззаперечний фаворитизм “Моноліта”. “Максимум”, що називається, просто “перекусив” суперника і цілком закономірно перміг. Як і в багатьох матчах сезону, все вирішилося в кінцівці матчу. Тоді “Максисмум” забив два голи і довів рахунок до 3:0. В такій ситуації підлпічні Едуарда Щепанського врятуватися вже не змогли через брак часу. У відповівдь – лише гол престижу від Слободи.

FURY – Zooветпром-Ivet – 2:1 (1:0)

FURY: Гайдук, Кузнецов, Гук, Приходченко, Духанін, Слюсар, Славінський, Теняков, Кожан

Zooветпром-Ivet: Прудніков, Дудка, Кордіяка, Кубряков, Босак, Колісник, Тимощук, Басараба, Секліцький

Голи: Гук (21, 45) – Секліцький (49)

Ще один досить несподіваний результат. Номінальні господарі до цього лише програвали, тому “ветеринари” виглядали фаворитом. Загалом, на полі була рівна боротьба й “FURY” просто перетерпів, коли суперник більше атакував і реалізував свої моменти. Обидва голи на рахунку лідера атак команди Гука. Відзначимо перший із них, який той забив головою після дальньої верхової подачі. Відмітимо і гру голкіпера “FURY” Кузнецова, який здійснив не один вражаючий сейв.

ГРУПА “В”

Алмаз – Меблі-Лідер – 6:1 (5:0)

Алмаз: І. Ростківський, Хомишен, Таранціца, Остапущенко, Гурняк, Росінський, Кожуховський, Даниш

Меблі-Лідер: Бухер, Машталір, Вороністий, Ананін, Шилов, Литвинюк, Ліщук, Кравцов, Басистюк, Брагарчук

Голи: Даниш (3, 17), Росінський (8), Таранціца (13), Остапущенко (23, 29)

Попередження: Таранціца (35), Кожуховський (47) – Машталір (50), Брагарчук (32)

Не зміг подовжити переможний хід “Меблі-Лідер”. Команда провалила перший тайм, коли пропустила п’ять “сухих” голів і закономірно програла. Після перерви гра на полі була рівною, але відігратися “меблевики” вже не могли. Не можна не згадати про певну особливість матчу. Якщо перший тайм пройшов взагалі без порушень, то після перерви таких було 11. Номінальні гості навіть пробивали 10-метровий, але Машталір його не реалізував.

Інкогніто – Легіон – 2:4 (0:0)

Інкогніто: Сорока, Вельц, Зеленський, Рудь, Телюк, О. Янчук, С. Янчук, Торохтій, М. Століта, Даценко

Легіон: Голеніщев, Сторощук, Попик, Підручний, Кравчук, Кутузов, Морозив, Якушевський, В. Пляхимович

Голи: В. Пляхимович (27, автогол), Рудь (40) – Підручний (30, 47). Пляхимович (43, 48)

Попередження: В. Пляхимович (37)


На друге місце в групі “В” вийшов “Легіон”. У матчі з “Інкогніто” в першому таймі обійшлося взагалі без голів. Лише після відпочинку глядачі побачили перший результативний м’яч. Та й той Пляхимович відправив у власні ворота. З антигероя він перетворився на героя своєї команди, на пару із Підручним принісши перемогу “Легіону”.

Адвокат – Дантист – 0:1 (0:1)

Адвокат: Крафт, Галюк, Поворознюк, Мировіцький, Дунець, Нєвзоров, Буткевич, Кричківський, Школяр, Гончаров

Дантист: Рибчинський, Кубряк, Габатель, Мельник, Кукрудза, Данчук, Бондар, Кузьмінчук, Тимофієв, Бондар

Гол: Кричківський (17, автогол)

Попередження: Мировіцький (28)

У центральному матчі туру гра видалась видовищною. У ній було все: швидкість від початку до фінального свистка, яскраві моменти, боротьба на кожному клаптику поля і маса емоцій. Не вистачило лише забитих голів. Такий був всього один. Усе вирішив прикрий автогол Кричківського. який приніс четверту поспіль перемогу “Дантисту”. У своє професійне свято медики здобули чергові 3 очки і закріпилися на лідируючій позиції.

Тепловик – Booster – 8:5 (2:1)

Тепловик: Забияка, Гненний, Замогильний, Мишко, Кондратенко, В. Степко, Вітрук, Поліщук, Ткачук

Booster: О. Дячок, Жуковський, Васильчук, Коропатва, Апанович, Крищук. А. Дячок, В. Дячок, Орехівський, Копицяк

Голи: Генний (7), Мишко (18, 32, 39, 43), Ткачук (37), Замогильний (39), Вітрук (50) – В. Дячок (1, 40, 48), Жуковський (29), Орехівський (32)

Попередження: Замогильний (23) – А. Дячок (49)

“Тепловик” після не надто впевненого старту поступово набирає хід. Хоч перемога над “Booster” далася команді нелегко. Усе вирішилося в заключній частині гри, на яку більше сил залишилося у номінальних господарів. Братів Дячків і команду черговий раз підвела реалізація і вони мають в пасиві уже три перемоги й ділять три останні місця з “Аванті” і “Dark Horce”. “Тепловик” наближається до групи лідерів. У складі переможця відмітимо Мишка, який забив половину командних голів.

Аванті – Dark Horse – 3:3 (2:1)

Аванті: Степанюк, Гах, Підлісний, Рудоман, Артемчук, Гусак, Родич, Панчук, М. Шабатура, Тріфанов, Т. Шабатура

Dark Horse: Циц, Бистрих, Бондар, Гуцал, Мірошник, Парацій, Ющенко, Терський, Дмитрук, Штокало

Голи: Рудоман (17), Родич (21, 50) – Бистрих (4), Ющенко (31, 37)

Попередження: Рудоман (39) –  Терський (21), Бистрих (48)

Гра абсолютних аутсайдерів групи “В” була сповнена драми. Команди по черзі виходили вперед у рахунку й інтрига трималася до останніх секунд. Саме перед фінальним свистком усе і вирішилося. Тоді нічию для “Аванті” приніс Родич, який виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника. “Темна конячка” цілком могла розраховувати на перемогу. Та винити у двох нереалізованих десятиметрових Ющенко і Бистрих мають лише себе. Пробили вони не надто вдало і підвели цим партнерів. Хоч кожен із них відзначився голами з гри.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here