Превью 7 туру у Дивізіоні 4. 

0
295

Превью 7 туру у Дивізіоні 4.

 

«Думка» – «ЖЖУК-ZALIV».   10.12. НАДПСУ.  13:00

Відкриває ігровий день протистояння команд «Думка» та «ЖЖУК-ZALIV». Обидві команди споріднює, те, що і ті і ті можуть бути, напевно, задоволені початком сезону. «Залів» не надто переконливо почавши сезон поступово набирає форму, та впевнено входить до 8-ки кращих клубів 4 дивізіону. «Думка»  поки що складає приємне враження, особливо якщо відштовхуватись від минулого сезону, де команда виглядала майже безнадійно. Наразі клуб добре укомплектований кадрово,  демонструє задовільну командну злагодженість та намагається грати в атакуючий футзал. Можливо колективу ще важко боротися на рівних з більш майстерними командами, та в позаминулому турі «жовті» вже здобули свою першу перемогу і напевне не збираються на цьому спинятись. Щодо самої гри, то характер її вгадати легко. «Жжук» буде намагатися грати у суто командний, добре організований захисний футбол, терплячи чекаючи помилок суперників та в властивою їм акуратністю намагатиметься ними скористатися. «Думка» ж, гадаємо, з перших секунд стрімголов піде в атаку, намагаючись посильніше вкусити суперника та змусити його грати в більше відкритий та невластивий їм футбол. Принесе це результат «Думці» чи натомість «Залів» ще впевненіше  закріпиться у бажаній зоні плей-офф, ми побачимо у неділю о 13:00.

FK»FNB» – Спорттовари.сом-ДБК 10.12. НАДПСУ.  14:00

Один з центральних   матчів туру та , безумовно, один з самих цікавих за вивіскою. Дійсно гра за 6 очок, особливо зважаючи на плотність в турнірній таблиці.   Зрозуміло, що обидва клуби потраплять у 8-ку кращих за підсумками регулярної частини чемпіонату, але в таких поєдинках  більш важлива якість продемонстрованої гри та  рівень готовності до вирішальних матчів. Обидва колективи по різному відіграли свої минулі зустрічі. «ФНБ» лише на останніх секундах вицарапав перемогу у «М’ясника» та вилетів з розіграшу Кубку програвши Городоцькому «Зеніту» . «ДБК» ж, навпаки, знищив «Ауді» у матчі чемпіонату, та досить впевнено, хоча і не без проблем, здолав команду «За-ЗУЛ» у Кубку. У обох команд майже завжди існують проблеми зі складом, та вони до цього вже, напевне, призвичаїлись. Що очікувати від гри?  Безумовно багато голів, багато боротьби, попереджень, а можливо і вилучень, адже і ті і ті не звикли програвати, а особливо у таких важливих зустрічах.

 

Сокіл – ФК «Громада-Міць». 10.12. НАДПСУ.  15:00

Ще один матч, який входить до когорти центральних.  Не дивно, адже у ньому зійдуться 1-ша та 3-тя команда чемпіонату. Щодо «Міці» то цю команду ще зарано зараховувати до числа претендентів на перемогу у дивізіоні, адже поки що «червоні» обіграли клуби, що знаходяться у нижній частині таблиці. З тими ж, хто входить у чільну вісімку «Громада» зіграла не так вдало.  2:2 з «Авалем», та поразка від «Раково-сіті» – 2:6 – от і всі здобутки команди братів Московчуків.  А одже цей двобій – перша серйозна перевірка на «міцність».  «Сокіл» ж, навпаки, демонструє  корисне вміння підстроюватись під суперника та володіє дуже гнучкою моделлю гри, що з успіхом  продемонструвала нам і іграх проти «ДБК» та «М’ясника». У підсумку ми очікуємо гру на три результати та  жорсткої боротьби на протязі усього матчу.

 

Аваль – Мясник 10.12. НАДПСУ.  16:00

Гра, яка можливо не вважається головною в турі, але одною з найочікуванішою – точно.  Дві команди, що  демонструють силову та не надто швидку манеру гри. Багата  та насичена індивідуальною майстерністю гра «М’ясника»  поки що радує око глядачів, але, напевне, не надто тішить результатами  власника команди – Андрія Басалая.  Поки що клубу не вистачає злагодженості в ланках і це особливо добре прослідковується у переході з оборони в атаку, чим вдало користуються більш швидкі суперники.   Поки що високої майстерності  Ігора  Кльоца і  Павла Когута вистачає для того, щоб клуб забивав більше, ніж пропускає, але  над цим елементом гравцям з Красилова треба працювати й працювати. Чи зуміють «банкіри» скористатися  традиційними помилками в обороні суперника, чи натомість «М’ясник» фірмово, в своєму стилі перестріляє суперника, ми взнаємо по ходу зустрічі.

МобіФренд – Раково-сіті 10.12. НАДПСУ.  17:00.

В  минулому сезоні  «МобіФренд»  був би явним фаворитом цієї пари, але цього року нинішня форма команд змушує нас вважати саме «раківців» колективом, що повинен здобувати перемогу в очній дуелі . Команда зібравши у склад молодих, цікавих та безумовно талановитих гравців наразі перебуває у найкращому свому стані, демонструючи просто феєричний футзал. «Мобіфрендівці» ж поки що буксують,  ніяк не знаходячи своєї злагодженої гри, хоча треба все ж таки відмітити, що у багатьох іграх «червоним» банально не щастить. Чи зуміють підопічні Віталія Рубцова взяти реванш за жахливі поразки у минулому сезон, в якому Вакух та компанія просто познущалися над   тодішніми «синіми»  – 3:9, та 3:12,  ми побачимо у неділю – о 17:00.

 

Носорог – Престиж-Авто 10.12. НАДПСУ.  18:00.

Битва команд за збереження прописки у Дивізіоні 4 очікує нас у наступному матчі туру.  Напевне не на такі результати сподівалися команди перед стартом чемпіонату, але факт залишається фактом, обом колективам потрібно думати лише про сурові реалії, а вони поки що не надто оптимістичні – 14 та 12 місце відповідно. А отже у цьому матчі потрібно набирати залікові бали будь яким методом та продемонструвати усі свої найкращі якості для досягнення основної мети.    Ключовим фактором у двобої можуть стати кадрові можливості клубів, а також рівень самовіддачі, які мають виходити на перший план при наявності проблем в ігровому плані.

Ауді –Тепловик 10.12. НАДПСУ.  19:00.

Завершувати 7-й тур буде зустріч команд, які на даному етапі свого розвитку  знаходяться в стані перебудови. Обидва колективи перед початком сезону вирішили піти схожим шляхом – запросити тренера та налагодити команду гру. «Ауді» навіть пожертвували заради цього місцем у 3-му дивізіоні.  Поки що справи у клубів ідуть не надто гладко, ті і ті знаходяться за межами омріяної 8-ки, але попереду ще вдосталь турів, щоб виправити власне положення.  Чи зуміє «Тепловик» нейтралізувати бойову машину для голів – Віктора Савчука та вижати максимум в боротьбі з серйозним суперником  ми спостерігатимемо о 19:00.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here