Прийми участь у Благодійному турнірі та допоможи Збройним Силам України!

0
329

Зараз у вкрай складний для багатьох українців час ніхто не залишається осторонь допомоги Збройним Силам України, які героїчно ведуть боротьбу проти російського агресора та захищають нашу державу. Хтось волонтерить, хтось плете маскувальні сітки та приймає переселенців, хтось годує і перевозить нужденних, але усі ми об’єдналися, допомагаючи кожен чим може, і разом робимо велику справу, яка з кожним днем наближає нашу Перемогу.

Не залишається осторонь від цих процесів і Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Налагодивши необхідні логістичні ланцюжки підтримки наших військових, ми вирішили організувати Благодійний турнір, метою якого є збір фінансової допомоги нашим пораненим захисникам та захисницям, яка їм зараз так потрібна. І допомогти у цьому можеш й ти, прийнявши участь в змаганнях, та трішки відволіктися і з користю для здоров’я згадати ще недавні події та емоції мирного життя.

За усі зібрані та передані кошти Ми обов’язково публічно відзвітуємо, а наразі нагадуємо, що змагання відбуватимуться як у залі, так і на відкритому майданчику. Поспішай заявити свою команду! Телефон для довідок та реєстрації: 067-765-22-85 (Олександр Михайлович).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here