Рейтинг бомбардирів гравців Преміум ліги серед дитячо-юнацьких команд

0
276
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – MAX SPORT

2015-2016

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Савчук Назарій

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

45

 

Мусієнко Тимур

Мрія-Б (Хмельницький)

40

 

Рибаков Вадим

Фаворит-1 (Одеська область)

33

 

Войтович Захар

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

25

 

Мельничук Артем

VIVA CUP (Хмельницький)

25

 

Кравчук Михайло

Новатор (Хмельницький)

23

 

Піхотко Ілля

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

22

 

Яцюк Захар

Старбол (Хмельницький)

21

 

Бугай Єгор

Фаворит-1 (Одеська область)

20

 

Жилінков Єгор

Фаворит-1 (Одеська область)

18

 

Дармограй Арсен

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

16

 

Малюков Платон

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

16

 

Вашуня Тимофій

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький)

14

 

Максімов Владислав

VIVA CUP (Хмельницький)

14

 

Пасечник Дмитро

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

12

 

Маргітич Стас

Новатор (Хмельницький)

11

 

Муляр Єгор

Фаворит-1 (Одеська область)

11

 

Циганков Ян

VIVA CUP (Хмельницький)

11

 

Байдич Мирослав

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

10

 

Блажчук Матвій

VIVA CUP (Хмельницький)

10

 

Буряк Кирило

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

10

 

Барабаш Данило

Мрія-Б (Хмельницький)

9

 

Бурковський Святослав

Старбол (Хмельницький)

9

 

Гнап Петро

Мрія-Б (Хмельницький)

9

 

Гула Олександр

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький)

9

 

Моцик Давид

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

9

 

Осощук Яків

Старбол (Хмельницький)

9

 

Решетюк Андрій

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

9

 

Бабій Гліб

Старбол (Хмельницький)

8

 

Шуст Андрій

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

8

 

Леонов Марсеель

СК Сокіл-2 (Хмельницький)

7

 

Мазур Артем

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

7

 

Салюк Артем

Поділля-Озерна (Хмельницький)

7

 

Паламарчук Артем

Фаворит-1 (Одеська область)

6

 

Роєнко Тимофій

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

6

 

Толстюк Сергій

Поділля-1 (Хмельницький)

6

 

Храпунов Тимофій

Поділля-1 (Хмельницький)

6

 

Войтко Нікон

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

5

 

Майдан Матвій

Поділля-1 (Хмельницький)

5

 

Паламарчук Артеем

Фаворит-2 (Одеська область)

5

 

Паштепа Макар

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

5

 

Шепітко Ілля

Фаворит-2 (Одеська область)

5

 

Бабіч Олександр

Фаворит-1 (Одеська область)

4

 

Думбрава Нікіта

Фаворит-1 (Одеська область)

4

 

Кравець Кіріл

Поділля-1 (Хмельницький)

4

 

Красовський Мирослав

Поділля-1 (Хмельницький)

4

 

Лавенчук Артем

Мрія-Б (Хмельницький)

4

 

Микуляк Нікіта

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький)

4

 

Моцний Іван

Мрія-Б (Хмельницький)

4

 

Писаренко Олександр

Поділля-Озерна (Хмельницький)

4

 

Пятницький Остап

Старбол (Хмельницький)

4

 

Січко Артем

Фаворит-1 (Одеська область)

4

 

Соловйов Святослав

Поділля-2 (Хмельницький)

4

 

Стасюк Артем

VIVA CUP (Хмельницький)

4

 

Фесун Макаар

СК Сокіл-2 (Хмельницький)

4

 

Швець Марк

СК Сокіл-2 (Хмельницький)

4

 

Шерепа Євгеній

Поділля-Озерна (Хмельницький)

4

 

Ірклієнко Плаатон

Поділля-1 (Хмельницький)

3

 

Вигоняйло Макар

Новатор (Хмельницький)

3

 

Дубинець Святослав

Поділля-1 (Хмельницький)

3

 

Дутчак Святослав

Мрія-Б (Хмельницький)

3

 

Кравцов Тимур

Фаворит-1 (Одеська область)

3

 

Кравцов Тимуур

Фаворит-2 (Одеська область)

3

 

Лепетко Назар

Новатор (Хмельницький)

3

 

Луценко Михайло

Мрія-Б (Хмельницький)

3

 

Мясківський Святослав

Фаворит-2 (Одеська область)

3

 

Павлик Тимур

VIVA CUP (Хмельницький)

3

 

Пусмельчик Ярослав

Новатор (Хмельницький)

3

 

Савіцький Тимофій

Мрія-Б (Хмельницький)

3

 

Сацінський Матвій

Старбол (Хмельницький)

3

 

Слободян Богдан

СК Сокіл-2 (Хмельницький)

3

 

Улагли Деніз

Мрія-Б (Хмельницький)

3

 

Фатюк Захар

Новатор (Хмельницький)

3

 

Федорчук Богдан

VIVA CUP (Хмельницький)

3

 

Шабликін Кіріл

VIVA CUP (Хмельницький)

3

 

Шмир Нікіта

VIVA CUP (Хмельницький)

3

 

Єрмолаєв Лука

Поділля-1 (Хмельницький)

2

 

Іванов Дмитро

Фаворит-2 (Одеська область)

2

 

Ільчишин Захар

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Власюк Дмитро

Поділля-Озерна (Хмельницький)

2

 

Водяний Ілля

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Гайшук Іван

Поділля-Озерна (Хмельницький)

2

 

Гоцуленко Нікіта

Фаворит-2 (Одеська область)

2

 

Ковба Ярослав

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

2

 

Кучер Олександр

VIVA CUP (Хмельницький)

2

 

Ліхневський Дмитро

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Манільчук Макар

Старбол (Хмельницький)

2

 

Мельничук Віктор

Поділля-2 (Хмельницький)

2

 

Момотов Роман

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

2

 

Попович Артур

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Пшеничний Тимофій

Поділля-Озерна (Хмельницький)

2

 

Юрчак Владислав

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

2

 

Ірклієнко Платон

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Бабіч Олексаандр

Фаворит-2 (Одеська область)

1

 

Барцішок Матвій

Новатор (Хмельницький)

1

 

Бойко Давид

VIVA CUP (Хмельницький)

1

 

Браславець Андрій

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Буряк Кириило

СК Сокіл-2 (Хмельницький)

1

 

Васильківський Данило

Фаворит-2 (Одеська область)

1

 

Ганюк Давид

VIVA CUP (Хмельницький)

1

 

Гах Дмитро

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Герасимов Тимур

VIVA CUP (Хмельницький)

1

 

Демчук Кіріл

Поділля-2 (Хмельницький)

1

 

Думбрава Нікита

Фаворит-2 (Одеська область)

1

 

Земляк Юрій

Новатор (Хмельницький)

1

 

Зюбрій Ілля

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Козлюк Артем

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Кондратюк Тимур

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Кордас Єгор

Поділля-2 (Хмельницький)

1

 

Крамниковець Данило

Новатор (Хмельницький)

1

 

Леонов Марсель

СК Сокіл-1 (Хмельницький)

1

 

Леонтьєв Тимур

Фаворит-2 (Одеська область)

1

 

Лях Максим

Старбол (Хмельницький)

1

 

Мазур Захар

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Мартинюк Валентин

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

Мергут Антон

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)

1

 

Огороднік Костянтин

Поділля-2 (Хмельницький)

1

 

Павленко Георгій

Фаворит-2 (Одеська область)

1

 

Полушкін Владислав

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький)

1

 

Редько Даніїл

VIVA CUP (Хмельницький)

1

 

Романюк Олександр

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький)

1

 

Росквас Тимур

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Степанишен Владислав

Старбол (Хмельницький)

1

 

Томусяк Домінік

Новатор (Хмельницький)

1

 

Швець Єгор

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Широкий Тимур

Поділля-Озерна (Хмельницький)

1

 

Шуст Мілан

СК Сокіл-2 (Хмельницький)

1

 

Яшенко Михайло

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

2011-2012

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Варжевський Максим

Новатор-1 (Хмельницький)

52

 

Колос Іван

Фаворит Подільськ (Одеська об)

30

 

Дмитрієв Назар

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

29

 

Пилипчук Артем

Новатор-3 (Хмельницький)

29

 

Літвінов Ілля

Фортеця К-Подільський

26

 

Павлишен Тимофій

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

25

 

Кривий Артур

Фортеця К-Подільський

22

 

Кирик Захар

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

20

 

Лужняк Владислав

Новатор-2 (Хмельницький)

20

 

Табунщик Микикта

Фаворит Подільськ (Одеська об)

17

 

Трифонов Матвій

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

17

 

Черній Ярослав

Новатор-1 (Хмельницький)

17

 

Марцінішин Володимир

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

16

 

Єфремов Микола

Новатор-3 (Хмельницький)

15

 

Семенюк Олександр

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

15

 

Ступницький Михайло

Фаворит Подільськ (Одеська об)

15

 

Шаповалов Данило

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

15

 

Божук Максим

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

14

 

Винник Матвій

Фортеця К-Подільський

14

 

Мельник Іван

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

13

 

Бондар Даниїл

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

12

 

Грицюк Іван

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

12

 

Дмитрієв Андрій

Фаворит Подільськ (Одеська об)

12

 

Пізнюр Дмитро

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

12

 

Мельниченко Денис

Новатор-1 (Хмельницький)

11

 

Артем Бриндак

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

10

 

Мельник Артем

Мрія-Б (Хмельницький)

10

 

Рудницький Максим

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

10

 

Мантра Микола

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

9

 

Регула Матвій

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

9

 

Степко Ілля

Новатор-1 (Хмельницький)

9

 

Яремчук Микита

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

9

 

Ящук Андрій

Мрія-Б (Хмельницький)

9

 

Драган Олександр

Фортеця К-Подільський

8

 

Королюк Остап

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

8

 

Ляшок Ігор

Новатор-2 (Хмельницький)

8

 

Пилипчук Максим

Новатор-3 (Хмельницький)

8

 

Туркевич Антон

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

8

 

Шеремета Іван

Новатор-1 (Хмельницький)

8

 

Яковишен Іван

ФА Рівень (Хмельницький)

8

 

Іванюра Тарас

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

7

 

Арсентьєв Дмитро

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

7

 

Голуб Іван

Новатор-3 (Хмельницький)

7

 

Клепацький Назар

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

7

 

Комаринський Сергій

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

7

 

Кондратюк Роман

ФА Рівень (Хмельницький)

7

 

Коричак Дмитро

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

7

 

Лопатинський Даніл

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

7

 

Павлюк Іван

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

7

 

Панькевич Богдан

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

7

 

Пипа Богдан

Новатор-3 (Хмельницький)

7

 

Ігнатьєв Степан

Новатор-2 (Хмельницький)

6

 

Володимир Ковальський

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

6

 

Гринюк Ярослав

Новатор-3 (Хмельницький)

6

 

Дахно Ілля

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

6

 

Корнійчук Ігор

Новатор-1 (Хмельницький)

6

 

Лінник Андрій

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

6

 

Михайлюк Костянтин

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

6

 

Мокряк Єгор

Фаворит Подільськ (Одеська об)

6

 

Сторожук Михайло

Новатор-2 (Хмельницький)

6

 

Тінкован Єгор

Фаворит Подільськ (Одеська об)

6

 

Чебрій Назар

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

6

 

Дмитро Валівоць

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

5

 

Драч Святослав

Мрія-Б (Хмельницький)

5

 

Задорожний Захар

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

5

 

Колісник Дмитро

Мрія-Б (Хмельницький)

5

 

Лісовий Олександр

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

5

 

Савчук Кирило

ФА Рівень (Хмельницький)

5

 

Стрельченко Денис

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

5

 

Яськов Назар

Новатор-1 (Хмельницький)

5

 

Баськов Богдан

Новатор-3 (Хмельницький)

4

 

Бодак Ілля

ФА Рівень (Хмельницький)

4

 

Будник Владислав

Мрія-Б (Хмельницький)

4

 

Галайко Роман

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

4

 

Дарієнко Констянтин

Фаворит Подільськ (Одеська об)

4

 

Кая Ано

Новатор-1 (Хмельницький)

4

 

Коркітко Роман

Мрія-Б (Хмельницький)

4

 

Мельничук Денис

Фортеця К-Подільський

4

 

Олександр Яськов

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

4

 

Остринський Роман

Фаворит Подільськ (Одеська об)

4

 

Рижик Євгеній

Фаворит Подільськ (Одеська об)

4

 

Римарчук Іван

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

4

 

Томусяк Домінік

Мрія-Б (Хмельницький)

4

 

Черешня Денис

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

4

 

Мещеряков Ярослав

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

4

(1)

Артем Собченко

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

3

 

Бондар Сергій

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

3

 

Василишин Максим

Новатор-3 (Хмельницький)

3

 

Вешко Ілля

Новатор-1 (Хмельницький)

3

 

Данил Науменко

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

3

 

Демчишин Одександр

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

3

 

Кірєєв Михайло

Новатор-1 (Хмельницький)

3

 

Комарецький Назар

Мрія-Б (Хмельницький)

3

 

Лаврінчук Ельдар

Фаворит Подільськ (Одеська об)

3

 

Лахмай Кіріл

Новатор-2 (Хмельницький)

3

 

Максим Стащук

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

3

 

Мельник Олександр

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

3

 

Надопа Іван

Поділля-2 (Хмельницький)

3

 

Сівко Андрій

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

3

 

Самарічев Ярослав

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

3

 

Шаповалов Тимур

Новатор-1 (Хмельницький)

3

 

Шмигельський Артем

Мрія-Б (Хмельницький)

3

 

Щур Андрій

Новатор-2 (Хмельницький)

3

 

Юнчик Артем

Новатор-2 (Хмельницький)

3

 

Ящук Денис

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

3

 

Єгор Мощицький

Поділля-1 (Хмельницький)

2

 

Іван Вальчук

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

2

 

Базга Антон

Фаворит Подільськ (Одеська об)

2

 

Бондар Михайло

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Гуменний Назар

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

2

 

Давід Кісілюк

Поділля-1 (Хмельницький)

2

 

Демчишин Антон

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Дзяний Данило

Поділля-2 (Хмельницький)

2

 

Кобля Назар

Фортеця К-Подільський

2

 

Костянтин Галкін

Поділля-1 (Хмельницький)

2

 

Кохан Олександр

Новатор-3 (Хмельницький)

2

 

Кравченко Георгій

ФА Рівень (Хмельницький)

2

 

Літвін Владислав

Новатор-1 (Хмельницький)

2

 

Левко Кіріл

Фортеця К-Подільський

2

 

Луцький Олександр

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Макодзьоб Павло

Поділля-2 (Хмельницький)

2

 

Німцович Віталій

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

2

 

Наконечний Ілля

Новатор-1 (Хмельницький)

2

 

Остапенко Андрій

ФА Рівень (Хмельницький)

2

 

Паштепа Мирон

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

2

 

Становський Олександр

Фортеця К-Подільський

2

 

Стрельбіцький Дмитро

ФА Рівень (Хмельницький)

2

 

Тимчук Дмитро

Фортеця К-Подільський

2

 

Федорук Микола

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Хучуа Матвій

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

2

 

Черній Максим

Новатор-3 (Хмельницький)

2

 

Чорноморець Домінік

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

2

 

Чудо Матвій

Новатор-2 (Хмельницький)

2

 

Шевчук Олександр

ФА Рівень (Хмельницький)

2

 

Шиманський Богдан

Новатор-3 (Хмельницький)

2

 

Шпичко Юрій

Мрія-Б (Хмельницький)

2

 

Яворський Ярослав

ФА Рівень (Хмельницький)

2

 

Якимчук Володимир

ДЮСШ №3 (Хмельницький)

2

 

Ілля Акаєвич

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Арсеній Болюх

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Артем Совольський

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Батіщев Андрій

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

1

 

Владислав Поліщук

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)

1

 

Герун Данило

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Гуменний Артем

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)

1

 

Кисіль Богдан

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Клапченко Максим

СК Сокіл (Хмельницький)-2011

1

 

Когунь Михайло

Фортеця К-Подільський

1

 

Комаровський Ілля

Поділля-2 (Хмельницький)

1

 

Кучер Тимур

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Кучерук Назар

Новатор-3 (Хмельницький)

1

 

Лукіянішен Назар

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

1

 

Марк Сірик

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Мозолюк Іван

Фортеця К-Подільський

1

 

Момот Богдан

ФА Рівень (Хмельницький)

1

 

Нечеснюк Іван

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Озеров Олександр

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Олексій Бабіч

Поділля-1 (Хмельницький)

1

 

Полікевич Артур

Новатор-1 (Хмельницький)

1

 

Рідкодуський Ілля

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

Руденко Дмитро

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Фурман Дамір

Новатор-2 (Хмельницький)

1

 

Цапук Назар

СК Сокіл (Хмельницький)-2012

1

 

Шевчук Артем

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

Юрків Андрій

Мрія-Б (Хмельницький)

1

 

Янчук Нікіта

Фортеця К-Подільський

1

 

2013-2014

Гравець

Команда

Голи

З пен.

Садлій Данило

Фортеця К-Подільський-2013

51

 

Лисак Ілля

Мрія-2013 (Хмельницький)

50

 

Савінський Матвій

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

49

 

Терехов Макар

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

47

 

Михайлюк Костянтин

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

42

 

Ковбасюк Вадим

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

40

 

Ширяєв Данило

Мрія-2013 (Хмельницький)

40

 

Ткач Захар

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

33

 

Сікора Максим

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

30

 

Ткач Максим

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

28

 

Хмара Дарина

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

28

 

Шпаков Кирило

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

27

 

Фют Назар

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

25

 

Глухонець Даниїл

Старбол-2013 (Хмельницький)

24

 

Надорожний Макар

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

24

 

Галюк Владислав

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

22

 

Лихолат Богдан

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

22

 

Трайнич Артем

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

20

 

Волошин Володимир

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

19

 

Зарівний Артем

Мрія-2013 (Хмельницький)

19

 

Симчишин Ростислав

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

19

 

Гребінчук Ілля

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

18

 

Матюх Матвій

Мрія-2013 (Хмельницький)

18

 

Музика Тимофій

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

17

 

Хоменко Максим

Новатор-2013 (Хмельницький)

17

 

Климик Мирослав

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

16

 

Нановський Михайло

Фортеця К-Подільський-2014

16

 

Білопольський Володимир

Фортеця К-Подільський-2013

15

 

Зайцев Захар

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

15

 

Полудняк Орест

Фортеця К-Подільський-2014

15

 

Роздайгора Артем

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

15

 

Мусієнко Тимур

Мрія-2013 (Хмельницький)

14

 

Яровий Дмитро

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

14

 

Глас Ярослав

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

13

 

Дагаєв Максим

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

13

 

Замрій Максим

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

13

 

Западнюк Михайло

Новатор-2013 (Хмельницький)

13

 

Свірщ Валентин

ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький)

13

 

Снігур Матвій

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

13

 

Демяник Матвій

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

12

 

Мозолюк Лука

Фортеця К-Подільський-2014

12

 

Паршенко Нікіта

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

12

 

Родіков Марк

Фортеця К-Подільський-2013

12

 

Сабадаш Григорій

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

12

 

Філімонов Тимофій

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

12

 

Капітан Макар

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

11

 

Серветник Тімур

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

11

 

Тесленко Іван

Фортеця К-Подільський-2013

11

 

Міщук Тимофій

Старбол-2013 (Хмельницький)

10

 

Березовський Максим

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

9

 

Маліновський Дмитро

Новатор-2013 (Хмельницький)

9

 

Мосіюк Тимур

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

9

 

Носаль Владислав

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

9

 

Рівний Артур

Старбол-2013 (Хмельницький)

8

 

Толстюк Георгій

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

8

 

Барабаш Данило

Мрія-2013 (Хмельницький)

7

 

Бойчук Роман

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

7

 

Брозницький Іван

Фортеця К-Подільський-2014

7

 

Григоров Владислав

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

7

 

Оссадчук Іван

Старбол-2013 (Хмельницький)

7

 

Пархоменко Олег

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

7

 

Вигоняйло Тимур

Новатор-2013 (Хмельницький)

6

 

Грабарчук Назар

Мрія-2013 (Хмельницький)

6

 

Кривенький Іван

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

6

 

Медзатий Артем

Мрія-2013 (Хмельницький)

6

 

Фурманець Ілля

Старбол-2013 (Хмельницький)

6

 

Ірклієнко Платон

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

5

 

Баранський Олександр

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

5

 

Безвещук Ярослав

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

5

 

Галкін Єгор

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

5

 

Ганьба Владислав

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

5

 

Грицюк Олексій

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

5

 

Дехтярьова Аліса

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

5

 

Задворний Ілля

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

5

 

Макоївець Максим

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

5

 

Мулишин Артем

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

5

 

Олійник Дмитро

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

5

 

Теплюк Кирило

Фортеця К-Подільський-2013

5

 

Тетервак Киріл

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

5

 

Яременко Максим

Старбол-2013 (Хмельницький)

5

 

Білошицький Павло

Фортеця К-Подільський-2013

4

 

Болотюк Георгій

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

4

 

Борищук Євген

Старбол-2013 (Хмельницький)

4

 

Ванаков Станіслав

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

4

 

Грабарчук Матвій

Мрія-2013 (Хмельницький)

4

 

Діденко Роман

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

4

 

Дашкін Максим

Фортеця К-Подільський-2013

4

 

Делечук Іван

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

4

 

Зибіна Єлизавета

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

4

 

Колодрібський Костянтин

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

4

 

Лужняк Захар

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

4

 

Муляр Анастасія

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

4

 

Прокопишен Анатолій

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

4

 

Семенчук Владислав

Фортеця К-Подільський-2013

4

 

Сенів Владислав

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

4

 

Слободян Анастасія

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

4

 

Стоцький Марк

Фортеця К-Подільський-2013

4

 

Стрілець Владислав

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

4

 

Тименчук Максим

Новатор-2013 (Хмельницький)

4

 

Ткач Єгор

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

4

 

Третяк Максим

Поділля-2-2014 (Хмельницький)

4

 

Шмигун Алан

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

4

 

Янчіцький Даниіл

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

4

 

Бишук Єгор

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

3

 

Богдан Софія

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

3

 

Бойко Ярослав

Поділля-2-2014 (Хмельницький)

3

 

Катеринчук Богдан

Фортеця К-Подільський-2013

3

 

Лисак Крістіна

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

3

 

Музика Матвій

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

3

 

Поліщук Ярослав

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

3

 

Селіванов Олександр

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

3

 

Суховій Нікіта

Новатор-2013 (Хмельницький)

3

 

Тернавський Назар

Поділля-2-2014 (Хмельницький)

3

 

Хасанов Артем

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

3

 

Шкільняк Святослав

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

3

 

Щегельський Андрій

Фортеця К-Подільський-2013

3

 

Андрійчук Артем

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

2

 

Баурін Андрій

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

2

 

Бойко Михайло

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

2

 

Вікнянський Святослав

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

2

 

Вальчук Анна

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

2

 

Вишневський Давид

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

2

 

Воксар Андрій

Мрія-2013 (Хмельницький)

2

 

Довгель Дмитро

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

2

 

Дупляк Назар

Новатор-2013 (Хмельницький)

2

 

Кравцов Савва

Старбол-2013 (Хмельницький)

2

 

Леськов Кирило

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

2

 

Малатинський Олександр

Новатор-2013 (Хмельницький)

2

 

Муркотун Костянтин

Старбол-2013 (Хмельницький)

2

 

Наконечний Макар

ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький)

2

 

Пугач Тимофій

Фортеця К-Подільський-2014

2

 

Ремішевський Іван

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

2

 

Савчук Андрій

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

2

 

Топольніцький Святослав

Фортеця К-Подільський-2013

2

 

Шендера Іван

Старбол-2013 (Хмельницький)

2

 

Яцюк Владислав

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

2

 

Болістовський Тимур

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

1

 

Будяцький Артем

Фортеця К-Подільський-2014

1

 

Вишинський Ілля

Фортеця К-Подільський-2014

1

 

Волощук Яків

Фортеця К-Подільський-2014

1

 

Гича Андрій

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

Грач Олександр

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

1

 

Данилюк Давид

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

1

 

Дубинець Святослав

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Зарудинський Максим

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

1

 

Ковальський Матвій

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Ковека Артем

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

1

 

Кравчук Оскар

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Красовський Мирослав

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Крачковський Орест

СК Сокіл-2013 (Хмельницький)

1

 

Кучерук Денис

Поділля-2-2014 (Хмельницький)

1

 

Кшемінський Ілля

Фортеця К-Подільський-2014

1

 

Лавров Матвій

Поділля-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Мельник Антон

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

Мельник Артем

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

1

 

Муругов Давід

ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький)

1

 

Нагорний Павло

ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

1

 

Осадчук Максим

СК Сокіл-2014 (Хмельницький)

1

 

Петрушкевич Артем

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Пилипчук Максим

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

Радецький Тимофій

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

1

 

Редько Даніїл

VIVA CUP-2014 (Хмельницький)

1

 

Руснак Роман

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

1

 

Слободзян Данило

Старбол-2013 (Хмельницький)

1

 

Урсатій Артем

Фортеця К-Подільський-2013

1

 

Хмара Марія

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

1

 

Цапок Нікіта

ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький)

1

 

Цисар Євгеній

ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький)

1

 

Чорногод Максим

ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький)

1

 

Швець Киріл

ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький)

1

 

Щаблевська Альбіна

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

1

 

Яремчук Аміна

ДЮСШ №1 дівчата (Хмельницький)

1

 

Ясинський Денис

Новатор-2013 (Хмельницький)

1

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here