Результати 10-го туру та кубкових матчів

0
5714
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ 30-31.12.2023 РОКУ

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
10 WOODMALL-Феміда – МФК URBAN 30.12 ГУНП  12.00 2:2
10 Helpix – Конфермат 30.12 ГУНП  13.15 7:0
10 Динамо ГУНП – Алмаз 30.12 ГУНП  14.30 6:1
10 Карат MEBLI REMTION – Хмельницькі делікатеси 30.12 ГУНП  15.45 2:2
10 ФГ КОСВО – Інтерпродсервіс 30.12 ГУНП  17.00 4:5
10 ДБК – ФК Бігуча Лань 30.12 ГУНП  18.15 2:6
10 КАЗ – Прикордонник-SUNOCO 30.12 ГУНП  19.30 7:4
10 Кардіфф – Евеліна Акпадон-Агро 30.12 ГУНП  20.45 6:1
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2
10 ДЮСШ Будівельний Альянс – Філтекс 30.12 ХНУ  12.55 3:2
10 М’ясний маркет – Олімпік ASKOART 30.12 ХНУ 14.00 5:3
10 Ракета – ККФА-REDMION 30.12 ХНУ 15.05 2:7
10 Олімп – Тепловик 30.12 ХНУ 16.10 3:2
10 Ауді – УПП Хмельницький 30.12 ХНУ 17.15 1:1
10 Ротор – Локомотив 30.12 ХНУ 18.20 3:3
10 Облавтодор – ФК ЮАН 30.12 ХНУ 19.25 5:2
10 Атлетик Ceresit PRO – Епіцентр К 30.12 ХНУ 20.30 2:7
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3
10 Лідер Амор – FC Diamant 30.12 Конфермат 12.00 0:3
10 МобіФренд – ЦЕНТР 13 30.12 Конфермат 20.00 1:3
10 Сокіл-2 – Ковчег 30.12 ХНУ 11.00 перенесено
у зв. з повітряною
тривогою
10 НОВАВЕТ – Лунтік 30.12 ХНУ 12.00 1:3
10 Авіатор – ЗАЛІВ 10 30.12 Конфермат 18.00 6:3
10 Тайфун – ЕкоАльт 31.12 ХНУ 10.00 2:8
10 Товтри – Компанія 31.12 Конфермат 16.00 3:3
10 МЕНС – Сокіл-Тірас 31.12 Конфермат 17.00 6:1
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4
10  FC ASTRUM – Нева 30.12 Конфермат 09.00 4:2
10 FC ADRENALINE – Карат-MEBLI REMTION-2 30.12 Конфермат 10.00 7:1
10 Інкогніто – Royal Palace 30.12 Конфермат 11.00 3:7
10 ФК Подільський Кремінь – ФК ІТА ТООLS 30.12 ГУНП 11.00 1:1
10 ХФК Давид – ФК Гвардія 30.12 Конфермат 13.00 4:6
10 Патріоти-NETiP – TAD 30.12 Конфермат 16.00 5:15
10 Олімп(Солобківці) – Адвокат 30.12 Конфермат 17.00 2:7
10 Ветеран – Brilliant 30.12 Конфермат 15.00 8:5
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5
7 Весела Підкова – FC Shark 30.12 ХНУ 09.00 1:4
7 Поділля-Метиз – СуперСіп 31.12 ХНУ 17.00 3:1
7 FC ARISTOKRATS – Гладіатор 30.12 Конфермат 19.00 2:2
7 Dark Horse – Престиж-Авто 30.12 ХНУ 10.00 2:3
(призупинено на 25′  у зв. з повітряною тривогою)
7 Та ти шо – Прикордонник-2 31.12 Конфермат 09.00 1:6
7 Lifecell – Coming soon 31.12 Конфермат 10.00 5:7
7 Ліон ВСП – NOVA USHYTSIA 31.12 Конфермат 11.00 3:4
7 МФК Буг – ФК Лицарі 31.12 Конфермат 12.00 9:3
7 ФК Лісоводи – ФК Сталь 31.12 Конфермат 13.00 7:4
7 ФК Меджибіж – Фортуна 31.12 ХНУ 11.00 2:3
7 ФК Вовки – Кристал 31.12 ХНУ 12.00 2:3
7 Melix-Заслучнянська ТГ – Нива Летичів 30.12 Конфермат 14.00 4:8
7 Електротранс – Vitagro 31.12 Конфермат 15.00 3:6
7 FC ADRENALINE-2 – Скорпіон 31.12 Конфермат 14.00 5:0
7 Прогрес В – АІЩДІШ 31.12 ХНУ  09.00 7:4
КУБОК ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ 
1\8 Сокіл-2 – Динамо ГУНП 31.12 ГУНП  12.00 2:0
1\8 Алмаз – Ветеран 31.12 ГУНП  13.00 5:2
1\8 Ковчег – Helpix 31.12 ГУНП  14.00 0:11
1\8 НОВАВЕТ – Евеліна Акпадон Агро 31.12 ГУНП  15.00 4:3
1\8 ФГ КОСВО – WOODMALL-Феміда 31.12 ГУНП  16.00 0:1
1\8 Конфермат – Кардіфф 31.12 ГУНП  17.00 3:2
1\8 Хмельницькі делікатеси – Інтерпродсервіс 31.12 ГУНП 18.00 6:1
1\8 Карат-MEBLI REMTION – Лунтік 31.12 ГУНП 19.00 7:1
КУБОК ЛІГИ
1\4 ДЮСШ Будівельний Альянс – УПП Хмельницький 31.12 ХНУ 13.00 3:0
1\4 Лідер Амор – Адвокат 31.12 ХНУ 14.00 9:3
1\4 Ауді – Нива Летичів 31.12 ХНУ 15.00 4:0
1\4 Локомотив – Brilliant 31.12 ХНУ 16.00 7:5

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here