Результати 4-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
677

КАЛЕНДАР ПРЕМІУМ ЛІГА З ФУТЗАЛУ – ДІТИ 23.12.2023 РОКУ

№ з/п Тур Пара команд Дата Місце 

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 4 СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 ГУНП 09.00 1:0
2 4 СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 ГУНП 09.50 8:0
3 4 СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 ГУНП 10.40 6:0
4 4 Фортеця К-Подільський-2014 – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 ГУНП 11.30 3:6
5 4 Поділля-1 (Хмельницький) – Фортеця (К-Подільський) (2011-2012) 23.12 ГУНП 12.20 0:23
6 4 ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014) 23.12 ГУНП 13.10 2:2
7 4 Фортеця (К-Подільський) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012) 23.12 ГУНП 14.00 8:0
8 4 Новатор-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014) 23.12 ГУНП 14.50 2:1
Прибирання залу
9 4 СК Сокіл-1 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 ГУНП 16.00 7:1
10 4 VIVA CUP (Хмельницький) – СК Сокіл-2 (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 ГУНП 16.50 2:1
11 4 Мрія (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) 23.12 ГУНП 17.40 2:4
12 4 СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 23.12 ГУНП 18.20 6:0
13 4 СК Сокіл (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2009-2010) 23.12 ГУНП 19.10 3:1
14 4 Новатор-1 (Хмельницький) – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 23.12 ГУНП 20.00 3:1
15 4 СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Поділля-2 (Хмельницький) (2011-2012) 23.12 Конфермат 09.00 12:0
16 4 ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) (2011-2012) 23.12 Конфермат 09.50 1:9
17 4 ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) – Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька область) (2009-2010) 23.12 Конфермат 10.40 8:1
18 4 ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 Конфермат 11.30 20:0
19 4 Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька область) – ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010) 23.12 Конфермат 12.20 1:3
20 4 ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 Конфермат 13.10 16:0
21 4 Мрія-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 Конфермат 14.00 13:0
22 4 Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 23.12 Конфермат 14.50 1:7
23 4 ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 Конфермат 15.40 0:6
24 4 ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – Поділля-Озерна (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 Конфермат 16.30 19:0
25 4 Мрія (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 Конфермат 17.20 18:0
26 4 Поділля-1 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 Конфермат 18.10 1:13
27 4 Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 Конфермат 19.00 2:2
28 4 Поділля-Озерна (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2015-2016) 23.12 Конфермат 19.50 0:19

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here