Результати матчів 1/4 фіналу

0
5310
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1
Прибирання залу 17.02 ГУНП 15.10
Кубок Виклику
2 тур
Алмаз – ФГ КОСВО 17.02 ГУНП 15.30 4:7
1\4 (2 матч) МФК URBAN – WOODMALL-Femida 17.02 ГУНП 16.45 2:4
1\4 (2 матч) Конфермат – Helpix 17.02 ГУНП 18.00 1:2
1\4 (2 матч) Карат-MEBLI REMTION – Динамо ГУНП 17.02 ГУНП 19.15 1:1
по пен.
4:5
1\4 (2 матч) Інтерпродсервіс – Хмельницькі делікатеси 17.02 ГУНП 20.30 4:5
Кубок Виклику
2 тур
Прикордонник-SUNOCO – КАЗ 18.02 ГУНП 10.30 1:10
Кубок Виклику
2 тур
Кардіфф – ФК Бігуча Лань 18.02 ГУНП 11.45 2:6
1\4 (3 матч) Woodmall- Femida — МФК URBAN 18.02 ГУНП 13.00 1:1
по пен. 2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

1\4 (2 матч) УПП Хмельницький – M’ясний маркет 17.02 ХНУ 09.00 2:2
по пен.
1:4
1\4 (2 матч) Олімп – ККФА REDMION 17.02 ХНУ 10.05 2:2
по пен.
5:4
1\4 (2 матч) Локомотив – Епіцентр К 17.02 ХНУ 11.10 1:3
1\4 (2 матч) Ауді – Облавтодор 17.02 ХНУ 20.15 2:2
по пен. 3:5
Кубок Виклику
2 тур
Атлетик Ceresit PRO – Філтекс 18.02 ХНУ 11.00 1:3
Кубок Виклику
2 тур
Ракета – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп 17.02 ХНУ 16.15 3:3
Кубок Виклику
2 тур
Тепловик – Ротор 18.02 ХНУ 12.00 3:0
1\4 (3 матч) Епіцентр К — Локомотив 18.02 ГУНП 14:15 1:3
1\4 (3 матч) ККФА Redmion — Олімп (Деражня) 18.02 ГУНП 15:30 6:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

1\4 (2 матч) Ковчег – Авіатор 17.02 ХНУ 17.15 2:2
по пен. 4:5
1\4 (2 матч) ЗАЛІВ 10 – МобіФренд 17.02 ХНУ 18.15 2:2
по пен.
4:2
1\4 (2 матч) Менс – Лідер-Амор 17.02 ХНУ 19.15 0:4
1\4 (2 матч) Лунтік – Сокіл 2 17.02 ХНУ 13.15 1:3
Кубок Виклику
2 тур
Компанія – FC Diamant 18.02 Конфермат 14.00 4:7
Кубок Виклику
2 тур
Товтри – НОВАВЕТ 17.02 ХНУ 12.15 0:4
Кубок Виклику
2 тур
ЦЕНТР 13 – ЕкоАльт 17.02 Конфермат 20.00 8:1
1\4 (3 матч) Авіатор — Ковчег 18.02 ГУНП 16:45 2:2
по пен.
9:10
1\4 (3 матч) Лідер-Амор — Менс 18.02 ХНУ 20:00 2:1

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

1\4 (2 матч) Royal Palace – FC ADRENALINE 17.02 Конфермат 09.00 4:1
1\4 (2 матч) ФК ITA TOOLS – Карат MEBLI REMTION 2 17.02 Конфермат 10.00 3:5
1\4 (2 матч) TAD – FC ASTRUM 17.02 Конфермат 11.00 4:4
по пен. 3:4
1\4 (2 матч) Інкогніто – Ветеран 17.02 Конфермат 18.00 6:9
Кубок Виклику
2 тур
Олімп – ФК Подільський Кремінь 18.02 Конфермат 15.00 5:6
Кубок Виклику
2 тур
Патріоти NETiP – Brilliant 18.02 Конфермат 16.00 2:6
Кубок Виклику
2 тур
Нева – Адвокат 18.02 Конфермат 13.00 5:4
1\4 (3 матч) FC Adrenaline – Royal Palace 18.02 ХНУ 19:00 3:0
1\4 (3 матч) Карат MEBLI REMTION 2 – ФК ITA TOOLS 18.02 ХНУ 18.00 1:2
1\4 (3 матч) FC ASTRUM – TAD 18.02 ХНУ 17:00 2:4

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

1\2 (1 матч) ФК Нива Летичів – Vitagro 17.02 ХНУ 14.15 0:2
1\2 (1 матч) Поділля-Метиз – Фахівець 17.02 ХНУ 15.15 5:1

КУБОК 5 ДИВІЗІОНУ

1 тур ФК Сталь – STV 18.02 Конфермат 09.00 2:5
1 тур Фахівець – Лицарі 18.02 Конфермат 10.00 6:5
1 тур АІЩДІШ – Скорпіон 18.02 Конфермат 11.00 6:2
1 тур МФК Та Ти Шо – Торпедо 18.02 Конфермат 12.00 0:9
1 тур СуперСіп – Заслав’я 17.02 Конфермат 19.00 7:6
1 тур Престиж-Авто – ФК Меджибіж 17.02 Конфермат 17.00 3:6
1 тур Coming soon – АТ Хмельницькобленерго 18.02 ХНУ 09.00 1:2
1 тур Весела Підкова – FC ADRENALINE MK 18.02 ХНУ 10.00 2:4
1 тур SMEREKA – Наркевичі ТГ 18.02 Конфермат 17.00 5:3
1 тур Поділля АТО – Фортуна 18.02 Конфермат 18.00 2:9
1 тур Ліон-ВСП – МФК Буг 18.02 Конфермат 19.00 4:8
1 тур FC Shark – Гладіатор 18.02 Конфермат 20.00 1:2
1 тур Прикордонник-2 – Lifecell 18.02 ХНУ 13.00 2:3
1 тур ФК Вовки – Лук’янівська 18.02 ХНУ 14.00 7:2
1 тур Vavilon – FC Aristocrats 18.02 ХНУ 17.00-20.00 перенесено
1 тур Dark Horse – Melix- Заслучнянська ТГ 18.02 ХНУ 17.00-20.00 перенесено

КУБОК ПРЕСТИЖУ 1-4 ДИВІЗІОН

Кубок Престижу ДБК – ФК Гвардія 18.02 ХНУ 15.00 9:0
Кубок Престижу Евеліна-Акпадон-Агро – МФК Тайфун 18.02 ХНУ 16.00 -:+

🔄 – за необхідності третіх матчів 1/4 плей-офф, ці ігри буде перенесено

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here