Результати матчів 10-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
698
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – КОМПАНІЯ “MAX SPORT” – https://instagram.com/maxsport_ua?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== 

20-21.01.2024 РОКУ + кубок

№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.
ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ
1 10 ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 20.01 Конфермат 09.00 6:0
2 10 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 20.01 Конфермат 09.50 2:9
3 10 Мрія-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 20.01 Конфермат 10.40 4:2
4 10 ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-1 (2013-2014) 20.01 Конфермат 11.30 3:1
5 10 Поділля-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 20.01 Конфермат 12.20 1:23
6 10 ДЮСШ 1-3 (2013) — ДЮСШ 1-2 (2013) 20.01 Конфермат 13.10 2:8
7 10 ДЮСШ-3-(2011-2012) – Мрія-2011 20.01 ГУНП 10.40 5:3
8 10 СК Сокіл-2012 – ДЮСШ 1-2 20.01 ГУНП 09.50 1:6
9 Кубок ½ СК Сокіл-2013 (Хмельницький)- ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 20.01 ГУНП 9.00 2:1
10 10 Мрія (Хмельницький) – Фортеця (К-Подільський) (2011-2012) 20.01 ГУНП 11.30 Перенесено
11 Кубок ½ СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – Viva Cup-2014 (Хмельницький) 20.01 ГУНП 12.20 3:1
12 10 Мрія (Хмельницький) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) 21.01 ДЮСШ №1 09.00 1:7
13 10 ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – Поділля-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 09.50 1:8
14 10  Поділля-2-2014 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 10.40 1:15
15 10 ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 11.30 0:12
16 10 ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 12.20 1:9
17 10 ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 13.10 1:6
18 10 Поділля-2 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) 21.01 ДЮСШ №1 14.00 0:27
19 10 Старбол-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 14.50 8:0
20 10 ДЮСШ №3 (Хмельницький) – Новатор (Хмельницький) (2009-2010) 21.01 ДЮСШ №1 15.40 2:6
21 10 Поділля-1 (Хмельницький) – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 21.01 ДЮСШ №1 16.30 0:12
22 Кубок ½ Новатор-1 (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 21.01 ДЮСШ №1 17.20 7:1
23 10 ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) – Новатор-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 21.01 ДЮСШ №1 18.10 5:4
24 10 Мрія (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) 21.01 ДЮСШ №1 19.00 0:16
25 10 ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) – CFC Amor (Хмельницький) (2009-2010) 21.01 ДЮСШ №1 19.50 7:0

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here