Результати матчів 11-го туру та заключних кубкових ігор Дитячої Преміум-ліги

0
907

№ з/п

Тур

Пара команд

Дата

Місце

проведення

Час початку

Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

1

11

Фаворит-1 (Одеська область) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016)

27.01

Конфермат

08.30

4:3

2

11

Фаворит-2 (Одеська область) – Новатор (Хмельницький) (2015-2016)

27.01

Конфермат

09.20

2:17

3

11

СК Сокіл-2 (Хмельницький) – Фаворит-1 (Одеська область) (2015-2016)

27.01

Конфермат

10.10

-:+

4

Кубок ½

Фортеця (Кам’янець-Подільський) – Фаворит Подільськ (Одеська область) (2011-2012)

27.01

Конфермат

11.00

0:3

5

11

Фаворит-2 (Одеська область) – СК Сокіл-1 (Хмельницький)

27.01

Конфермат

11.50

1:13

6

11

Фаворит (Одеська область) – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012)

27.01

Конфермат

12.40

9:1

7

Кубок ½

ДЮСШ №3-1 (Хмельницький)Starballs(Хмельницький) (2015-2016)

27.01

Конфермат

13.30

7:2

8

Кубок фінал

Viva Cup (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016)

28.01

ГУНП

12.45

2:2
по пен. 3:2

9

Кубок фінал

СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

28.01

ГУНП

14.00

2:1

10

Кубок фінал

Новатор-1 (Хмельницький) –  Фаворит Подільськ (Одеська область) (2011-2012)

28.01

ГУНП

15.15

0:2

11

Кубок фінал

ДЮСШ №3 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) (2009-2010)

28.01

ГУНП

16.30

1:15

12

11

ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Фаворит-2 (Одеська область) (2015-2016)

28.01

ДЮСШ №1

09.00

5:0

13

11

Фаворит-1 (Одеська область) – Мрія (Хмельницький) (2015-2016)

28.01

ДЮСШ №1

09.50

4:1

14

11

Поділля-2 (Хмельницький) – Фаворит-2 (Одеська область) (2015-2016)

28.01

ДЮСШ №1

10.40

0:3

15

11

Фаворит-2 (Одеська область) – Фаворит-1 (Одеська область) (2015-2016)

28.01

ДЮСШ №1

11.30

4:19

16

11

Фортеця К-Подільський-2014 – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

28.01

ДЮСШ №1

12.20

0:4

17

11

Старбол-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013-2014)

28.01

ДЮСШ №1

13.10

1:5

18

11

Фортеця К-Подільський-2014 – ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький)

28.01

ДЮСШ №1

14.00

8:1

19

11

Фортеця К-Подільський-2013 – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014)

28.01

ДЮСШ №1

14.50

9:1

20

11

СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – ФА Рівень (Хмельницький) (2011-2012)

28.01

ДЮСШ №1

15.40

4:1

21

11

CFC Amor (Хмельницький) – F.S. ProffiBall(Хмельницький) (2009-2010)

28.01

ДЮСШ №1

16.30

6:4

22

11

VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014)

28.01

ДЮСШ №1

17.20

2:2

23

11

Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) (2011-2012)

28.01

ДЮСШ №1

18.10

0:25

24

11

СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012)

28.01

ДЮСШ №1

19.00

9:0

25

11

Новатор-3 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (20011-2012)

28.01

ДЮСШ №1

19.50

16:1

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here