Результати матчів 11-го туру

0
5527
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Ексклюзивний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – бренд JAKO https://jakosport.com.ua/uk

Офіційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія “Helpix Центр” https://helpix.ua/

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – родинна пасіка GAVAGA – 100% натуральний мед! https://instagram.com/pasika_gavaga?igshid=YmMyMTA2M2Y= ‌

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – компанія SGK – спортивне екіпірування і не тільки! https://instagram.com/sgk1_ua?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Стабільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – готельно-розважальний комплекс “Південна брама” https://www.facebook.com/pivdennabrama

Спеціальний мобільний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 років – мережа мобільних магазинів “МобіФренд” https://mobifrend.com.ua

Спеціальний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 – компанія “Rise Up” – сонячні електростанції https://instagram.com/riseup_ukraine?igshid=Z2lkMnh1YXd4aHVk 

Інформаційний партнер ПРЕМІУМ-ЛІГИ відкритого Чемпіонату Хмельницького з футзалу сезону 2023/2024 Інтернет-видання ВСІМ – Новини Хмельницького https://vsim.ua/

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

Прибирання залу

06.01

ГУНП

18.00

11

ФК Бігуча Лань – ФГ КОСВО

06.01

ГУНП

18.15

2:1

11

МФК URBAN – Динамо-ГУНП

06.01

ГУНП

19.30

2:4

11

Алмаз – КАЗ

07.01

ГУНП

10.30

3:3

11

Хмельницькі делікатеси – Конфермат

07.01

ГУНП

11.45

5:2

11

Прикордонник-SUNOCO – ДБК

07.01

ГУНП

13.00

3:2

11

HelpixКардіфф

07.01

ГУНП

14.15

2:2

11

Інтерпродсервіс – Карат MEBLI REMTION

07.01

ГУНП

15.30

2:1

11

Евеліна-Акпадон-Агро – WOODMALL-Феміда

07.01

ГУНП

16.45

0:13

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

11

ККФА REDMION – АтлетикCeresit PRO

06.01

ХНУ

11.00

4:0

11

ФК ЮАН – ДЮСШ №1 Будівельний Альянс Груп

06.01

ХНУ

12.00

0:2

11

Філтекс – Ракета

06.01

ХНУ

13.05

5:6

11

УПП Хмельницький – Мясний маркет

06.01

ХНУ

14.10

1:1

11

Олімпік AskoArtОблавтодор

07.01

ХНУ

12.00

1:3

11

ТепловикАуді

07.01

ХНУ

13.05

2:3

11

Локомотив – Олімп

07.01

ХНУ

14.10

1:3

11

Епіцентр К – Ротор

07.01

ХНУ

18.15

1:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

11

СОКІЛ-2 ФК Сокіл-Тірас

06.01

ХНУ

перенос

11

Центр 13 – Лідер-Амор

06.01

ХНУ

09.00

2:8

11

FC DiamantАвіатор

06.01

ХНУ

15.15

2:2

11

ЕкоАльт – НОВАВЕТ

06.01

Конфермат

09.00

3:0

11

Компанія – Менс

07.01

Конфермат

15.00

6:11

11

ЗАЛІВ 10 – Товтри

07.01

Конфермат

18.00

8:5

11

ЛунтікМобіФренд

07.01

ХНУ

15.15

5:1

11

Ковчег – Тайфун

07.01

ХНУ

19.15

3:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

11

Ветеран – FC ADRENALINE

06.01

ГУНП

20.45

3:2

11

ФК Гвардія – Нева

06.01

Конфермат

10.00

5:8

11

TAD – Інкогніто

06.01

Конфермат

11.00

7:7

11

ХФК Давид – Royal Palace

06.01

Конфермат

12.00

1:1

11

ФК ІТА ТООLS – Патріоти-NETiP

07.01

ХНУ

16.15

2:2

11

Адвокат – ФК Подільський Кремінь

07.01

Конфермат

16.00

2:7

11

Карат-MEBLI REMTION 2 – Олімп(Солобківці)

07.01

Конфермат

17.00

4:6

11

FC ASTRUM – Brilliant

07.01

ХНУ

17.15

3:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

8

Nova UshytsiaМФК Буг

06.01

ХНУ

10.00

перенесено у зв з повітр тривогою

8

Прикордонник-2 – ФК Лицарі

06.01

ХНУ

16.30

9:4

8

Престиж Авто – FC Aristokrats

06.01

ХНУ

17.30

8:2

8

ФК Вовки – Електротранс

06.01

ХНУ

18.30

3:5

8

Та ти шо – Lifecell

07.01

ХНУ

09.00

2:1

8

СуперСіп – Прогрес В

07.01

ХНУ

10.00

2:7

8

ФК МеджибіжCOMING SOON

07.01

ХНУ

11.00

2:3

8

ФК Сталь – Скорпіон

06.01

Конфермат

13.00

5:5

8

Кристал – Гладіатор

06.01

Конфермат

14.00

6:3

8

VitagroMelixЗаслучнянська ТГ

06.01

Конфермат

15.00

4:3

8

VavilonДует+

06.01

Конфермат

16.00

5:3

8

Фахівець – SMEREKA

06.01

Конфермат

17.00

5:3

8

ТГ Наркевичі – ФК Міць

06.01

Конфермат

18.00

+:-

8

FC ADRINALINE-2 – Поділля-Метиз

07.01

Конфермат

09.00

1:8

8

FC Shark – АІЩДІШ

07.01

Конфермат

10.00

11:4

7

Лукянівська – Поділля АТО

07.01

Конфермат

11.00

4:3

7

Фортуна – Ліон ВСП

07.01

Конфермат

12.00

4:3

7

ФК Лісоводи – Весела Підкова

07.01

Конфермат

13.00

1:6

7

Нива ЛетичівDark Horse

07.01

Конфермат

14.00

5:6

7

Dark Horse – Престиж Авто

06.01

ХНУ

16.10

2:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here