Результати матчів 12-го туру + кубок

0
4769

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 1

12

ФГ КОСВО – Прикордонник-SUNOCO

13.01

ГУНП

10.45

5:1

12

Динамо-ГУНПЕвеліна-Акпадон-Агро

13.01

ГУНП

12.00

9:1

12

Карат-MEBLI REMTION – Конфермат

13.01

ГУНП

14.30

2:2

12

ДБК – Алмаз

13.01

ГУНП

13.15

2:5

Прибирання залу

13.01

ГУНП

15.45

12

Інтерпродсервіс – ФК Бігуча Лань

13.01

ГУНП

16.00

2:1

12

Helpix – WOODMALL-Femida

13.01

ГУНП

17.15

2:2

12

КАЗ – МФК URBAN

13.01

ГУНП

18.30

0:7

12

Кардіфф – Хмельницькі делікатеси

13.01

ГУНП

20.50

2:3

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 2

12

Мясний маркетТепловик

13.01

ХНУ

12.00

3:1

12

Ротор – Олімп

13.01

ХНУ

17.05

2:4

12

Ауді – Локомотив

13.01

ХНУ

18.10

5:1

12

Облавтодор – УПП Хмельницький

13.01

ХНУ

19.15

3:1

12

ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп – Олімпік-AskoArt

13.01

ХНУ

15.05

2:0

12

Атлетик-Ceresit PRO – Філтекс

14.01

ХНУ

11.00

3:9

12

Ракета – ФК ЮАН

14.01

ХНУ

14.15

5:1

12

Епіцентр К – ККФА REDMION

14.01

ХНУ

19.15

2:5

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 3

12

Сокіл 2 – Компанія

13.01

ХНУ

13.05

11:1

12

Тайфун – НОВАВЕТ

13.01

ХНУ

14.05

0:3

12

Лідер АморЛунтік

13.01

ГУНП

19.45

4:2

12

Авіатор – Центр 13

13.01

ХНУ

16.05

5:3

12

Товтри – FC Diamant

13.01

ХНУ

11.00

0:3

12

Менс – ЗАЛІВ 10

14.01

ХНУ

15.15

3:5

12

МобіФрендЕкоАльт

14.01

ХНУ

18.15

7:4

12

Ковчег – Сокіл-Тірас

14.01

ХНУ

17.15

5:2

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 4

12

Інкогніто – ФК ITA-TOOLS

13.01

Конфермат

15.00

6:5

12

ФК Подільський Кремінь – ФК Карат MEBLI REMTION 2

13.01

Конфермат

16.00

4:2

12

Royal Palace – TAD

13.01

Конфермат

17.00

10:3

12

Brilliant – ФК Гвардія

13.01

Конфермат

18.00

7:3

12

ХФК Давид – Нева

14.01

Конфермат

16.00

1:4

12

Ветеран – Олімп(Солобківці)

14.01

Конфермат

18.00

10:6

12

FC ADRENALINE – FC ASTRUM

14.01

Конфермат

19.00

4:2

12

Патріоти-NETiPАдвокат

14.01

ХНУ

16.15

2:0

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ ДИВІЗІОН 5

9

LifecellПрикордонник 2

13.01

ХНУ

09.00

3:6

9

ФК Меджибіж – Та ти шо

13.01

ХНУ

10.00

0:6

9

FC Shark – FC ADRENALINE MK

14.01

Конфермат

20.00

3:1

9

ФК Сталь – СуперСіп

14.01

ХНУ

09.00

5:0

9

MelixЗаслучнянська ТГ – ФК Вовки

14.01

ХНУ

10.00

2:6

9

Електротранс – Кристал

13.01

Конфермат

14.00

1:4

9

МФК Буг – Фортуна

13.01

Конфермат

19.00

3:3

9

Ліон ВСП – Coming soon

13.01

Конфермат

20.00

2:4

8

Nova UshytsiaМФК Буг

14.01

Конфермат

09.00

5:3

9

Гладіатор – Престиж-Авто

14.01

Конфермат

10.00

1:10

9

ФК Лицарі – Nova Ushytsia

14.01

Конфермат

11.00

5:3

9

Скорпіон – Поділля Метиз

14.01

Конфермат

12.00

2:7

9

Прогрес В – ФК Лісоводи

14.01

Конфермат

13.00

9:3

9

Dark Horse – Vitagro

14.01

Конфермат

14.00

6:7

9

FC ARISTOKRATS – ФК Нива Летичів

14.01

Конфермат

15.00

1:4

9

АІЩДІШ – Весела Підкова

14.01

Конфермат

17.00

3:7

КУБОК ПРЕМІУМ ЛІГИ

 

 

1\4

Алмаз – Сокіл-2

14.01

ГУНП

13.00

5:3

1\4

Карат MEBLI REMTION – НОВАВЕТ

14.01

ГУНП

14.15

8:1

1\4

WOODMALL-FemidaHelpix

14.01

ГУНП

15.30

2:3

1\4

Хмельницькі делікатеси – Конфермат

14.01

ГУНП

16.45

10:1

Кубок Ліги

1\2

Ауді – ДЮСШ 1 Будівельний Альянс Груп

14.01

ХНУ

12.05

4:2

1\2

Лідер Амор – Локомотив

14.01

ХНУ

13.15

2:2
по пен. 2:4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here