Результати матчів 13-го туру Дитячої Преміум-ліги

0
353
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – MAX SPORT

10-11.02.2024 РОКУ

№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

1 ¼

1 гра

СК Сокіл (Хмельницький)- CFC AMOR (Хмельницький) (2009-2010) 10.02 ГУНП 10.40 3:3
2 ¼

1 гра

F.S. ProffiBall (Хмельницький)- ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2009-2010) 10.02 ГУНП 11.30 4:2
3 13 СК Сокіл-2014 (Хмельницький) – СК Сокіл-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 ГУНП 12.20 2:1
4 13 ФА Рівень (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 10.02 ГУНП 13.10 2:3
5 13 ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2011-2012) 10.02 ГУНП 14.00 21:0
6 13 ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) – Поділля-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 ГУНП 14.50 0:2
7 13 СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 10.02 ГУНП 15.40 4:0
8 13 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 08.30 9:1
9 13 ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) 10.02 Конфермат 09.20 2:8
10 13 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 10.10 4:3
11 13 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – VIVA CUP-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 11.00 12:0
12 13 ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 11.50 4:8
13 13 VIVA CUP-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 10.02 Конфермат 12.40 3:2
14 13 VIVA CUP (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) 10.02 Конфермат 13.30 6:2
15 13 Поділля-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) (2015-2016) 10.02 Конфермат 14.20 -:+
16 13 Новатор (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 09.00 3:9
17 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-2 (Хмельницький)- Новатор (Хмельницький) (2009-2010) 11.02 ДЮСШ №1 09.50 1:1
18 13 Новатор (Хмельницький) – Поділля-2 (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 10.40 7:2
19 13 ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 11.30 3:1
20 13 Поділля-2-2014 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 12.20 0:25
21 ¼

1 гра

ДЮСШ №1-1 (Хмельницький)- Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька обл.) 11.02 ДЮСШ №1 13.10 12:0
22 1

 

Новатор-2013 (Хмельницький) – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 14.00 7:0
23 ¼

2 гра

Олімп-ДЮСШ Деражня (Хмельницька обл.)- ДЮСШ №1-1 (Хмельницький) 11.02 ДЮСШ №1 14.50 1:12
24 13 ФА Рівень (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2011-2012) 11.02 ДЮСШ №1 15.40 1:3
25 13 ДЮСШ №3-1 (Хмельницький) – VIVA CUP (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 16.30 2:1
26 13 Поділля-Озерна (Хмельницький) – ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 17.20 3:2
27 13 VIVA CUP (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ДЮСШ №1 18.10 6:1
28 13 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 11.02 ДЮСШ №1 19.00 1:6
29 13 Мрія (Хмельницький) – Новатор-2 (Хмельницький) (2011-2012) 11.02 ДЮСШ №1 19.50 3:2
30 13 СК Сокіл (Хмельницький)-2011 – СК Сокіл (Хмельницький)-2012 (2011-2012) 11.02 ГУНП 10.40 4:0
31 13 Поділля-1 (Хмельницький) – СК Сокіл (Хмельницький)-2011 (2011-2012) 11.02 ГУНП 11.30 перенесено
32 13 ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 11.02 ГУНП 12.20 11:2
33 13 СК Сокіл-2 (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 11.02 ГУНП 13.10 1:0

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here