Результати матчів 14-го туру Дитячої Преміум ліги

0
850
ОРГАНІЗАТОРИ ЗМАГАНЬ – АСОЦІАЦІЯ ФУТЗАЛУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ – MAX SPORT

№ з/п Тур Пара команд Дата Місце

проведення

Час початку Рах.

ПРЕМІУМ-ЛІГА З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ДІТЕЙ

1 ¼

2 гра

CFC AMOR (Хмельницький)- СК Сокіл (Хмельницький) (2009-2010) 17.02 ГУНП 08.30 0:4
2 ¼

2 гра

ДЮСШ №3 (Хмельницький)- F.S. ProffiBall (Хмельницький) (2009-2010) 17.02 ГУНП 09.20 4:0
3 14 Фортеця (К-Подільський) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) 17.02 ГУНП 10.10 8:1
4 14 СК Сокіл-2013 (Хмельницький) – Мрія-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 17.02 ГУНП 11.00 4:1
5 14 СК Сокіл (Хмельницький)-2012 – Фортеця (К-Подільський) (2011-2012) 17.02 ГУНП 11.50 0:3
6 14 Новатор-3 (Хмельницький) – Мрія (Хмельницький) (2011-2012) 17.02 ГУНП 12.40 0:5
7 14 Новатор-2013 (Хмельницький) – СК Сокіл-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 17.02 ГУНП 13.30 3:5
8 ¼

2 гра

Новатор (Хмельницький)- ДЮСШ №1-2 (Хмельницький) (2009-2010) 17.02 ГУНП 14.20 2:4
9 14 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014) 17.02 Конфермат 12.00 9:1
10 14 ДЮСШ №1-1-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 17.02 Конфермат 12.50 10:3
11 14 Старбол-2013 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-3-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 17.02 Конфермат 13.40 3:2
12 14 Новатор-2 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) (2011-2012) 17.02 Конфермат 14.30 6:4
13 14 Новатор-1 (Хмельницький) – ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 17.02 Конфермат 15.20 11:0
14 14 ДЮСШ №1-1-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 17.02 Конфермат 16.10 12:1
15 14 Поділля-2-2014 (Хмельницький) – ДЮСШ №1-дівчата (Хмельницький) (2013-2014) 18.02 ДЮСШ №1 09.00 1:7
16 14 Поділля-2 (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) 18.02 ДЮСШ №1 09.50 0:7
17 14 ДЮСШ №3-2 (Хмельницький) – Старбол (Хмельницький) (2015-2016) 18.02 ДЮСШ №1 10.40 0:5
18 14 Поділля-Озерна (Хмельницький) – Поділля-1 (Хмельницький) (2015-2016) 18.02 ДЮСШ №1 11.30 3:4
19 14 Фортеця К-Подільський-2014 – ДЮФК ФАРР-2013 (Хмельницький) (2013-2014) 18.02 ДЮСШ №1 12.20 7:0
20 14 Фортеця К-Подільський-2013 – ДЮСШ №1-2-2014 (Хмельницький) (2013-2014) 18.02 ДЮСШ №1 13.10 3:2
21 14 Поділля-1-2014 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2014 (2013-2014) 18.02 ДЮСШ №1 14.00 2:3
22 14 Новатор-2013 (Хмельницький) – Фортеця К-Подільський-2013 (2013-2014) 18.02 ДЮСШ №1 14.50 2:7
23 14 ДЮСШ 1-2-2014
(Хмельницький) – Старбол-2013 (Хмельницький) (2013-2014)
18.02 ДЮСШ №1 15.40 1:2
24 14 Новатор-2 (Хмельницький) – ДЮСШ №3 (Хмельницький) (2011-2012) 18.02 ДЮСШ №1 16.30 8:4
25  14 ДЮСШ 1-2 (Хмельницький) – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 18.02 ДЮСШ №1 17.20 2:3
26 14 ДЮСШ №3 (Хмельницький) – Новатор-3 (Хмельницький) (2011-2012) 18.02 ДЮСШ №1 18.10 5:2
27 14 Поділля-2 (Хмельницький) – Новатор-1 (Хмельницький) (2011-2012) 18.02 ДЮСШ №1 19.00 +:-
28 14 ФА Рівень (Хмельницький) – ДЮСШ 1-1 (Хмельницький) (2011-2012) 18.02 ДЮСШ №1 19.50

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here